Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Σε ένα 10ημερο θα βρίσκομαι στο Ν.Ηλειας και θελω να φορτωσω μια 20αρα κούτα τσιχλοφυσιγγα.
Τι θα επιλεγατε απο τα παρακατω και γιατι?
Το ζητούμενο είναι ένα φυσιγγι τύπου Oscar black diamond με την granular,ή τύπου παλιού καλού gorilla red ή του tordo 31 γρ του Κουτουζη. Κάτι τέτοιο τέλος πάντων.
Cervo από Καρδαρα ?
Artemis (τα αμαλιαδεικα, εχει κανεις τηλεφωνο επικοινωνιας)?
Περνώντας από Πάτρα να σταματησω για 32αρια του ρουμελιωτη ?.........
 
Σε ένα 10ημερο θα βρίσκομαι στο Ν.Ηλειας και θελω να φορτωσω μια 20αρα κούτα τσιχλοφυσιγγα.
Τι θα επιλεγατε απο τα παρακατω και γιατι?
Το ζητούμενο είναι ένα φυσιγγι τύπου Oscar black diamond με την granular,ή τύπου παλιού καλού gorilla red ή του tordo 31 γρ του Κουτουζη. Κάτι τέτοιο τέλος πάντων.
Cervo από Καρδαρα ?
Artemis (τα αμαλιαδεικα, εχει κανεις τηλεφωνο επικοινωνιας)?
Περνώντας από Πάτρα να σταματησω για 32αρια του ρουμελιωτη ?.........
6938272286 Αβραμόπουλος Αμαλιάδα Άρτεμις φυσίγγια.
 
Σε ένα 10ημερο θα βρίσκομαι στο Ν.Ηλειας και θελω να φορτωσω μια 20αρα κούτα τσιχλοφυσιγγα.
Τι θα επιλεγατε απο τα παρακατω και γιατι?
Το ζητούμενο είναι ένα φυσιγγι τύπου Oscar black diamond με την granular,ή τύπου παλιού καλού gorilla red ή του tordo 31 γρ του Κουτουζη. Κάτι τέτοιο τέλος πάντων.
Cervo από Καρδαρα ?
Artemis (τα αμαλιαδεικα, εχει κανεις τηλεφωνο επικοινωνιας)?
Περνώντας από Πάτρα να σταματησω για 32αρια του ρουμελιωτη ?.........
Black Diamond πολύ καλό! Άμα εχει ο Ρουμελιωτης πάρε 32αρια...
 
PSB1 η GM3 32γραμμαρια για όλο το χρόνο;πήρες φέτος τι τιμή;
Δεν έχω ριξει τα gm3. Τα πρώην csb32 τα έριχνα απο μπασιματα μέχρι Φλεβάρη. Παντού εκτός από τρυγόνια. Τα psb1 μέχρι στιγμής μου αρέσουν πολύ. Αύριο θα δοκιμαστούν και σε πιθανές συναντήσεις με κυργιαρες στα έλατα.
 
Ως μουσουλμάνοι θέλουν να αποτρεψου
Μουσουλμάνοι είναι. Θέλουν να μειώσουν τους μπεκρηδες που θα κυκλοφορούν και θα γίνονται φασαρίες. Σιγά μην κωλοσουν οι Άγγλοι! Ντιρλα όλη μέρα θα είναι. Πιστεύω πως αυτό το μουντιάλ θα εξελιχθεί σε φιάσκο...
Αυτοι που αποφασίζουν ειναι δυτικοθρεμένοι και πότες. Αλλά ως αρχουσα ταξη πρέπει να δείχνουν νόμιμοι, ιδίως όταν βλέπει η ...πλέμπα. Οπως αυτοί λένε τον λαό και οχι δικος μου ο χαρακτηρισμός. Εχω δεί στρατιωτικους τους (σε άλλη χώρα) και να πίνουν και λαθρεμπόριο ποτών να κάνουν.
 
Παίρνεις S4 Fast (ναι ξέρω του Lambro αλλά είναι καλά!!) και ηρεμείς, μαλακά και τραβάνε πάντα γιατί έχουν S4!!
Μια ματιά που έρειξα γρήγορη (εδώ Αθήνα βέβαια), είναι στα 8.2ευρώ.
Αυτό Ναι, την έχει βρει εκεί τηνs4 και με τα τωρινά δεδομένα είναι πολύ καλή αυτή η τιμή για αυτό το φυσιγγι. Άλλα δεν το βρίσκεις παντού όπως τα άλλα τα λαμπρό.
 
Τα εφτάρια του που δοκίμασα εφέτος είναι για κλωτσιές
Εγώ είχα από πέρσι 8αρια είδα ο Paulos που γράφει εδώ έχει αλλάξει την μπαρούτι τού εγώ με αυτά έκανα κηδείες τονίζω με περσινό στοκ που είχα κάνει δεν έχω πάρει φέτος και από ότι διαβάζω μάλλον δεν.
 
Γράφω πολύ σπάνια γνώμες για φυσίγγια αλλά το συγκεκριμένο με έχει εντυπωσιάσει. Η συμπεριφορά του είναι ακριβώς στα 'θέλω' μου, δηλαδή μαλακό, ήσυχο και αποτελεσματικό φυσίγγι σε όλες τις αποστάσεις!
 

Attachments

  • 4663.jpg
    4663.jpg
    91,8 KB · Προβολές: 46
Γράφω πολύ σπάνια γνώμες για φυσίγγια αλλά το συγκεκριμένο με έχει εντυπωσιάσει. Η συμπεριφορά του είναι ακριβώς στα 'θέλω' μου, δηλαδή μαλακό, ήσυχο και αποτελεσματικό φυσίγγι σε όλες τις αποστάσεις!
leo σέ τί καιρό τα έχεις ρίξει;
 
Back
Top