Σκέφτομαι να αγοράσω... Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Είναι κάποιος φίλος ενήμερος για το ποια οπλοπωλεια έχουν στην βιτρίνα τους τα μοντέλα Beretta 686/687 iii ή ii αν τυχόν υπάρχει και Browning 525/725 να δοκιμαστούν ταυτόχρονα; ιδανικά στα βόρεια προάστια Αττικής .(εκτός της beretta Hellas )
Ιδανικά θα ήταν η έκθεση του Μαρτίου αλλά θα λείπω.
Τα θες και μαζί? Τώρα έπιασες λόττο. Βάλε κανά 50άρικο βενζίνη και ξεκίνα
 
Είναι κάποιος φίλος ενήμερος για το ποια οπλοπωλεια έχουν στην βιτρίνα τους τα μοντέλα Beretta 686/687 iii ή ii αν τυχόν υπάρχει και Browning 525/725 να δοκιμαστούν ταυτόχρονα; ιδανικά στα βόρεια προάστια Αττικής .(εκτός της beretta Hellas )
Ιδανικά θα ήταν η έκθεση του Μαρτίου αλλά θα λείπω.
Ταυτόχρονα μόνο ο Καλκατζάκος και αν...
Το πιο πιθανό είναι να μην υπάρχει κάποιο από τα δύο!!! Μόνο με τηλέφωνο... καλή τύχη!!!
 
Μόνο ο Καλκατζάκος στο Κέντρο έχει μεγάλη ποικιλία όπλων..
Εκεί υπάρχουν οι πιο πολλές πιθανότητες να βρείς αυτά που ζητάς.. !!!
Με αφορμή και την ερωτηση σου είναι πράγματι λυπηρό και καθοδηγούμενο να μην υπάρχουν κλασικά οπλοπωλεία στην Αθήνα...όπως παλιά..!!
Κατα τα άλλα ο νεος νόμος μας μάρανε με τις πόρτες ασφαλείας και όλα τα κόλπα της εποχής..!!!
 
Ευχαριστώ πολύ για τις γνώμες σας παιδιά, θα επικοινωνήσω μαζί του.

@vangelisf Βαγγέλη τα περισσότερα όπλα που έχω αγοράσει ήταν από το κατάστημα του Θεοδωρακου στον Σταύρο.
Οποιαδήποτε αμφιβολία είχες για την αγορά όπλου, διατίθετο μεγάλη γκάμα όπλων, όπου σου δινόταν η δυνατότητα να επωμισεις και να αγοράσεις οποίο σου έκανε κέφι.Τις καλές εποχές αυτά.

@ kollias άστοχο σχόλιο.
 
Ευχαριστώ πολύ για τις γνώμες σας παιδιά, θα επικοινωνήσω μαζί του.

@vangelisf Βαγγέλη τα περισσότερα όπλα που έχω αγοράσει ήταν από το κατάστημα του Θεοδωρακου στον Σταύρο.
Οποιαδήποτε αμφιβολία είχες για την αγορά όπλου, διατίθετο μεγάλη γκάμα όπλων, όπου σου δινόταν η δυνατότητα να επωμισεις και να αγοράσεις οποίο σου έκανε κέφι.Τις καλές εποχές αυτά.

@ kollias άστοχο σχόλιο.
Ok
 
Σήμερα ήρθε και το δικό μου δώρο. Το έκανα μόνος μου στον εαυτό μου. Smartwatch με ενσωματωμένο ηχείο και ακουστικό μπορώ να μιλάω και στο ρολόι για κλήσεις κτλ. Μπαινει στο ίντερνετ, Facebook, Instagram, YouTube και τα λοιπά

View attachment 84851
Το έχω εφαρμόσει και εγώ εξυπηρετεί αρκετά ποιο μοντέλο πήρες;IMG_0534.jpeg
 
Καλημέρα συνάδελφοι. Το Google μου έβγαλε στις ενημερώσεις αυτή την αγγελία από το Car. Δεν ξέρω πως γίνεται να σου βγάζει σαν τις ειδήσεις, μια αγγελία όπλου είμαι άσχετος. Anyway. Ο λόγος που ανεβάζω το λινκ είναι γιατί ο άνθρωπος γράφει ότι τα πουλάει λόγο προβλήματος υγείας. Ούτε τον ξερω, ούτε με ξέρει αλλά όταν διαβάζω λόγους υγείας δεν μπορώ να προσπεράσω έτσι. Τα έχω ζήσει. Λοιπόν, η αγγελία. https://www.car.gr/340226740
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top