Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ολοι οι κατασκευαστες πλεον στελνουν φυσιγγια σε ολες τις περιοχες της Ελλαδας οποτε ειναι πολυ ευκολο με ενα τηλεφωνο, αν μαζευτειτε δυο φιλοι να παρετε 20 κουτια να τα ριξετε στο σκοπευτηριο να δειτε αν σας αρεσουν... ;)
Ο Ανδρεας ειναι φιλος κ καλο παιδι, νομιζω οτι το 8,5 που ειπε στο Γιωργο μπορει να εχει να κανει με το οτι απο οσο ξερω προμηθευεται σκαγια απο Ισπανια οπου ειναι κατα λιγο πιο ψιλα σε σχεση με την Ιταλοελληνικη διαμετρο... Μπορει να ανεφερε το 8,5 για να ειναι πιο ακριβης σε σχεση με αυτα που ξερουμε...
Παντως αν κρινω απο τα χαρακτηριστικα του φυσιγγιου, πρεπει να ειναι παραπλησια σε αποδοση με τα RM τα μαυρα, μια χαρα δηλαδη κ σε πολυ καλη τιμη...
Καλο ειναι να βοηθαμε Ελληνες που ριχνουν τις τιμες πιο κοντα στην πραγματικοτητα σε σχεση με τον ανταγωνισμο που καμια φορα χρεωνει οσα θελει...
 
Γιώργο ποιος είναι αυτός που λες ?
Αν και ηλιας θα σου απαντησω εγω...στην πατρα ειναι ο συγκεκριμενος κυριος και παραγει 28αρια σε πολυ καλη τιμη αντισοιχη κενταυρου...αλλα με τα μεταφορικα πιστευω ανεβαινει η τιμουλα!sorry γιωργο που απαντησα στη θεση σου αλλα θελω την ταχυτερη δυνατη ενημερωση για το φιλο μου διονυσση!
 
Γιωργο τα εχει δοκιμασει καποιος που ξερεις να μαθουμε εντυπωσεις;
Σου είπα θα σου φέρω να δοκιμάσεις, ετσι κι αλλιώς εγω δεν καταλαβαίνω διαφορά.sarcastic.
Πάντως αν είμαι ισάξιος του κενταύρου στην ιδια τιμή με κουτί και σε fiocchi κάλυκα. Ίσως there is a new sheriff in town.my man.
 
Αν και ηλιας θα σου απαντησω εγω...στην πατρα ειναι ο συγκεκριμενος κυριος και παραγει 28αρια σε πολυ καλη τιμη αντισοιχη κενταυρου...αλλα με τα μεταφορικα πιστευω ανεβαινει η τιμουλα!sorry γιωργο που απαντησα στη θεση σου αλλα θελω την ταχυτερη δυνατη ενημερωση για το φιλο μου διονυσση!
.very funny..very funny.
 
Σου είπα θα σου φέρω να δοκιμάσεις, ετσι κι αλλιώς εγω δεν καταλαβαίνω διαφορά.sarcastic.
Πάντως αν είμαι ισάξιος του κενταύρου στην ιδια τιμή με κουτί και σε fiocchi κάλυκα. Ίσως there is a new sheriff in town.my man.
Συγνώμη ρε μάγκες αλλά τον fiocchi κάλυκα είμαι ο μόνος που δεν το θεωρεί πλεονέκτημα?? .xm.
 
Συγνώμη ρε μάγκες αλλά τον fiocchi κάλυκα είμαι ο μόνος που δεν το θεωρεί πλεονέκτημα?? .xm.
Βασίλη ο Ρουμελιώτης εδώ και παρά πολλά χρόνια γεμίζει σε κάλυκα fiocchi όλα του τα φυσιγγια,Άλλαξε συσκευασίες πρόσφατα και έβαλε στην γκάμα του κ κάποια νέα φυσίγγια κ γενικά έκανε βελτιώσεις,Αλλά οι κάλυκες παρέμειναν ίδιοι.
Απο παντα είχε καλά φυσίγγια αλλά ζωηρά ως προς το λακτισμα.
Δεν έχει να κάνει ο καλυκας που γεμίζει ο καθένας αλλά το πως γεμίζει..
 
Last edited:
Σου είπα θα σου φέρω να δοκιμάσεις, ετσι κι αλλιώς εγω δεν καταλαβαίνω διαφορά.sarcastic.
Πάντως αν είμαι ισάξιος του κενταύρου στην ιδια τιμή με κουτί και σε fiocchi κάλυκα. Ίσως there is a new sheriff in town.my man.
Σου ειπα ειναι τα μεταφορικα στη μεση....αν και θα παω πατρα με τη δουλεια για το ραλυ ιονιου...λες να κανω τον μεταφορεα.yelling.χαχαχαχαχ
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top