Σημαδεύοντας την Επικαιρότητα - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
...έκανα ένα research...

Η Αγγελική Αδαμοπούλου είναι Ελληνίδα δικηγόρος και πολιτικός. Είναι απόφοιτος νομικών σπουδών του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης και μεταπτυχιακών σπουδών στα ανθρώπινα δικαιώματα στο Πανεπιστήμιο Καρόλου Γ΄ της Μαδρίτης. Είναι μέλος της Mensa, High I.Q Society από το 1998.

Από τη Ναύπακτο βαστά η σκούφια της ... οικογενειακές ρίζες αριστερές ....με ιστορία στο αντάρτικο...

View attachment 43974
....τσιτωμένη κάργα!!!.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Με τετοια φατσα ντοριαζει αλουπα στα δυο χλμ .think.
 
Σκατιαρες μεγάλες....ήμουν στην Κω ,στα Εξάρχεια κ μια χαζομουνα μέσα στα αρχαία στα 2 μετρα....με τη φίλη της όρθια...τσουπ τα κατεβάζει κ μας χέζει....στην ψυχρα ...ανεβάζει το λεβαις το 501 κ ασκουπιστη ξαναμπαίνει στο μπαρ..... επώδυνη... εμπειρία
Είχα ανέβει Αγγλία κάποια στιγμή για μία εβδομάδα . Αν το καλοκαίρι λέμε έλα μωρέ , έρχονται εδώ και το δείνουν και καταλαβαίνει διακοπές είναι οι άνθρωποι , το ίδια ακριβώς είδα Σαββατόβραδο που βγήκα και εκεί στη χώρα τούς .
 
το 95% των αστέγων , ειναι ψυχιατρικοί ασθενείς , που έχουμε αποφασίσει να μην ζούνε έγκλειστοι στα ψυχιατρεία
Το 5%❓στα ψιλα γράμματα δλδ‼️οι άστεγοι του Πειραιά❓ που έτρεξε να εμβολιασεί το αρχδκι θα είναι μάλλον στο ανώτερο ποσοστό‼️βρες μου Εναν "μετανάστη" άστεγο‼️
 
αν μου βρεις έναν Ινδό με καταθλιψη . . .
Η φτώχεια θέλει καλοπέραση όχι σαν εμάς που τα έχουμε ολλα και όλοι μέρα κλέγομαστε … από την υπέρ κατανάλωση θα πέσουμε στα απόλυτος απαραίτητα για να ζησουμε
 
Η φτώχεια θέλει καλοπέραση όχι σαν εμάς που τα έχουμε ολλα και όλοι μέρα κλέγομαστε … από την υπέρ κατανάλωση θα πέσουμε στα απόλυτος απαραίτητα για να ζησουμε
Ηλια να δεις ποσοι θα αρχησουν να ψαχνουν χωραφια στρουγκες και λαγκαδια ξεχασμενα των παππουδων τους
για να τα αναστησουν ;)
 
...έκανα ένα research...

Η Αγγελική Αδαμοπούλου είναι Ελληνίδα δικηγόρος και πολιτικός. Είναι απόφοιτος νομικών σπουδών του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης και μεταπτυχιακών σπουδών στα ανθρώπινα δικαιώματα στο Πανεπιστήμιο Καρόλου Γ΄ της Μαδρίτης. Είναι μέλος της Mensa, High I.Q Society από το 1998.

Από τη Ναύπακτο βαστά η σκούφια της ... οικογενειακές ρίζες αριστερές ....με ιστορία στο αντάρτικο...

View attachment 43974
....τσιτωμένη κάργα!!!.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Τα τρία πλιά δεν το έγραψα για αυτήν ... αλλά για τους αρχηγούς των Ελληνικών κομμάτων ...
 
Η παγκόσμια τάξη πραγμάτων προκειμένου να πετύχει τον ελενχο θα προχωρήσει σε δύο πράγματα σταδιακά τεχνητά προβλήματα είτε υγείας είτε στημένους πολέμους με αποτέλεσμα μέτρων και καταπάτηση των δικαιωμάτων λόγο έκτακτων αναγκών και εξαφάνιση σιγά σιγά της χριστιανικής θρησκείας διότι απέτυχε αφού δεν τηρεί η πλειοψηφία αυτά που πρεσβευει άρα θα διατηρηθεί ο μουσουλμανισμός γιατί έχει πιο πιστούς οπαδούς και διαχειρισιμους και στο όνομα της δημοκρατίας που δεν υπάρχει στην πραγματικότητα είναι εκτρώματα αυτά που ονομάζουμε δημοκρατικά πολιτεύματα θα έχουμε κυβέρνησης Απόλλων όχι διαστημικές ούτε μοντέλο της breda ,αλλά κοινοπραξίες από κοκκουενεοδημοκρατοπασοκατζιδοσυριζαιους και οποιον άλλον έχει προκύψει αυτό θα γίνει σε πολλά κράτη έτσι θα κάμψουν και την παραμικρή αντίσταση πολιτική .Δεν ξέρω αν τρέχει το μυαλό μου σε σενάρια για ταινία αλλά δυστυχώς κάπως έτσι σκέφτομαι τις εξελίξεις.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top