Προσφορές-Τιμές

Έκανες και κάναμε .yel.
Εγώ θα κοιτάω απ την άλλη όταν γεμίζω, ούτε να τον βλέπω δεν θέλω τον 8αρι
Το μετρησα και το ξαναμέτρησα , εκτός κι αν χάνει 1χιλ το παχυμετρο , η ο 7αρης είναι μετρημένος 8αρης
Δεν κάνουν ρε τα παίρνω εγώ αστα μη τα ρίξεις
 
Έκανες και κάναμε .yel.
Εγώ θα κοιτάω απ την άλλη όταν γεμίζω, ούτε να τον βλέπω δεν θέλω τον 8αρι
Το μετρησα και το ξαναμέτρησα , εκτός κι αν χάνει 1χιλ το παχυμετρο , η ο 7αρης είναι μετρημένος 8αρης
Τσιπηδες γύφτοι Ιταλοί....7αρι μέταλλο σε 10€ φυσιγγι...
 
Το μέταλλο δεν έχει να κάνει τόσο με την απόδοση του φυσιγγίου όσο με τυχόν προβλήματα στην εξωλκευση.
Και με την τιμή βέβαια, αφού είναι πιο οικονομικοί οι κάλυκες περιμένεις ο κατασκευαστής να τα πουλά σε καλύτεροι τιμή από τι πχ ένα φυσίγγιο με 16αρι κάλυκα.
 
Το μέταλλο δεν έχει να κάνει τόσο με την απόδοση του φυσιγγίου όσο με τυχόν προβλήματα στην εξωλκευση.
Και με την τιμή βέβαια, αφού είναι πιο οικονομικοί οι κάλυκες περιμένεις ο κατασκευαστής να τα πουλά σε καλύτεροι τιμή από τι πχ ένα φυσίγγιο με 16αρι κάλυκα.
Και την αποκόλληση του μεταλλου από το πλαστικό με τραγικές συνέπειες.
 
Το μέταλλο δεν έχει να κάνει τόσο με την απόδοση του φυσιγγίου όσο με τυχόν προβλήματα στην εξωλκευση.
Και με την τιμή βέβαια, αφού είναι πιο οικονομικοί οι κάλυκες περιμένεις ο κατασκευαστής να τα πουλά σε καλύτεροι τιμή από τι πχ ένα φυσίγγιο με 16αρι κάλυκα.
Για βάλε την ίδια γέμισα σε κάλυκα με 10 πέλμα και 16 να δεις αν έχουν απόκλιση????
 
Για λεπτομέρειες θα σου που όσοι έχουν χρονογράφο και έχουν προγραμματιστεί..εγώ στην πράξη έχω δει διαφορές στην απόδοση τωρα αν οφηλεται στην καλητερη καύση η κάτι άλλο δεν έχω μηχανήματα για λεπτομέρειες ...υποπτευωμαι όμως λιγότερα μπαρ στο 10 πελμα
 
Για λεπτομέρειες θα σου που όσοι έχουν χρονογράφο και έχουν προγραμματιστεί..εγώ στην πράξη έχω δει διαφορές στην απόδοση τωρα αν οφηλεται στην καλητερη καύση η κάτι άλλο ...
Ωραία.
 
Έκανες και κάναμε .yel.
Εγώ θα κοιτάω απ την άλλη όταν γεμίζω, ούτε να τον βλέπω δεν θέλω τον 8αρι
Το μετρησα και το ξαναμέτρησα , εκτός κι αν χάνει 1χιλ το παχυμετρο , η ο 7αρης είναι μετρημένος 8αρη
Γιατί ρε παλικαρια κανατε μαλακια;επειδή έχουν στενο κάλυκα?
 
Γιατί ρε παλικαρια κανατε μαλακια;επειδή έχουν στενο κάλυκα?
Μαλακία που λέει ο λόγος Παναγιώτη. Απλά αισθητικά και λόγω παλαιότερων προβλημάτων του χαμηλού πάφυλα. Δεν πιστεύω ούτε κατά διάνοια ότι θα έχουν πρόβλημα τα συγκεκριμένα
 
Για λεπτομέρειες θα σου που όσοι έχουν χρονογράφο και έχουν προγραμματιστεί..εγώ στην πράξη έχω δει διαφορές στην απόδοση τωρα αν οφηλεται στην καλητερη καύση η κάτι άλλο δεν έχω μηχανήματα για λεπτομέρειες ...υποπτευωμαι όμως λιγότερα μπαρ στο 10 πελμα
Οι πιεσεις λογικα ειναι ιδιες απλα αναλογως της στηλης του μπαρουτιου λογω ειδους και ποσοτητας υπαρχει ο κινδυνος φουσκωματος του καλυκα και δυσκολια στην εξολκευση
 
Back
Top