Σκοπευτήριο Σχιστού

Πάλι Σχιστό θα πας ρε φίλε? Αν δεν βαριέμαι ίσως έρθω μια βόλτα..σήμερα τελείωσα με το διάβασμα και έχω ελεύθερο χρόνο μέχρι τον Οκτώβρη .sex hard.
Όχι ρε στο μεροκάματο είμαι, μόλις γυρίσω σπίτι θα γίνει το deal Σχιστό μέσα στο ΣΚ να προλάβουμε την απαγόρευση.hair.
 
Όχι ρε στο μεροκάματο είμαι, μόλις γυρίσω σπίτι θα γίνει το deal Σχιστό μέσα στο ΣΚ να προλάβουμε την απαγόρευση.hair.
Άσε να γίνει πρώτα, αν και εχω εντύπωση πως θα το βολέψουμε
 
Άσε να γίνει πρώτα, αν και εχω εντύπωση πως θα το βολέψουμε
Διονύση δεν μου αρέσει το με τον τσαμπουκά αν δεν απαιτείται νομικά, τα λεφτά που έχουμε χαλάσει είναι πολλαπλάσια της ταυτότητας για να κάνουμε το κέφι μας. το γαμώτο είναι...
 
Πολύ καλό φαίνεται!! Θελω να δοκιμασω μερικα sporting φετος στο κυνήγι γιατί πέρυσι δοκίμασα προς το τελος τα Lambro Και έπαθα πλάκα! Σκεφτομαι επομένως αυτα του Κενταυρου και τα oscar...ή ότι άλλο προκύψει!
 
Πολύ καλό φαίνεται!! Θελω να δοκιμασω μερικα sporting φετος στο κυνήγι γιατί πέρυσι δοκίμασα προς το τελος τα Lambro Και έπαθα πλάκα! Σκεφτομαι επομένως αυτα του Κενταυρου και τα oscar...ή ότι άλλο προκύψει!
Για μένα αξίζει πολύ και τα έβγαλε και σε 9αρια πλέον. Με το επόμενο μηνιάτικο θα δοκιμάσω και τα 9αρια εκτενώς.hunter.1..
 
Πολύ καλό φαίνεται!! Θελω να δοκιμασω μερικα sporting φετος στο κυνήγι γιατί πέρυσι δοκίμασα προς το τελος τα Lambro Και έπαθα πλάκα! Σκεφτομαι επομένως αυτα του Κενταυρου και τα oscar...ή ότι άλλο προκύψει!
και εγω έριξα λαμπρο sporting περυσι σε τσίχλα και ενθουσιάστηκα!! δες και τα zotos 28γρ ταχύτατα. έμενα μου αρέσουν . εχω κάποιες βολές κατω απο την ανάρτηση του Αρη
 
Για μένα αξίζει πολύ και τα έβγαλε και σε 9αρια πλέον. Με το επόμενο μηνιάτικο θα δοκιμάσω και τα 9αρια εκτενώς.hunter.1..
Αν θες να δοκιμάσεις αυτά που εχω είναι 9αρια, πρέπει να μου έχουν μείνει καμία 150αρια
 
Αν θες να δοκιμάσεις αυτά που εχω είναι 9αρια, πρέπει να μου έχουν μείνει καμία 150αρια
Ευχαριστώ Διονύση θα συνεννοηθούμε την επόμενη φορά που θα ανέβουμε Σχιστό;)
 
Το έχουμε παρά......ει Ηλία.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΑ !!!!!!!!! Αν και μας μπριζωνεις άσχημα.
Μου φαίνεται ότι θα έρθουν και άλλοι, ονόματα δεν λέω, αλλα ένας έχει Winchester .sarcastic.
Έχω γάμο ρε γαμωτο το απόγευμα, αύριο όμως ΜΕΣΑΑΑΑΑΑ
 
Back
Top