Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Αυτό έπρεπε να κάνω. Ενώ προχτές χρησιμοποιώντας αρκετά σφιχτό τσοκ (pattern master code black duck) πήγαιναν καλά, χτες που είπα να βάλω ένα λίγο πιο ανοιχτό, είχα ξεπουπουλιασματα
Ειδες...;) μια χαρα καταλαβες μονος σου το προβλημα...
Κρατα το Νο9 κ παιξε με το code black duck Χρήστο.
 
Τι σημασία έχει το νούμερο...Τα Saga είναι φυσιγγαρες!Ακριβά αλλά τα αξίζουν μέχρι το τελευταίο λεπτό.
Συμφωνω για την ποιότητα των saga. Και τα 28 και τα 32 πολύ καλά φυσιγγια, φονικοτατα θα έλεγα. Αλλα ρε συ πήρα πρώτη φορα 28αρια 4,8€. Μετα απο 2 μήνες 5,20€. Τα Χριστούγεννα 5,80€ και όταν πήραμε πάλι τηλέφωνο μας είπε 6,2€. Ο Ρουμελιωτης έδινε τα 32αρια τότε 5,50€ και τα 28αρια 4,80€. Πηρα , δοκίμασα και φορτωσα από αυτά που μου έκαναν τα γούστα και δεν το μετάνιωσα!
 
Αν τις στραπατσαρει με τα 9αρια με τα 10αρια δεν θα το κάνει? Δεν θα πάρει περισσότερα σκάγια το πουλί?
Θεωρω πως θα ανοιξει πιο πολυ η τουφεκια κ δεν θα κανουν τη ζημια που κανει το Νο ή 9 απο θεμα εμβολισμου στο θηραμα.
 
Τίμιο αν φανταστείς ότι Λαμπρο 7.20€ και Nsi 7.70€
Φυσικά δεν είμαι υπεράνω χρημάτων, αλλά επειδή το θήραμα σε λίγο θα το ψάχνουμε όπως οι χρυσοθήρες με ανιχνευτές, που σημαίνει ότι αρκετοί από μας ρίχνουν μπορεί και λιγότερα από 2 κουτιά το μήνα, κατά την προσωπική μου εκτίμηση μεγαλύτερη σημασία έχει να παίρνεις αυτό που σου δίνει το καλύτερο αποτέλεσμα κι ας έχει 1€ παραπάνω το κουτί.
 
Συμφωνω για την ποιότητα των saga. Και τα 28 και τα 32 πολύ καλά φυσιγγια, φονικοτατα θα έλεγα. Αλλα ρε συ πήρα πρώτη φορα 28αρια 4,8€. Μετα απο 2 μήνες 5,20€. Τα Χριστούγεννα 5,80€ και όταν πήραμε πάλι τηλέφωνο μας είπε 6,2€. Ο Ρουμελιωτης έδινε τα 32αρια τότε 5,50€ και τα 28αρια 4,80€. Πηρα , δοκίμασα και φορτωσα από αυτά που μου έκαναν τα γούστα και δεν το μετάνιωσα!
Μίλαγα με φίλο τις προάλλες και μου έλεγε ότι από τότε που κατάλαβαν ότι τα Saga και η Sega είναι διαφορετικά πράγματα πήραν τον ανήφορο!
 
Τελικα έχουμε ακριβή εικόνα για τα ΠΥΡΚΑΛ που πρόσφατα κυκλοφόρησαν στην αγορά απο συγκεκριμένους εμπόρους Δουβής Καρδάρας Ρουμελιώτης ??
Ειναι τελικά παλιό στοκ ή νεα γεμίσματα σε παλιούς κάλυκες ?
αν καποιος φίλος εχει πάρει στα χέρια του και εχει ανοίξει κανένα κάλυκα ή τα εχει δοκιμάσει στο κυνήγι, θα βοηθούσε και τους υπόλοιπους …
εγω ας πούμε περιμένω να παραλάβω , και θελω να ξέρω εαν ειναι για κυνήγι ή για κανένα γάμο ?? .pray to God.
 
Τελικα έχουμε ακριβή εικόνα για τα ΠΥΡΚΑΛ που πρόσφατα κυκλοφόρησαν στην αγορά απο συγκεκριμένους εμπόρους Δουβής Καρδάρας Ρουμελιώτης ??
Ειναι τελικά παλιό στοκ ή νεα γεμίσματα σε παλιούς κάλυκες ?
αν καποιος φίλος εχει πάρει στα χέρια του και εχει ανοίξει κανένα κάλυκα ή τα εχει δοκιμάσει στο κυνήγι, θα βοηθούσε και τους υπόλοιπους …
εγω ας πούμε περιμένω να παραλάβω , και θελω να ξέρω εαν ειναι για κυνήγι ή για κανένα γάμο ?? .pray to God.
Τα φυσιγγια ειναι απο στοκ Μένιο.
 
Back
Top