Φυσίγγια για τρυγόνι

1547yqg.jpg
Παρακαλω τα χαπια μου. Οπλο κοσμημα και κυνηγι. Υπομουνι 2 μηνακια εμειναν.sex hard..sex hard.
 
Καλημερα . σημερα θα παω να παρω καποια κουτια. Τα rc32 δουλευ αλλα βρηκα και τα bp 32 gr που δεν τα εχω δοκιμασει ποτε. Τι λετε? Να τα προτιμησω?
 
Μάριε δεν διαλέγω φυσίγγια με βάση τον αυλό στα όπλα μου,,,όπως και οι εταιρείες δεν βάζουν ταμπέλες στα φυσίγγια τους

διάλεξε ενα μαλακό φυσίγγι για την έναρξη όσο το δυνατόν φθηνό και αξιόπιστο και το αποτέλεσμα θα έρθει αν είσαι σκοπευτικά εντάξει
 
Παυλο το ΜΒ32 παντως δεν ειναι για εναρξη. το θελει το κρυο του. Το ΜΒ30 πεσι (μιας που τα Tordo 30 μας πουλησαν) το εριξα αλλα δεν με ενθουσιασε.

Απο περιεργεια τα ΔΟΡΚΑΣ neo velox ... τι συμπεριφορα εχουν? Θυμαμαι τα εριχαν ολοι πριν καμια 20-25 ετια ... ο πατερας μου κουτες εριχνε ...τωρα??? Δεν τα ακουω / διαβαζω κ απορω γιατι. Ειναι κ ακριβουτσικα
 
Παυλο το ΜΒ32 παντως δεν ειναι για εναρξη. το θελει το κρυο του. Το ΜΒ30 πεσι (μιας που τα Tordo 30 μας πουλησαν) το εριξα αλλα δεν με ενθουσιασε.

Απο περιεργεια τα ΔΟΡΚΑΣ neo velox ... τι συμπεριφορα εχουν? Θυμαμαι τα εριχαν ολοι πριν καμια 20-25 ετια ... ο πατερας μου κουτες εριχνε ...τωρα??? Δεν τα ακουω / διαβαζω κ απορω γιατι. Ειναι κ ακριβουτσικα
σταθερη αξια αλλα γι αυτο δεν τ ακους. πανακριβα
 
Πόσα γραμμάρια είναι αυτό; Αφού σας αρέσει τόσο, τι σημασία έχει η τιμή; Σε τρυγόνια θα το ρίξετε. Μακάρι να ήξερα πως υπάρχει περίπτωση να ρίξω 5-10 κουτιά σε τρυγόνια και δεν θα με ένοιαζε η τιμή.
 
Πόσα γραμμάρια είναι αυτό; Αφού σας αρέσει τόσο, τι σημασία έχει η τιμή; Σε τρυγόνια θα το ρίξετε. Μακάρι να ήξερα πως υπάρχει περίπτωση να ρίξω 5-10 κουτιά σε τρυγόνια και δεν θα με ένοιαζε η τιμή.

32gr είναι Γιώργο.
 
Πόσα γραμμάρια είναι αυτό; Αφού σας αρέσει τόσο, τι σημασία έχει η τιμή; Σε τρυγόνια θα το ρίξετε. Μακάρι να ήξερα πως υπάρχει περίπτωση να ρίξω 5-10 κουτιά σε τρυγόνια και δεν θα με ένοιαζε η τιμή.
32 γιωργο.ειναι το παλιο az20 αν θυμασαι γεμισμενο με c7 και συγκεντρωτηρα αποσπωμενου πατου
 
Back
Top