ΤΣΟΚ (CHOKE) Παρουσιάσεις – Κριτικές – Εντυπώσεις

3 άστρα είναι αυτό?
Μάτσο το ντουφέκι έχει μεγάλο κώνο ?
Ναι αλλά βελτιωμένο το μαμά έτσι πήγαινε και πριν όπως και το 4*. Α και έκανα λάθος είναι 22 μέτρα όχι 25. Έχει 5εκ κώνο στο σκοπευτήριο το ευχαριστιέμαι καλύτερα τώρα έχω δει διαφορά στα σπασίματα τώρα μερικά πιάτα τα κάνει σκόνη ενώ πριν όχι αυτο παρατήρησα δύο φορές που το έριξα μετά τον κώνο
 
Ατσα της, αυτά κάνει ο κώνος ;; .think. αποκλείεται δεν το πιστεύω . Όνειρο ζω μην με ξυπνάτε..my man.
Μια χαρά τουφεκιά είναι για 22 μέτρα δεδομένων και τον θερμοκρασιών όπως πολύ καλή είναι και επάνω στα 32 μέτρα με BRAIN TM άλλωστε και το 3* δεν είναι απλό αλλά βελτιωμένο.
 
Μια χαρά τουφεκιά είναι για 22 μέτρα δεδομένων και τον θερμοκρασιών όπως πολύ καλή είναι και επάνω στα 32 μέτρα με BRAIN TM άλλωστε και το 3* δεν είναι απλό αλλά βελτιωμένο.
Φίλος, και η δύο είναι πολύ καλές, η κάθε μία είναι για την αποστολή που θα της ανάθεσης. ;)
 
Φίλος, και η δύο είναι πολύ καλές, η κάθε μία είναι για την αποστολή που θα της ανάθεσης. ;)
Απλά έριξα το εκεί που ήταν μετρημένα για αυτό πήγα 22 και 32 είχε ταμπελάκια. Αλλά σε τέτοιες αποστάσεις βάζω το 4* για τα 22 μέτρα. Βέβαια ο πίνακας είναι ενδεικτικός στο κυνήγι θα δούμε την χρονιά που έρχεται τι θα κάνει.
 
Εδώ το καινούριο τσοκ από τον Anastasakis Das θα το τιμήσω όπως πρέπει Δημήτρη 😊😊View attachment 89492
Μόνο χαρές να σου δώσει !!!
Περιμένω και εγώ να ανοίξει η σεζόν να δοκιμάσω το Brain TM που μου έδωσες, και να δω στο χαρτί πόσο διαφορά έχει με το Brain LR πού έχω ήδη...
 
Back
Top