Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Μας κόλλησες όλους
Δεν διεκδικώ τέτοιες...δάφνες!!! ρίχνω και 32 και 30 και λίγα 34. Αλλα τα 28αρια είναι το δικό μου κόλλημα και όχι για οικονομικούς λόγους. Αλλωστε όταν άρχισα να τα δουλεύω τα πιο πολλά 32αρια είχαν 6€ και κάτω.
 
Πουλια τι να σου πω? Σημερα έχει κάτι λίγα, αύριο εξαφανιζονται. Μπορει να περπατάς 2 ώρες και να έχεις πάρει 1-2 και στα επόμενα 20 λεπτά να παρεις 10 μαζεμένα. Ετσι είναι όταν είναι κακή ή χρόνια.
Για τον καιρό λέω Δημητρη
 
Δεν διεκδικώ τέτοιες...δάφνες!!! ρίχνω και 32 και 30 και λίγα 34. Αλλα τα 28αρια είναι το δικό μου κόλλημα και όχι για οικονομικούς λόγους. Αλλωστε όταν άρχισα να τα δουλεύω τα πιο πολλά 32αρια είχαν 6€ και κάτω.
Εγώ πήρα πρώτη φορά μετά από πολλά χρόνια Κένταυρο και Ρουμελιώτη 28άρια πέρσι.
Και τα 2 πολύ καλά με νορμάλ καιρούς.

Παλιότερα δεκαετία 90 είχα ρίξει ξανά 28άρια τραπ σε τσίχλες αλλά πολύ φτερουγαριά.
 
Εγώ πήρα πρώτη φορά μετά από πολλά χρόνια Κένταυρο και Ρουμελιώτη 28άρια πέρσι.
Και τα 2 πολύ καλά με νορμάλ καιρούς.

Παλιότερα δεκαετία 90 είχα ρίξει ξανά 28άρια τραπ σε τσίχλες αλλά πολύ φτερουγαριά.
Οι Ρέμινγκτον είναι μόνο για σοβαρές γομώσεις και σοβαρά θηράματα.:D
 
Όποιος πάντως θέλει τώρα με τα κρύα να ρίξει 34 γραμ σε τσίχλα προτείνω το nike το μπασκερι σε νο 9 που είναι πιο μαλακό από 32αρι φτηνότερο από 32αρι και φωτιά μαυρη
Γνώστης είσαι φίλε μου φοβερό αλλά εδώ εμείς δε το χει κανείς μόνο παραγγελία είχα ρίξει δύο κουτιά όπου σήκωνα είχε κηδεια
 
Back
Top