Σκοπευτήριο Σχιστού

Έχουν φτιάξει πολύ ωραίες τροχιές και στα δυο γήπεδα, ειδικά στο δεξί που πριν ήταν δύσκολο για μένα
Καλησπερα....χρειαζετε εγγραφη για να πας στο σκοπευτηριο να ριξεις?γενικοτερα τι κοστιζει? ευχαριστω
 
Καλησπερα....χρειαζετε εγγραφη για να πας στο σκοπευτηριο να ριξεις?γενικοτερα τι κοστιζει? ευχαριστω
Δεν χρειαζεται εγγραφη απλα πενρνεις ενα χαρτακι (στο σχιστο) ενω μαλακασα εχει καρτα που την βαζεις σε μηχανημα και στα δυο που αντιστοιχουν σε 25 πουλιες (πιατακια)με 5 ευρ να εχεις την αδεια του οπλου μαζι σου και ορεξη
 
Φίλοι γεια σας.
Το Σκοπευτήριο δουλεύει κανονικά; Ή εχει κλείσει;
Γνωστός μου μου είπε πως έτσι άκουσε, και ανησυχώ που δεν είδα εδω δραστηριότητα.
 
Η αλήθεια είναι ότι δεν είχε πολλή δουλειά φαντάσου ότι δεν μάζευε και άτομα για τον τελευταίο αγώνα που ήθελε να κάνει, αλλα τελευταία φορά πήγα πριν 20 μέρες, μέχρι προχτές έλειπα, τώρα να κλείσει δεν νομίζω
 
η αλήθεια είναι πώς το σκοπευτήριο Ασπροπύργου θα αποσπάσει μεγάλο αριθμό ατόμων από το Σχιστό,ιδιαίτερα αυτών που χρησιμοποιούν την Α.Ο για να φτάσουν εκεί

από την άλλη τα πεδία με τις ίδιες τροχιές κουράζουν,συχνό φαινόμενο στο Σχιστό, όπως και να το κάνεις θες διαφορετικές τροχιές τουφεκιές να εξασκείσαι

οι λόγοι για εμένα πλέον να επισκεφτώ το Σχιστό είναι α) το ραντεβού με φίλους που έχουν κανονίσει να προπονηθούν εκεί και β) το διαφορετικό φόντο

όλα αυτά βέβαια ΜΕΤΑ την κυνηγετική περίοδο :) που με τον φίλο Ηλία θα κάνουμε και μια μίνι επίσκεψη Θεσσαλονίκη ε Ηλία ξέρεις εσύ χεχεχεχε
 
Back
Top