Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σημερα ειχα ραντεβου στο Κερατσινι και περασα απο ΚΕΝΤΑΥΡΟ να παρω κανα σπορτινγκ στις 13.00 και ηταν κλειστος ..xm.
Μηπως ανοιγει μονο απογευμα ??
Έχει κλήσει για διακοπές απ οσο ξέρω, νομιζω ανοίγει πάλι στις 26
 
Οπως είπε ο καλος φιλος θεοφραστος στο αιγαλεω στον παρδαλακη φυσιγγι με γλυκο λακτισμα και εμενα μου ταιριαξαν οι ταχυτητες του
Ηλια πολυχρονος προκαταβολικα για αυριο. Μιλας για τα 28αρια και αν ναι με μισοταπα; τα 30αρια ξερουμε τιμη;
 
Που; το 28
Οπως είπε ο καλος φιλος θεοφραστος στο αιγαλεω στον παρδαλακη φυσιγγι με γλυκο λακτισμα και εμενα μου ταιρια
Ηλια πολυχρονος προκαταβολικα για αυριο. Μιλας για τα 28αρια και αν ναι με μισοταπα; τα 30αρια ξερουμε τιμη;
μιλαω για τα 28αρια με συγκεντρωτηρα...ο παρδαλακης ειναι στο αιγαλεω....εαν μενεις εκει κοντα αξιζει να περασεις μια βολτα εχει γενικα πολυ καλες τιμες στα φυσιγγια και ειναι και πολυ εξυπηρετικο παιδι(ουτε εχω να κερδισω κατι απο αυτον ουτε λεφτα για διαφημισο παιρνω)μην παρεξηγηθω κιολας απλα και εγω απο κει ψωνιζω!
 
Βικτωρα σιγουρα τα nsi τα uno 5,50 (τα κοκκονα) τα superkill 5€ Τα lambro αλλα δεν θυμαμαι τιμη γιατι δεν τα δουλευω κιολας
Βικτωρα και απο βδομαδα τα superkill τα μεσοταπα σε 8αρι και 9αρι νομιζω
 
Γνωρίζει κάποιος γιατί δεν γεμίζονται από τις εταιρίες φυσίγγια με 26 γραμμάρια;
Δεν θα ειχαν ζητησει Γιωργο απλα, ειδικα αν δεν υπηρχε λογος να γινουν γνωστα στο καταναλωτικο κοινο οπως πχ τα 24 και τα 28 λογω σκοπευτηριου...
 
Γνωρίζει κάποιος γιατί δεν γεμίζονται από τις εταιρίες φυσίγγια με 26 γραμμάρια;
Είναι τεχνικό το θέμα ή κάτι άλλο;
Νομίζω οτι η λογική απάντηση ειναι οτι αφού έχουν καθιερωθεί τα 24 στο σκητ-τραπ κ τα 28 στο σπορτινγκ τότε πιος ο λόγος να γεμιζουν οι εταιρίες στα 26γρ.
Δεν ειναι καθόλου τεχνικό αλλα εμπορικό το θέμα πιστεύω.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top