Παρουσίαση Φυσιγγίων

Δεν θυμάμαι πόσο είχε την psb-6, βασικά μου είχε χυθεί στο πάτωμα😬
Τα σκαγια οκ 25 βγηκαν.

Είπα μήπως το ζύγισε ο άνθρωπος. Αμέσως εσυ😛

Κάτσε-κάτσε να κατέβω κάτω θα φύγουν τα κικς μαζί με τις μαλλινες😅😅.
Χαχαχα, 1,25 :cool: να σου φύγει η απορία...:p
Άντε κατέβα...σαν χαρτοπολεμος θα βγαίνουν από τον τρίφτη...
 
Χαχαχα, 1,25 :cool: να σου φύγει η απορία...:p
Άντε κατέβα...σαν χαρτοπολεμος θα βγαίνουν από τον τρίφτη...
Καλώς! Να ξερεις έχουν έρθει και κάτι καινούργια όπλα στην κατοχή ενός φίλου οπότε μάλλον θα παίξουμε λίγο.😎
 
Τα πηρα απο 2 φίλους...ο ένας λαγάς κ ο άλλος υδρόβιος...και τα 3 είναι αγορασμένα Οκτώβριο του 2022...

ΠΡΟΣΕΧΩΣ...
Θα παρουσιαστούν υλικά και θα πάνε και στον ταχογράφο & πίνακα, για να έχουν μια καλύτερη εικόνα, οι φίλοι κυνηγοί των εμπορικών φυσιγγίων ως προς τις επιλογές τους...γιατι και οι μικρότεροι έλληνες βιοτέχνες, αξιζουν πολλα περισσότερα θεωρώ, απο επώνυμα ελληνικα φυσιγγια.....

20230618_153551.jpg

Υ.Γ. Το Μαύρο 34gr No5 γάζωνε στο βάλτο κ το Κίτρινο 36gr No5 γάζωνε στο λαγό...
Το Πράσινο 32gr No9 εκανε "νερά" μου είπε στην τσίχλα....είδωμεν.
 
Τα πηρα απο 2 φίλους...ο ένας λαγάς κ ο άλλος υδρόβιος...και τα 3 είναι αγορασμένα Οκτώβριο του 2022...

ΠΡΟΣΕΧΩΣ...
Θα παρουσιαστούν υλικά και θα πάνε και στον ταχογράφο & πίνακα, για να έχουν μια καλύτερη εικόνα, οι φίλοι κυνηγοί των εμπορικών φυσιγγίων ως προς τις επιλογές τους...γιατι και οι μικρότεροι έλληνες βιοτέχνες, αξιζουν πολλα περισσότερα θεωρώ, απο επώνυμα ελληνικα φυσιγγια.....

View attachment 73555

Υ.Γ. Το Μαύρο 34gr No5 γάζωνε στο βάλτο κ το Κίτρινο 36gr No5 γάζωνε στο λαγό...
Το Πράσινο 32gr No9 εκανε "νερά" μου είπε στην τσίχλα....είδωμεν.
Ολλα είναι σχετικά κάτι που εγώ το θεωρό καλό αλλος το βρησκει μάπα ανεξάρτητου μάρκας /τιμης
 
Σειρά έχει το ΝΕΟ Lambro Royal 29,5gr....Το πείρα από περιέργεια να δω τη συμπεριφορά του με το S.poze....

Σκάγια: Νο:8 (2,3) τέλεια γυαλισμένα...
Πυρίτιδα: S4
Βύσμα: Giovani
Καψύλι: 688
Κλείσιμο: 57,6mm (Ρελιαστό με τζαμάκι)
Τιμή: 9.00€
url=https://postimg.cc/w1P7Q0NF]
20190919-120051.jpg
[/url]




url=https://postimg.cc/0zrzSLzb]
20190919-122516.jpg
[/url]





Καλησπέρα σας ο συγγεντρωτηρας ποσα χιλιοστά είναι?
 
Τα πηρα απο 2 φίλους...ο ένας λαγάς κ ο άλλος υδρόβιος...και τα 3 είναι αγορασμένα Οκτώβριο του 2022...

ΠΡΟΣΕΧΩΣ...
Θα παρουσιαστούν υλικά και θα πάνε και στον ταχογράφο & πίνακα, για να έχουν μια καλύτερη εικόνα, οι φίλοι κυνηγοί των εμπορικών φυσιγγίων ως προς τις επιλογές τους...γιατι και οι μικρότεροι έλληνες βιοτέχνες, αξιζουν πολλα περισσότερα θεωρώ, απο επώνυμα ελληνικα φυσιγγια.....

View attachment 73555

Υ.Γ. Το Μαύρο 34gr No5 γάζωνε στο βάλτο κ το Κίτρινο 36gr No5 γάζωνε στο λαγό...
Το Πράσινο 32gr No9 εκανε "νερά" μου είπε στην τσίχλα....είδωμεν.
Το πράσινο, για εμένα, ''έδωσε ρέστα'' την περσινή σεζόν στην τσίχλα. Αν το έβρισκα κάτω από 9ευρώ θα ξαναέπαιρνα .
 
Το πράσινο, για εμένα, ''έδωσε ρέστα'' την περσινή σεζόν στην τσίχλα. Αν το έβρισκα κάτω από 9ευρώ θα ξαναέπαιρνα .
Συμφωνω...το εχουν πει αρκετα παιδια απο εδω μεσα πως ειναι καλο....το παιδι που μου το εδωσε, μου ειπε πως ειχε πολλα ζωντανα...θα το σφαξω κ θα το ταχογραφισω να δουμε τη λεει.
 
Συμφωνω...το εχουν πει αρκετα παιδια απο εδω μεσα πως ειναι καλο....το παιδι που μου το εδωσε, μου ειπε πως ειχε πολλα ζωντανα...θα το σφαξω κ θα το ταχογραφισω να δουμε τη λεει.
Με τα Τζέι Εντ μπι ξάδερφος έχασε χήνα πριν 20 χρόνια στα 10 μέτρα‼️έμεινε ο παφυλας(το πλαστικό διορθωσις) μέσα στη θαλαμη‼️τότε είχαν χαμηλό μέταλλο ,μπλε ήταν❓δε θυμάμαι
 
Καλησπέρα σας ο συγγεντρωτηρας ποσα χιλιοστά είναι?

Συμφωνω...το εχουν πει αρκετα παιδια απο εδω μεσα πως ειναι καλο....το παιδι που μου το εδωσε, μου ειπε πως ειχε πολλα ζωντανα...θα το σφαξω κ θα το ταχογραφισω να δουμε τη λεει.

Κωστη...μετρησε μαζι με το υψος του βυσματος και παχος και βαθος ρελιου...Το 57,6 καπου δεν ''κολλαει''
φιλε.
Εννοω...αρχικο υψος καλυκα !!
 
Με τα Τζέι Εντ μπι ξάδερφος έχασε χήνα πριν 20 χρόνια στα 10 μέτρα‼️έμεινε ο παφυλας(το πλαστικό διορθωσις) μέσα στη θαλαμη‼️τότε είχαν χαμηλό μέταλλο ,μπλε ήταν❓δε θυμάμαι
Θα σε πιστεψω κ ας μου επιτραπει η εκφαση "παρτάλια"...διοτι πριν 20 χρονια, καθως ημουν πιτσιρίκος, επερνε τα 32αρια του (πρασινο σκουρο) καλυκα ο πατερας μου....κ θυμαμαι εριχνε καντίλια στις καρακαξες που ερχονταν στο κοτετσι μας κ εφευγαν ξεπουπουλιασμενες... :p
Η τότε συσκευασια τους ηταν δίθεν παραλλαγης κ το κουτι, προχειρο ζωγραφισμενο...οποτε δεν θα ηταν κ τα καλυτερα κ δεν ξερω με τι τα γεμιζε....πλεον ειναι πολυ προσεγμενα, κ αξιολογα σε ποιοτητα,αν κ τσιμπιμενα σε τιμη...
 
Back
Top