Φερ' το στα μέτρα σου...

Μέχρι εκεί έφτανε το πέλμα, και επίσης μου ειχε καρφωθει στο μυαλό να το κανω έτσι απο πριν:rolleyes:
image upload
Δημητρη δεν έχω φωτογράφο γι αυτη την δουλειά προς το παρόν
ωραίος θεόφραστος ... καλα πάει .. πωσ το νιώθεις τώρα ?

... βλέπω παράτησες και την μπουγατσα στο τραπέζι για να βγάλεις την φωτό .sarcastic..sarcastic.
 
ωραίος θεόφραστος ... καλα πάει .. πωσ το νιώθεις τώρα ?

... βλέπω παράτησες και την μπουγατσα στο τραπέζι για να βγάλεις την φωτό .sarcastic..sarcastic.
Η μπουγάτσα είναι για τον Μάκη απο Βοιωτία.sarcastic..sarcastic.
Σημειώνω οτι το χτένι ειναι στην παλια ρύθμιση πριν ξεκινησω όλα αυτά
 
ωραίος θεόφραστος ... καλα πάει .. πωσ το νιώθεις τώρα ?

... βλέπω παράτησες και την μπουγατσα στο τραπέζι για να βγάλεις την φωτό .sarcastic..sarcastic.
Λυθηκα ρε Χρηστο!!!!!!!!!
Δακρυσανε τα ματια μου!!!!!
Ωωωωωωχ μανα μου!
 
Η μπουγάτσα είναι για τον Μάκη απο Βοιωτία.sarcastic..sarcastic.
images
 
Το χτένι το ετριψα ίσα ίσα να φύγει το βερνίκι αλλά θέλει κι άλλο κατέβασμα.
Χρήστο η αίσθηση είναι άλλο πράμα αλλά πλέον φαίνεται ποιο μπροστοβαρο που μετακινήθηκε η λαβή, νομιζω αλλαξε τελείως η επομιση.
Σε αυτη την φάση εχει τριφτει ισα ισα με 100αρι να φύγει η αγριαδα της ρασπας. Έχει πολύ συνέχεια ακόμα
 
Ναι ναι ταιριάζει αν και μαστορικα υστερουμε τα υλικά είναι Α Α:)
imag
upload gambar 2 πρόχειρες γιατι ο αδερφός μου αντί να φωτογραφίζει κορόιδευε
Νομιζω ετσι οπως βλεπω την πρωτη φωτο οτι εισαι χαμηλα στο κοντακι.
Το ματι σου πρεπει να ειναι πιο χαμηλα απ οσο μπορω να δω.
Δεν ειναι πανω στην ρηγα θελω να πω.
 
Θεοφραστε, όταν περνάς από τις πόρτες, σκύβεις; .sarcastic.
Βρε τσολιά μου, ο Γιάννης έχει δίκιο, γιατί δεν το έφερες πρόσωπο με το υπόλοιπο κοντάκι; Τι εννοείς ότι έτσι ήθελες να το κάνεις; Αφού έχεις ρυθμιζόμενο χτένι, τι ήθελες να κάνεις; Μόντε Κάρλο στο Μόντε Κάρλο; .sarcastic.
Η λαβή αξιοπρεπή αλλά αν την έκανε ένας μαστορακος :D θα μπορούσε να της δώσει λίγη "κουρμπα" προς τα έξω. Λεπτομέρειες ωστόσο.
Ρε φίλε, γιατί σου έχει καρφωθεί να φας το χτένι; Η φώτο δείχνει να θέλει ανέβασμα, όχι κατέβασμα .xm.
Με αυτή την επωμιση βλέπεις την ακιδα;
 
Με αυτή την επωμιση βλέπεις την ακιδα;
Και τις δυο Γιώργο.
Την κουρμπα την έκανα στο κοντάκι όχι στο χτένι και τα υπόλοιπα είναι υπό συζήτηση και για για την λαβή και για όλα.
Όλα τα σφάζω όλα τα μαχαιρωνω .sarcastic.
 
Το κοντάκι του όπλου πρέπει να είναι εκεί που πρέπει άλλαξα πολλά όπλα όταν έφιαξα το 1ο μετά δεν τουφεκούσα καινούργιο χωρίς να το φιάξω ειδικά όταν έχεις 1 όπλο που το αγαπάς και το γουστάρεις πρέπει να πας 1 φορά σε κοντακά

Στους παλιούς υπήρχαν ταλέντα καλά τουφέκια μα πάνω απ όλα κυνηγοί εξοικειωμένοι με το θήραμα που κυνηγούσαν και τον τόπο που κυνηγούσαν,εκεί που μεγάλωσαν εκεί έμαθαν εκεί έφυγαν,ξεχώριζαν στον ορίζοντα την κάθε κίνηση γιατί είχαν μόνιμη την εικόνα του χώρου που κυνηγούσαν

Στους παλιούς στους νέους στους επόμενους όσοι λιγώτερο ασχολούνται με τα τσουμπλέκια(αξεσουάρ)και τα μαστορέματα(βελτιώσεις)τόσο πιο ευτυχισμένοι είναι

Ευφυία και ταλέντο όχι δεν είναι παντρεμένα η πλειοψηφία των ταλέντων είναι μέχρι πάνω του μετρίου ευφυείς οι πλειοψηφία των ευφυών είναι μισότρελοι έως για τα σίδερα(γνώμη μου)
καλό βράδυ :)
 
Ρε φίλε, γιατί σου έχει καρφωθεί να φας το χτένι; Η φώτο δείχνει να θέλει ανέβασμα, όχι κατέβασμα .xm.
Με αυτή την επωμιση βλέπεις την ακιδα;
τι ρωτάς και εσύ ρε Γιώργο .....? χτένι σου λέι ..
κάπως έτσι θα το σκέφτηκε ο Θεοφραστος .... χτενι με μακαρόνια.. εεεε να μην το φάει ρε Γιώργο .sarcastic..sarcastic.
хостинг изображений png



πέρα απο την πλάκα στις δοκιμές που ήμασταν μαζί γενικα έριχνε ψηλά με τέρμα κάτω το χτένι.. φυσικά τώρα μετα τις αλλαγές άλλαξαν αρκετά πράγματα και θέλει νεες δοκιμές .. θεοφραστε συγκρατήσου με το πλαναρισμα πριν δοκιμάσεις ;)

.
 
τι ρωτάς και εσύ ρε Γιώργο .....? χτένι σου λέι ..
κάπως έτσι θα το σκέφτηκε ο Θεοφραστος .... χτενι με μακαρόνια.. εεεε να μην το φάει ρε Γιώργο .sarcastic..sarcastic.
хостинг изображений png



πέρα απο την πλάκα στις δοκιμές που ήμασταν μαζί γενικα έριχνε ψηλά με τέρμα κάτω το χτένι.. φυσικά τώρα μετα τις αλλαγές άλλαξαν αρκετά πράγματα και θέλει νεες δοκιμές .. θεοφραστε συγκρατήσου με το πλαναρισμα πριν δοκιμάσεις ;)

.
Μήπως μπορείς να μου τα φέρεις κατά δω για δείγμα; θα στα επιστρέψω μετά.sarcastic.

Το να βγω λίγο ποιό χαμηλά δεν με νοιάζει γιατι θα το ψηλωσω απο τον μηχανισμό
κουρμπα" προς τα έξω
Κουρμπα ειχα δώσει στην αρχή αλλά την έφαγα γιατι δεν πατούσαν σωστά τα δάχτυλα μου
 
Και κάτι άλλο που παρατήρησα χθες αλλά δεν πρόλαβα να κάνω αρκετές επωμίσεις είναι ότι σε επώμιση στην ευθεία η πίσω μπίλια καβαλάει την μπροστά ενώ σε επώμιση στις 60-70 μοίρες η μπροστά είναι ποιο ψηλά. Τώρα θα προσπαθήσω να βρω αν φταίνε οι κλήσεις στο χτένι ή η επώμιση μου.xm.
 
Και κάτι άλλο που παρατήρησα χθες αλλά δεν πρόλαβα να κάνω αρκετές επωμίσεις είναι ότι σε επώμιση στην ευθεία η πίσω μπίλια καβαλάει την μπροστά ενώ σε επώμιση στις 60-70 μοίρες η μπροστά είναι ποιο ψηλά. Τώρα θα προσπαθήσω να βρω αν φταίνε οι κλήσεις στο χτένι ή η επώμιση μου.xm.
αυτό συμβαινει γιατι αλλαζει οπτικα η γωνια στο πως βλέπουμε , δεν φταιει τιποτα άλλο
 
Back
Top