Φερ' το στα μέτρα σου...

Ένα Decelerator 20 -25 χιλ δεν θα έκανε καλύτερη αποσβεση κραδασμων;
Κάτσε να το ρίξω και θα δούμε, εδώ δεν κλώτσαγε με το παιδικό, τώρα θα κλωτσάει που έγινε τόσο στιβαρό;
 
  • Like
Reactions: jnp
μπραβο στο καλλιτεχνη..βλεπω τι χαρα σου γιωργο να ξεχειλιζει...αλλα οταν θα το ριξεις που πιστευω 110% οτι θα σαι ενταξει γιατι στο φτιαξε ο γιωργος θα σκεφτεις να φτιαξεις κ ξυλινο στη παλιομπερετα.....yelling.


καλα καπνισματα φιλε.....well done.

υγ. ελα να παμε κανα σκοπευτηριο ,εχουμε καιρο να ριξουμε.....flamenco.
 
Κάτσε να το ρίξω και θα δούμε, εδώ δεν κλώτσαγε με το παιδικό, τώρα θα κλωτσάει που έγινε τόσο στιβαρό;
Αν η εφαρμογή μπασκουλας - κοντακιου είναι καλή, όπως επίσης και αν το πίτς σου καθιζει το κοντακι στον ώμο σωστά τότε δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.
 
Γιώργο πόσο πήγε το μαλλί?
Για τα οικονομικά δεν θέλω να κάνω δημόσια αναφορά, πρώτον γιατί δεν έχω τέτοια εξουσιοδότηση αλλά και επειδή αυτά αλλάζουν ανάλογα με τις απαιτήσεις του πελάτη. Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να συζητήσει με τον Γιώργο.
 
Σήμερα πέρασα από τον Γιώργο και παρέλαβα. Κάποτε νόμιζα ότι το δύσκολο είναι να φτιάξεις κοντάκι, τώρα διαπιστώνω ότι το δύσκολο είναι να το δοκιμάσεις ... :(
Του προσάρμοσε και ένα λεπτό πελματάκι και το κοντάκι είναι τρέλα ... .ha ha ha..banana.

Αντε με το καλό αλεπουδιάρη μου να το δοκιμάσεις και στις αλεπούδες .....well done.
 
Εδώ στην πρωτεύουσα που μπορεί κανείς να τα κάνει αυτά ;
ΠΟΥΘΕΝΑ !

Ο παπατσαρουχας διαφημιζε στο site του ( εχεικαι φωτο ) οτι κανει μετροληψιες με υθμιζομενο κοντακι.Επισης, εχω διαβασει, δεν ξερω εαν συνεχιζει, και ο Κυπριδημος εχει κανει ενα δικο του με ντιζες κοντακι, και παιρνει μετρα...
Ειπαμε....εμεις εδω επαρχια, εχουμε τα κυνηγοτοπια στα ποδια μας. Οι προτευουσιανοι, εχετε σκοπευτηρια ( που εχουν κλεισει σχεδον ολα:() οπλουργους, στα ποδια σας, αλλα οχι κυνηγοτοπους...;)
 
Ο παπατσαρουχας διαφημιζε στο site του ( εχεικαι φωτο ) οτι κανει μετροληψιες με υθμιζομενο κοντακι.Επισης, εχω διαβασει, δεν ξερω εαν συνεχιζει, και ο Κυπριδημος εχει κανει ενα δικο του με ντιζες κοντακι, και παιρνει μετρα...
Ειπαμε....εμεις εδω επαρχια, εχουμε τα κυνηγοτοπια στα ποδια μας. Οι προτευουσιανοι, εχετε σκοπευτηρια ( που εχουν κλεισει σχεδον ολα:() οπλουργους, στα ποδια σας, αλλα οχι κυνηγοτοπους...;)

Τι να την κάνω την μετροληψία απο μόνη της αν δεν μπορώ να δω στην πράξη τι γίνεται αφού έχουν κλείσει όλα τα σκοπευτήρια ;
Και πάνω που ήθελα φέτος να κλείσω οριστικά τα προβλήματα με το όπλο.
 
Και ο Μπάμπης Αιγινητης κάνει μετροληψια και σου δίνει γραπτά τα μέτρα σου και για παραγγελία οπλου από το εξωτερικό. Αυτός θα μπορουσε να σε δει και στο σκοπευτήριο πως ρίχνεις με το κοντακι στα μέτρα σου.
 
Και ο Μπάμπης Αιγινητης κάνει μετροληψια και σου δίνει γραπτά τα μέτρα σου και για παραγγελία οπλου από το εξωτερικό. Αυτός θα μπορουσε να σε δει και στο σκοπευτήριο πως ρίχνεις με το κοντακι στα μέτρα σου.
.well done.
 
μετροληψια , μετρα , μετροληπτικο οπλο , σκοπευτικα κοντακια με τρελες λαβες και πολλαπλα στοπ , όλα ακυρώνονται και ισοπεδώνονται από έναν παραγοντα , ο οποιος φυσικα είναι η ΕΠΩΜΙΣΗ , σε έναν κυνηγο οσε ςφορες και να το πεις θα σου πει μα ξερω να επωμισω , τι μου λες ?? σε έναν πρωταθλητη σκοποβολής όταν το πεις, θα σου απαντησει , κανω 10 χρονια επωμισεις κάθε μερα και παλι μερικες φορες επωμιζω διαφορετικα ,καταληγοντας θελω να πω ότι θελει παρα πολλη δουλεια και καθημερινη προπονηση η σκοπευτικη εξελιξη και σταθεροποιηση σε ένα επιπεδο καλο
 
Συμφωνω. αλλα η σωστη επωμιση γινεται (κατα την γνωμη μου) μονο στο σκοπευτηριο, ριχνοντας αμετρητα φυσσιγια, και φυσικα, να σε δει και καποιος εμπειρος σκοπευτης η δασκαλος, ωστε να σου διορθωσει οτι κανεις λαθος.
Δυστυχως, εδω εμεις επαρχία δεν....εχουμε τους κυνηγοτοπους στα...ποδια μας, αλλα σκοπευτηρια γιοκ:(:(
Θα μου πειτε, μαθαινουμε σε...αληθηνους στοχους.sarcastic. δεν ειναι ομως το ιδιο....εαν δεν ριξεις καραβιες φυσσιγιων, να μαθεις το οπλο σου, τα χουγια του, και φυσικα να σου ειναι στα περιπου μετρα σου, τοτε δεν κανεις τιποτα...
 
Συμφωνω. αλλα η σωστη επωμιση γινεται (κατα την γνωμη μου) μονο στο σκοπευτηριο, ριχνοντας αμετρητα φυσσιγια, και φυσικα, να σε δει και καποιος εμπειρος σκοπευτης η δασκαλος, ωστε να σου διορθωσει οτι κανεις λαθος.
Δυστυχως, εδω εμεις επαρχία δεν....εχουμε τους κυνηγοτοπους στα...ποδια μας, αλλα σκοπευτηρια γιοκ:(:(
Θα μου πειτε, μαθαινουμε σε...αληθηνους στοχους.sarcastic. δεν ειναι ομως το ιδιο....εαν δεν ριξεις καραβιες φυσσιγιων, να μαθεις το οπλο σου, τα χουγια του, και φυσικα να σου ειναι στα περιπου μετρα σου, τοτε δεν κανεις τιποτα...
 
Back
Top