Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Είχα πάρει για δοκιμή 1 κουτί nsi uno prima νο 8,5. Εριξα τα περισσότερα με το 690 και κάποια που ειχαν μείνει τα εριξα σήμερα με την diamond. Αυτό που είδα είναι οτι και με τα 2 οπλα πηγαίνουν πολύ καλά. Τα χει ρίξει κανείς και με πιο πολύ κρύο; Γιατί σκεφτομαι να πάω να πάρω μια κούτα.
 
Είχα πάρει για δοκιμή 1 κουτί nsi uno prima νο 8,5. Εριξα τα περισσότερα με το 690 και κάποια που ειχαν μείνει τα εριξα σήμερα με την diamond. Αυτό που είδα είναι οτι και με τα 2 οπλα πηγαίνουν πολύ καλά. Τα χει ρίξει κανείς και με πιο πολύ κρύο; Γιατί σκεφτομαι να πάω να πάρω μια κούτα.
Ειχα ριξει προπερσυ 3 κουτακια στις τσιχλες σε Νο 8.5...ηταν καθαρα χειμωνιατικο το στησιμο του κ πηγαινε πολυ καλα.
 
Την αντέχει αν δε σ ενοχλούν τα κατάλοιπα που αφήνει στη κανη
Η Prima-V ναι αφηνει λιγα καταλοιπα..οπως ολες οι κοκόδες πυριτιδες...επιδη την δουλευω στην ιδιογομωση, δουλευει πολυ καλα στην οριακη υγρασια σε νορμαλ σεταπ στην τσιχλα....
 
Ειχα ριξει προπερσυ 3 κουτακια στις τσιχλες σε Νο 8.5...ηταν καθαρα χειμωνιατικο το στησιμο του κ πηγαινε πολυ καλα.
Για να είμαι ειλικρινής έχω δοκιμάσει κι άλλα 28 αρια κατα καιρούς και δεν πείστηκα, αυτό όμως μου άρεσε γιατι το πάνε και τα 2 όπλα.
 
Είχα πάρει για δοκιμή 1 κουτί nsi uno prima νο 8,5. Εριξα τα περισσότερα με το 690 και κάποια που ειχαν μείνει τα εριξα σήμερα με την diamond. Αυτό που είδα είναι οτι και με τα 2 οπλα πηγαίνουν πολύ καλά. Τα χει ρίξει κανείς και με πιο πολύ κρύο; Γιατί σκεφτομαι να πάω να πάρω μια κούτα.
Εγώ είχα πάρει τα Εuropa δεν μπορώ να έχω εικόνα αλλά σε σχέση με τα Λαμπρό τα sporting τα Λαμπρό σαφώς καλύτερα για εμένα ποίο μαλακια τουφέκια μου φαίνεται.
 
Εγώ είχα πάρει τα Εuropa δεν μπορώ να έχω εικόνα αλλά σε σχέση με τα Λαμπρό τα sporting τα Λαμπρό σαφώς καλύτερα για εμένα ποίο μαλακια τουφέκια μου φαίνεται.
Κ το Nsi Europa ειναι πολυ μαλακο, σαν το "δυναμιτακη" Nsi due Sporting δεν εχω ριξει...
 
Ρίξε rio και saga και το due θα σου φαίνεται βουτυρακι
Κατάλαβα.....παντος το πιο δυνατο σκοπευτικο ως τωρα που εχω ριξει κ κλώτσαγε σαν ενισχυμενο 32αρι ηταν του Κίργια το Club sporting 28 No 7½...κ το εριξα το κουτακι ολο τότε, σε τσιχλοκαρτερο με το ΤΟΖ (ελατηρίου).
 
Κ το Nsi Europa ειναι πολυ μαλακο, σαν το "δυναμιτακη" Nsi due Sporting δεν εχω ριξει...
Τι να σου πω Κώστα μπορεί νά μου φαίνεται αλλά τού Λαμπρό μου φαίνεται ποίο μαλακό αλλά πολύ βρώμα και τα δύο το ένα είναι με AS και τι άλλο Prima V αν δεν κάνω ας μας πουν οι ειδήμονες.
 
Τι να σου πω Κώστα μπορεί νά μου φαίνεται αλλά τού Λαμπρό μου φαίνεται ποίο μαλακό αλλά πολύ βρώμα και τα δύο το ένα είναι με AS και τι άλλο Prima V αν δεν κάνω ας μας πουν οι ειδήμονες.
Και τα δυο με AS είναι. Και τα τρία για την ακρίβεια (Δηλ. και το Nsi due Sporting) ... ;)
 
Ρίξε rio και saga και το due θα σου φαίνεται βουτυρακι
Το saga sporting το είχα δουλέψει σε 8,5 και τις κατέβαζε από παντού και με οποιοδήποτε καιρό. Πηρε σε ένα χρόνο 1+€ και δεν ξαναπήρα. Τωρα πόσο να έχει πάει άραγε???
 
Το saga sporting το είχα δουλέψει σε 8,5 και τις κατέβαζε από παντού και με οποιοδήποτε καιρό. Πηρε σε ένα χρόνο 1+€ και δεν ξαναπήρα. Τωρα πόσο να έχει πάει άραγε???
Το έψαξα πριν κάτι μήνες αλλά δεν μπόρεσα να το βρω πουθενά
 
Το saga sporting το είχα δουλέψει σε 8,5 και τις κατέβαζε από παντού και με οποιοδήποτε καιρό. Πηρε σε ένα χρόνο 1+€ και δεν ξαναπήρα. Τωρα πόσο να έχει πάει άραγε???
Τι σημασία έχει το νούμερο...Τα Saga είναι φυσιγγαρες!Ακριβά αλλά τα αξίζουν μέχρι το τελευταίο λεπτό.
 
Έχει δουλέψει κανείς τα b&p mb32 classic σε υγρασία? Ενώ είναι ένα ωραίο, μαλακό και ισορροπημένο φυσιγγι, χτες είχα αρκετά ξεπουπουλιασματα. Να κατέβω από ν9 σε ν8 ή να πάω απευθείας σε f2 classic, που δουλεύει καλά σε υγρασία και κρύο?!
 
Έχει δουλέψει κανείς τα b&p mb32 classic σε υγρασία? Ενώ είναι ένα ωραίο, μαλακό και ισορροπημένο φυσιγγι, χτες είχα αρκετά ξεπουπουλιασματα. Να κατέβω από ν9 σε ν8 ή να πάω απευθείας σε f2 classic, που δουλεύει καλά σε υγρασία και κρύο?!
Να κατεβεις σε Νο8 ή αλλιως κατεβα ενα Νο σε συσφηξη του τσοκ σου.
 
Να κατεβεις σε Νο8 ή αλλιως κατεβα ενα Νο σε συσφηξη του τσοκ σου.
Αυτό έπρεπε να κάνω. Ενώ προχτές χρησιμοποιώντας αρκετά σφιχτό τσοκ (pattern master code black duck) πήγαιναν καλά, χτες που είπα να βάλω ένα λίγο πιο ανοιχτό, είχα ξεπουπουλιασματα
 
Back
Top