Σκοπευτήριο Σχιστού

Ωραια ηταν σημερα! Οταν πρωτοπατησα το βατήρα λες και πήγαινα πρωτη φορα κυνήγι ηταν! Σιγα σιγα συνήθισαν και το ευχαριστήθηκα πολυ! Ο Ηλίας εξαιρετικό παιδι ενώ τα ειπαμε και λιγο με το διονυση! Τελικα αυτο το 7 πόσες φορες το ρίξαμε;.pop.
Απ οτι ειδες μετα απο λιγο διαβασμα της τροχιας του δισκου και αμα δεν κολλησει το μυαλο, ολοι οι δισκοι ειναι ευκολοι!
 
Από βδομάδα θα αρχίσω να πηγαίνω και εγώ. Η μικρή ζευγάρωσε, η μεγάλη είναι γριούλα, οπότε εκπαιδευτικά δεν θα βγω τον Μάρτη καθόλου και λέω αντί για Σχιστό με τα σκυλάκια μου, να πηγαίνω Σχιστό με το τουφέκι μου.
 
Από βδομάδα θα αρχίσω να πηγαίνω και εγώ. Η μικρή ζευγάρωσε, η μεγάλη είναι γριούλα, οπότε εκπαιδευτικά δεν θα βγω τον Μάρτη καθόλου και λέω αντί για Σχιστό με τα σκυλάκια μου, να πηγαίνω Σχιστό με το τουφέκι μου.
Οταν πας γραψε το εδω αν θελεις γιατι μπορει να ερθω παρεα :)
 
Το ΣΚ δυσκολα. Σημερα ισως και να εχω χρονο για μια πουλα αλλα λογω της απεργιας των ΜΜΜ δεν ξερω τι ωρα θα καταφερω να φτασω σπιτι μου. Μεχρι τι ωρα βαραμε σημερα στο σκοπευτηριο?
 
Το ΣΚ δυσκολα. Σημερα ισως και να εχω χρονο για μια πουλα αλλα λογω της απεργιας των ΜΜΜ δεν ξερω τι ωρα θα καταφερω να φτασω σπιτι μου. Μεχρι τι ωρα βαραμε σημερα στο σκοπευτηριο?
Μεχρι τη δυση....6:30 καπου εκει!
 
Αν πατε σκ πρωι μιλάτε να ερθω για καφέ δεν θελω μυστικοπάθεια ,,,, μην ανησυχείτε δεν έχω και όπλο αχαχαχα
 
Back
Top