Παρουσίαση Φυσιγγίων

Τελειώσαμε με την ιταλίδα Winchester ?
Να βάλω το επόμενο ?
.sarcastic.

Πάντα ήμουν περίεργος να δω τα σωθικά απο ενα ιταλικό winchester. Δεν ξέρω και κανένα να το ρίχνει για να πάρουμε γνώμες. Το ότι φτιάχνεται στην Ιταλία με ευρωπαϊκά υλικα δεν μου λέει κάτι. Ας είναι καλό σε απόδοση κι ας φτιάχνεται όπου θέλει. Απ την άλλη όμως προσπαθεί να εκμεταλλευτει την φήμη του Αμερικανικού φυσιγγιου και το βαρύ όνομα της γουιν.
 
κληρωσηηηηηηηηη!!!!!!!

Mετα τις δοκιμε;ς που θα γινουν....Οταν ερθει ο Βασιλης !!!
Αναλογα το αποτελεσμα στους στοχους....και η αποφαση για την τυχη τους!!

ΥΓ. Εαν ειναι φολα...και τα βαλει στην κληρωση....πρεπει να κυκλοφορει με ντεπον στην τσεπη !!! :D
 
Για μένα δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο μπροστά σε όλα αυτά που ακούγονται για το συγκεκριμένο φυσίγγι...
Ενα νορμαλ φυσιγγι ειναι... Επειδη εχω τη λοξα του σφαξιματος απο παλια, το μονο που εχει παραμεινει ιδιο ειναι το βυσμα.
Το καψουλι, καλυκας, πατουρα καλυκα εσωτερικα δεν εχουν καμια σχεση με παλιά. Η πυριτιδα ηταν κ τοτε πρασινου χρωματος αλλα η τωρινη ειναι διαφορετικη.
Αυτο κ το semi τα εχω βρει κ με αμερικανικη πυριτιδα. Ηταν μια παρτιδα γυρω στο 2002 αν θυμαμαι καλα.
 
Δεν ειναι ΜΒ36 ούτε MG2
Εχει τάπα Diana
Εχει καψούλι G-1000 (uee)
Δεν ειναι αμερικάνικόοοοο.....

Υ.Γ. Θα μπορουσε η πυριτιδα να ηταν SLC....????
Να παραγεται ακόμη;;;;;;
Το χρωμα της μου τη θυμίζει......για το "Faisan" λέω.
 
Άσε τι βλέπεις και κοίτα να τα ρίξεις σε θήραμα! Κοίτα της ,nsi όλα μπιμπελο! Να τον γλύψεις τον καλυκα, με Αποσπομενο! Με τέκνα! Και όλα τα πουλιά . . . . .ζωντανά! Και κοίτα τον γερμανό! Έναν παλιοσυγκεντρωτηρα! Μια παλιομπαρουτι της σειράς, σκάγια απλά . . . .Αλλά άμα όμως το ρίξεις, το χαμόγελο δεν φεύγει ποτέ από την μούρη σου! Είναι και το πεδίο παιδιά που κάνει την διαφορά.
 
Τι τραβάτε και εσείς με τις τάπες.

Δεν συμπιέζεται καθόλου εύκολα, φυτικής προέλευσης όπως λέει ο Θαλής και ο Γιάννης και έχει πλαστικό στις 2 επιφάνειες.

View attachment 75149View attachment 75152


Και μετά τους πειράζει το πιτουράκι μου και μου τη λένε οι τέντι μπόυδες 😟
Όταν μου έρθει έμπνευση θα ξεκινήσω και πριονίδι! 😇
 
+
6.jpg

7-jpg.75183
8.jpg
9.jpg
10.jpg
 

Attachments

  • 7.jpg
    7.jpg
    451,8 KB · Προβολές: 631
Back
Top