Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Νομίζω 6,5 € ... και 6 το ΣΙΓΜΑ ... .xm.αλλά δεν είμαι και σίγουρος ... .hit. !!!!!!
Ακριβά είναι πάντως, γιατί θυμάμαι ότι το σχολιάσαμε και με τον Παύλο ... Ο Τόλης τα είχε. Την άλλη φορά να τον (ξανα)ρωτήσουμε ......
Παιδιά €5.5 τα είχα πάρει τα sigma τα 28αρια από τον κατασκευαστή. Τόσο τα έχει ...Βέβαια δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι από τον Οκτώβριο
 
Απ ότι έμαθα σήμερα, ο Τουρης θα τα αυξήσει τα σκοπευτικά....Και τα υπόλοιπα φυσικά. Μάλλον τα €5.5 θα το ξεχασουμε :-(
 
πηγα για προμηθεια στον παρδαλακη και εχει φερει σκοπευτικα sporting με csb 5e εαν ειναι σαν αυτα που ειχα ριξει περιση ειναι σουπερ πηρα για να τα δοκιμασω και βλεπουμε
Τα εχω δουλεψει εγω,ειναι αρκετα καλα,του καρδαρα ειναι τα φυσιγγια...gm3 δεν γραφουν απεξω σε μαυρα καλυκα με νικελ παφιλα σωστα;
 
Δευτέρα θα έχω μια κούτα του Κένταυρου σε νούμερο 8.
Οπότε το άλλο Σ/Κ θα έχει διεξοδική δοκιμή.
Αμα θελεις δοκιμασε μισα μισα με αυτα του καρδαρα...προσωπικα μου εκανε καλυτερη εντυπωση και σχεδον η ιδια τιμη και σε κουτακια!
 
Αμα θελεις δοκιμασε μισα μισα με αυτα του καρδαρα...προσωπικα μου εκανε καλυτερη εντυπωση και σχεδον η ιδια τιμη και σε κουτακια!
Ηλία τι φυσίγγι είναι αυτό του καρδάρα, το ξέρω ?
 
Τα εχω δουλεψει εγω,ειναι αρκετα καλα,του καρδαρα ειναι τα φυσιγγια...gm3 δεν γραφουν απεξω σε μαυρα καλυκα με νικελ παφιλα σωστα;
Ναι αυτά είναι βέβαια γράφουν gm3 αλλά έχουν csb εάν είναι όπως τα περσινά είναι super για αυτή τη τιμή
 
Πριν λίγο καιρό που πήγα στον παρδαλάκη να πάρω κάτι φυσίγγια τα μόνα σκοπευτικά που είχε ήταν τα souper kill.Κάποια στιγμή αν θυμάμαι καλά έφερνε & τα RM.Όποιος πήγε τώρα πρόσφατα μήπως τα έχει φέρει;Γιατί ήταν αρκετά καλά.
Γιατί εδώ δεν τα βρίσκω σε όσους έχω ρωτήσει.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top