Φυσίγγια για τρυγόνι

Τα ισπανικά τα imperial ρίχνει ο Σάκης απ ότι θυμάμαι!
Πηρα δυο κουτια πριν κανα δυμηνο γιατι ηταν το μονο 28 σε νο 7,5 που βρηκα στην αγορα. Δεν το εχω δοκιμασει. Ειχα γραψει σχετικα πως επανω λενε τραπ και στελιος ειχε απαντησει.
Δεν θυμαμαι αν ο Τολης ειχε αναφερει κατι σε καποιο ποστ, τον ρωτησα και οι εντυπωσεις απο τα τρυγονια στην αφρικη που ειχε ρηξει πολλα ηταν ουτε κρυο ουτε ζεστη... Αν λεω κατι στραβα ας με διορθωσει
 
εγω θα δοκιμασω πρωτα σε πινακα τα 32αρια του ρουμελιωτη σε Ν.7.5 που παρειγειλα(θα παραλαβω μαλον παρασκευη) και θα σας πω...
Βεβαια, χειμωνα που τα εριχνα με το grulla, δεν καταλαβα ανακρουση...για καλοκαιρι....ειδωμεν;)
 
για καλοκαιρι ριξε τα 30 αρια του ,τα 32 γρ ειναι δυνατουτσικα για τρυγονι ,εκτος αν το πρωι εχεις πολυ υγρασια .τα imperial sporting που γραφουν trap 28 πανω δεν ειναι τα γνησια τα ισπανικα ,οχι οτι δεν ειναι καλουτσικα αλλα οταν παιρνω κατι θελω να ξερω τι παιρνω και τι πληρωνω.
 
Εχεις κατι συγγεκριμενο?
στην αγωρα αυτη την στιγμη πιστευω οτι λιγο πωλη ολητους βαλανε προσπαθια και βγαζουνε καλα και ποιοτικα φυσιγκια σε 28γρ μιας και ο κοσμος τα τελευτεα χρονια εχη δηξη μια συμπαθια πρως τα 28γρ.well done. ενα φυσιγκακι που μου αρεση ειναι τα lampro sporting 28γρ,,επισης τωρα τελευτεα δωκιμασα και τα soyper kil,n7,5 28gr.well done.
 
Μαλλον θα ριξω κατι 4αρια που θελω να φυγουν:) μη βαρατε πλακα κανω, εχω Ρουμελιωτη 32γρ Κενταυρος 28γρ alectoris light 28 γρ και nsi duo, αρκει να εχει τρυγονια γιατι αλλιως θα την πληρωσουν τα χαρτονια παλι.
 
γιασας παιδεςςςς ωσο για τα imperial 28 gr,που λετε και τα 30,,32 γρ,,τα εριχνα μεχρι και περυσι σε ορτυκι τρυγονι και τσιχλα,,εμενα πρωσοπικα μου αρεσανε αρκαιταααα,αλλα η φετινητους τιμη στα 28γρ 6,50 το κουτι δεν τα δινω πλεωνννννν,,,,,ετσι εκανα στροφη φετως στα κενταυρος 28γρ ν8 με τιμη 4,75 ευρω στα 500 φυσιγκια μιας και τα τουφεκουσανε απο περυσι καπια φιλαρακιαμου στο σκοπευτηριο και οχι μωνο και τους αφησανε πωλη καλες εντηπωσης.well done..well done. image upload site imagehosting .well done.
 
Και εγω κένταυρο θα επερνα.. Αλλα πυρά τηλ. Χθες και μου ειπε. Θα αργήσει να γεμίσει γιατί ειναι ασύμφορα τα υλικα... Ετσι κατέληξα λαμπρό Σπόρτιγκ και υνο. Πριμα...
Πιστεύω ότι πήρες το 7,5 το lambro για τρυγονακια έτσι?
 
παντως ρε παιδες εδω πανω σε εμας τα 28γρ τα εχουνε ολα στα 6,50 το κουτι λες και τα εχουνε μιλησηηηηthink το να καψης 5,6 κουτακια στο κυνηγι μωνο αντε να παη στην ευχη να τα δωσης, αλλα εγω που τα ριχνω στο ορτυκι τρυγονι και στην τσιχλα τα 500σα θα τα καψω για πλακαααα
 
παντως ρε παιδες εδω πανω σε εμας τα 28γρ τα εχουνε ολα στα 6,50 το κουτι λες και τα εχουνε μιλησηηηηthink το να καψης 5,6 κουτακια στο κυνηγι μωνο αντε να παη στην ευχη να τα δωσης, αλλα εγω που τα ριχνω στο ορτυκι τρυγονι και στην τσιχλα τα 500σα θα τα καψω για πλακαααα
Σακη εδω ειναι συμφωνημενα τα πραγματα ωστε να μην εχεις αλλη επιλογη.
Η λυση ειναι ενημερωση σ οσους γνωριζουμε και ομαδικες παραγγελιες απο εκει που συμφέρει, αλλα και να μαθευτεί αυτο στους εδω παραγωγους και μαγαζατορες.
Εσυ που εχεις κονε με τον γκιουλεκα ενημερωσε τον.
 
Back
Top