Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Τα έχει ένας στην Πάτρα τσιρωνης Γιάννης λέγεται. Το μαγαζί του λέγεται στόχος. Που πήγα να δω την κόρη μου έτυχε να περάσω από εκεί και σταμάτησα πολύ καλός και ευγενικός άνθρωπος και οι τιμές του πολύ καλές μην σας πω κιόλας ότι ήταν και πιο φθηνός από τον ρουμελιωτη. Πχ τα cervo στον ρουμελιωτη τα είχε 7,5 και γενικά μου είπε ότι θα πάρουν και άλλη αύξηση ενώ αυτός από ότι μου είπε θα παραμείνουν έτσι πήρα 1 κουτί από τα j&b ήπιαμε ένα τσίπουρο σηκώθηκα και έφυγα. Από αυτόν θα πάρω φέτος για τσιχλοκοτσυφα τον προτείνω ανεπιφύλακτα
Σήμερα πέρασα από εκεί όπως σας είχα υποσχεθεί! CERVO 31 gr No 8,5 PSB1. Τιμή 7€ το κουτί!
 
Λοιπόν…..η πυρίτιδα πρέπει να είναι NIKE. Θα γράψω στο νήμα Ιδιογόμωση αναλυτικά αφού γίνουν οι μετρήσεις! Όποιος αναγνώρισε κάτι π.χ. καψύλι, συγκεντρωτήρα κλπ, Άς το γράψει!View attachment 71065View attachment 71066View attachment 71067View attachment 71068View attachment 71069
Ο συγκεντρωτηρας είναι ο Z2M 21 της ίδιας εταιρείας (B&P)

Το καψουλι...όπως το βλέπω...ειναι το CX 2000 της CHEDDITE
 
Λοιπόν…..η πυρίτιδα πρέπει να είναι NIKE. Θα γράψω στο νήμα Ιδιογόμωση αναλυτικά αφού γίνουν οι μετρήσεις! Όποιος αναγνώρισε κάτι π.χ. καψύλι, συγκεντρωτήρα κλπ, Άς το γράψει!View attachment 71065View attachment 71066View attachment 71067View attachment 71068View attachment 71069
Καλής ποιότητας σκάγια φαίνονται. Στα 7,8 που τα είχαν,άξιζαν με τα παραπάνω με τις τιμές που βλέπουμε πλέον.
 
Γιαλιτακης?
Ναι από εκεί 8 ευρώ αν έχεις κανέναν να περνάει από εκεί πάρε μερικά κορυφαίο φυσιγγι το έπαιζα και παλιά που ήταν πράσινο και το 28 το sporting που το έφερνε το Σεληνιωτακι δεν έχουν αντίπαλο αυτά
 
Ναι από εκεί 8 ευρώ αν έχεις κανέναν να περνάει από εκεί πάρε μερικά κορυφαίο φυσιγγι το έπαιζα και παλιά που ήταν πράσινο και το 28 το sporting που το έφερνε το Σεληνιωτακι δεν έχουν αντίπαλο αυτά
Θα κοιτάξω να βρω φράγκα και θα πάρω τον Γιώργο κατευθείαν να μου βάλει στο κτελ
 
Back
Top