Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Στο speed ναι το σιπε το χάλασε.καμμια σχέση με το παλιο αλλά το speed είναι αμαρτία να το ρίξεις στη τσίχλα γνώμη μου παντα
Το κίτρινο Sipe, στη δική μου χρήση, μόνο σε υγρό/ψυχρό καιρό, ήταν ασυναγώνιστο. Συνεχίζω με το κόκκινο, αλλά είναι κατώτερο.
Το Speed δεν το δούλεψα ποτέ και δεν ξέρω με ποια πυρίτιδα είναι γεμισμένο.
 
Το
Το κίτρινο Sipe, στη δική μου χρήση, μόνο σε υγρό/ψυχρό καιρό, ήταν ασυναγώνιστο. Συνεχίζω με το κόκκινο, αλλά είναι κατώτερο.
Το Speed δεν το δούλεψα ποτέ και δεν ξέρω με ποια πυρίτιδα είναι γεμισμένο.
Το s4?
 
Άμα περνάνε Ψηλωμενες μια χαρά είναι τα speed. Τουφεκιά και κηδεία.
Είχα κάτι classica nsi 32 τα πορτοκαλί φάνηκαν κάτι γερακοτσιχλες και με 5αρι τσοκ που έχω πάνω για μπεκάτσα τουλάχιστον στα 40 μέτρα ύψος επερνα πουλιά απίστευτο αλλά με το 5αρι έχω κόψει σε αποστάσεις που δε πιστεύει κανείς ευτυχώς είχα δύο φιλαράκια και έπαθαν πλάκα μια μέρα ούτε εγώ το πιστεύω ότι θα πέσει κάποιες φορές εκεί που είναι
 
Το κίτρινο Sipe, στη δική μου χρήση, μόνο σε υγρό/ψυχρό καιρό, ήταν ασυναγώνιστο. Συνεχίζω με το κόκκινο, αλλά είναι κατώτερο.
Το Speed δεν το δούλεψα ποτέ και δεν ξέρω με ποια πυρίτιδα είναι γεμισμένο.
C7 και συγκεντρωτηρα αποσπώμενου πατου
 
Όποιος πάντως θέλει τώρα με τα κρύα να ρίξει 34 γραμ σε τσίχλα προτείνω το nike το μπασκερι σε νο 9 που είναι πιο μαλακό από 32αρι φτηνότερο από 32αρι και φωτιά μαυρη
Ποια κρύα ρε μουρλουλιαγκα???
Σιγά μη ρίξουμε σεμι μάγκνουμ!🤨
28 μέχρι να παγώσει η κόλαση!
 
Back
Top