Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Καλά και ο Ρουμελιώτης αν σκεφτείς αναλογία τιμής και ποιότητας υλικών μόνο φτηνός δεν είναι....μη τρελαθοτμε κιόλας!!! Το 28αρι του το πήγε 6.5€ σωστά?? 6,6€ έχει το nsi .....που είναι φτηνός???
και βλεπω και καρδαρα και τριμη και παπατριανταφυλλου, ροκετ,εχουν καλες τιμες!
 
και βλεπω και καρδαρα και τριμη
Μπααα....αφου ο Πυργος αντιγραφει φυσιγγια ρε συ, δεν κανουν ουτε για γαμο, οπως εχει υποθεί αρκετες φορες...:cool:
Να'ξερες ποσοι ριχνουν Καρδαρα κ Τρίμμη, κι ας κοροϊδεύουν τα φυσιγγια......
Any way.......bye.
 
και βλεπω και καρδαρα και τριμη και παπατριανταφυλλου, ροκετ,εχουν καλες τιμες!
Εγώ κάποτε του Καρδαρά τα imperial....τα έριχνα...φυσιγγαρα ήταν!!! Τώρα όσο αφορά τις τιμές ...τι να πω δεν ξέρω!!! Είναι αδιανόητες ....αλλά σίγουρα βγάζουν κέρδος διαφορετικά δεν θα υπήρχαν!!!
 
Μπααα....αφου ο Πυργος αντιγραφει φυσιγγια ρε συ, δεν κανουν ουτε για γαμο, οπως εχει υποθεί αρκετες φορες...:cool:
Να'ξερες ποσοι ριχνουν Καρδαρα κ Τρίμμη, κι ας κοροϊδεύουν τα φυσιγγια......
Any way.......bye.
Καλημέρα Κώστα έριξα όλη την προηγούμενη χρονιά τα Άρτεμις πολύ καλό φυσιγγι τώρα πήρα να μου στείλει και η τιμή τους με τα μεταφορικά δεν με συμφέρει και έτσι αναγκαστικά αλλού.
 
Καλημέρα Κώστα έριξα όλη την προηγούμενη χρονιά τα Άρτεμις πολύ καλό φυσιγγι τώρα πήρα να μου στείλει και η τιμή τους με τα μεταφορικά δεν με συμφέρει και έτσι αναγκαστικά αλλού.
Καλημερα αδελφε...
Ναι ανεβηκαν και αυτα...κριμα..λογικο να στραφεις αλλου...
 
Καλά και ο Ρουμελιώτης αν σκεφτείς αναλογία τιμής και ποιότητας υλικών μόνο φτηνός δεν είναι....μη τρελαθοτμε κιόλας!!! Το 28αρι του το πήγε 6.5€ σωστά?? 6,6€ έχει το nsi .....που είναι φτηνός???
Παίζονται πολλά, από παλιό στοκ κτλ...Αργότερα θα μπορούμε να κρίνουμε ολοκληρωτικά και δίκαια...
 
Ένα καλό φυσιγγακι μέχρι 8€ που θα σου κάνει τα κέφια στα περισσότερα καιρικά σκαμπανεβάσματα.Οσο κοιτάμε το φθηνότερο και λίγων γρ θα πληρωθεί ακριβότερα στο τέλος .Ένα 32 αρακι και αν είναι άσχημος ο καιρός λίγο χοντρυτερο από ότι πρέπει νομίζω είναι ιδανική λυση για τους περισσότερους .Και αν έχει και παγετούς πάρτε το 6αρακι δε πειράζει ίσα ίσα που θα σκοτώνεται τσίχλες και στα 50 .Με το φθηνότερο 28 Άρι στα 6.50 και αυτό μόνο ο Κένταυρος και ο Ρουμελιώτης δεν ασχολουμε με 28 γρ παρά μόνο για ορτύκι αυστηρά.
 
Με βαμβάκι τις τουφεκισες;;; :cool:
Καλη συνεχεια Γιαννο.
Benelli M2 αριστερή που σου κάθεται γάντι ;) .
Να είσαι καλά φίλε. Περιμένω και τα δικά σου νέα με την σεττεριτσα τώρα στα ορτύκια μπεκατσινια και από τον άλλο μήνα στις μακρομυτες
 
Back
Top