Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
το Α1 special του Λαμπρου 6,95 ..τι γνωμη εχετε?
το α1 μαμει και δερνει αλλα οχι σε τσιχλα. αμαρτια. αν το θες για κρυο αλλαζει.ο ναυπλιωτης εχει ενα καρο τσιχλοφυσιγγα να διαλεξεις. tordo 30 tordo 32 euromix. αν δεν σου κανουν αυτα υπαρχει το ariston. και υπαρχουν παρα πολλαααα ακομα. οπως σου ειπε ο τασος διαβασε πιο πισω και θα μορφωθεις
.sarcastic.
 
Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα να προτείνεις σε κάποιον ενα φυσίγγι κ να σου πει πήρα δυο κουτιά τα έριξα κ δεν πηρα τσίχλα..
Να μην μιλήσουμε για φασσα,Η για αλλα θηράματα..
Δόξα το θεο τα τσιχλοφυσιγγα που υπάρχουν στο εμπόριο ειναι περισσότερα από τις τσίχλες κ τα περισσότερα σε καλές τιμες,όποτε αργά η γρήγορα θα βρει ο κυνηγός αυτό που του ταιριάζει..
 
Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα να προτείνεις σε κάποιον ενα φυσίγγι κ να σου πει πήρα δυο κουτιά τα έριξα κ δεν πηρα τσίχλα..
Να μην μιλήσουμε για φασσα,Η για αλλα θηράματα..
Δόξα το θεο τα τσιχλοφυσιγγα που υπάρχουν στο εμπόριο ειναι περισσότερα από τις τσίχλες κ τα περισσότερα σε καλές τιμες,όποτε αργά η γρήγορα θα βρει ο κυνηγός αυτό που του ταιριάζει..
αχαχαχα. εσυ ρε λαμογιο το βρηκες??????????
.yelling..yelling.
 
Δεν σου προτείνω γιατί μπορεί να με βλαστημάς μετά και δεν θελω.sarcastic.
Ρίξε μια μάτια στις πίσω σελίδες κ θα βρεις αρκετές αναφορές..Είπαμε ότι ειναι προσωπικά γούστα..Όλα βγαίνουν καλά και όλα βγαίνουν άχρηστα.:)
Δεν βλαστημαω εχω μεγαλα αυτια" οι επιλογες δικες μου
 
Δεν βλαστημαω εχω μεγαλα αυτια" οι επιλογες δικες μου
Τα προηγούμενα χρόνια τι έριχνες στις τσίχλες?Σιγουρα θα είχες βρει κάποιο φυσίγγι οικονομικό που να σου ταίριαζε..Το ερώτημα ειναι γιατί να το αλλάξεις.. Τελικά μας έχουν φάει όλους οι διαφημίσεις ...buy buy..sarcastic.
 
Τα προηγούμενα χρόνια τι έριχνες στις τσίχλες?Σιγουρα θα είχες βρει κάποιο φυσίγγι οικονομικό που να σου ταίριαζε..Το ερώτημα ειναι γιατί να το αλλάξεις.. Τελικά μας έχουν φάει όλους οι διαφημίσεις ...buy buy..sarcastic.
και οι τιμες τασο.προσωπικα διαλεγω επωνυμα και φτηνα. π. χ φετος το τορντο το πορτοκαλι το βρισκω εως και 30 λεπτα πιο κατω απο το αριστον γιατι να μην το παρω?
 
Ρε παιδια βλεπω πολλοι βαζεται το Tordo 30.....εμενα προσωπικα δεν μου αρεσουν καθολου,για την ακριβεια σε δυο οπλα που τα εβαλα Μ2-302 ειδα που μεχρι τα 20-25 καλα ειναι μετα κλανουν μεντες...τα ειχα απο προπερσι και τα ειχα για καβαζτα καμια μερα που δεν θα προλαβαινα να γεμισω,και μην ακουσω που ημουν πισω γιατι ξερω τις ντουφεκιες μου
 
Μήπως ήσουν πίσω; .yelling.
.ass.Τα εριξα στα μπασιματα μερα που ημουν σε πολλυ μεγαλη φορμα και μετα τις πρωτες 5-6 ντουφεκιες εφυγα τρεχοντας για το αμαξι να βρω οτι 5-6 αρια ειχα.....φαντασου να χαλαω τα καλα μου φυσιγγακια σε τσιχλες
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top