Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Aυτην την εταιρια που εβγαζε πραγματικα εξαιρετικα φυσιγγια και οχι μονο ,τα λαμογια την εκλεισαν
Εύκολη απάντηση....ο άκρατος συνδικαλισμός και τα συμφέροντα ξένων προμηθευτών που είχαν.......πρόσβαση σε υπουργούς.
 
Ρε παιδιά έριξα σήμερα αυτό το φυσίγγι κ μου φάνηκε πολύ καλό, ιταλικό είναι αλλά δεν γράφει το κουτί πληροφορίες ξέρει κανείς τι παίζει με μπαρουτη κτλ? Αν πάει τόσο καλά σ αυτόν τον καιρό σε καλύτερες συνθήκες θα κάνει κηδείες!
 

Attachments

  • Screenshot_20230205_205004.jpg
    Screenshot_20230205_205004.jpg
    240 KB · Προβολές: 92
Ρε παιδιά έριξα σήμερα αυτό το φυσίγγι κ μου φάνηκε πολύ καλό, ιταλικό είναι αλλά δεν γράφει το κουτί πληροφορίες ξέρει κανείς τι παίζει με μπαρουτη κτλ? Αν πάει τόσο καλά σ αυτόν τον καιρό σε καλύτερες συνθήκες θα κάνει κηδείες!
Φυσιγγάρα! Πυρίτις Α1 Γαλλίας!. Σήμερα κατά σύμπτωση αυτά έριχνα και εγώ, 8άρια και 9άρια. Ξερά και χωρίς αίμα!. Τις ζεστές ημέρες καλά είναι αλλά κάνουν παραπάνω κρότο και εάν ρίξεις πολλά σίγουρα θα θέλεις Ντεπόν. Τα είχα πάρει από τον Αλαμάνο πρίν τέσσερα χρόνια? Είχα πάρει 4 χιλιάδες φυσίγγια!.
 
Ρε παιδιά έριξα σήμερα αυτό το φυσίγγι κ μου φάνηκε πολύ καλό, ιταλικό είναι αλλά δεν γράφει το κουτί πληροφορίες ξέρει κανείς τι παίζει με μπαρουτη κτλ? Αν πάει τόσο καλά σ αυτόν τον καιρό σε καλύτερες συνθήκες θα κάνει κηδείες!
Πολύ καλό αλλά 9,5€ Που έχει μακρια
 
Back
Top