Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Όποτε θες φίλε μου! Είμαι σίγουρος οτι θα είναι πολύ καλά! Και τα άλλα που δοκιμάσαμε τις προάλλες για "πειραματική" ιδιογόμωση ήταν οκ.Όμως το ψάχνεις,έχεις το μεράκι που χρειάζεται και αργά ή γρήγορα (ευχομαι το 2) θα έχεις τα αποτελέσματα που θες!!
 
Εχω μια μικρουλα ενσταση για το 9½ σαν νουμερο. Ειδικα τωρα που τα πουλια ειναι λιγο ψηλωμενα, λογικα αργοτερα στα περπατητα ή στα απογευματινα καρτερια θα θεριζουν.

Ωραια δουλεια εκαμες
Βίκτωρα για το περπατητο είναι!
 
Βίκτωρα για το περπατητο είναι!

Μυρο, θα ειναι σαν να ριχνεις με αεροβολο. Ουτε αναπηδηση της κανης ουτε τιποτα.
Πείτε και τη δόση της πυρίτιδας ρε παιδιά, μυστική την κρατάτε; .yel. Και το καψούλι; Τα σκάγια είναι 30 γρ. καλά θυμάμαι ;;;
Δεν προβλέπεται βέβαια να γεμίσω προς το παρόν, ούτε έχω C7, αλλά έτσι να παίρνουμε ιδέες ... ;)
 
Σε 8 και 9 τα βγαζει 90 ευρω τα 500 φυσιγγια χυμα σε κουτα με 3.5 ευρο ερχοντε θεσσαλονικη σε 2 μερες! Πολυ καλη εξυπηρέτηση απο το καταστημα και με τα μεταφορικα σχεδον 4,70 το κουτι! Δεν βλέπω καποιον λογο να ψαξω αλλο μιας και τα βολευτικα κιολας και δεν βρηκα και κατι ανάλογο σε τιμη..
καλημερα ποια φυσιγγια ειναι σε αυτη την τιμη?
 
καλημερα ποια φυσιγγια ειναι σε αυτη την τιμη?
O Κένταυρος έχει την κούτα τα 28αρια στα 90€ δηλαδή 4.50€ το κουτί. Δίνει μόνο κούτες και τα 500 φυσίγγια είναι χύμα μέσα στην κούτα. Μπορείς όμως αν θέλεις να πάρει και 50 κουτιά άδεια με 8€ οπότε σκέψου ότι τελικά το κουτί θα σου πάει στα 4.70€ περίπου. Δεν τα έχω δοκιμάσει γιατί φέτος έριξα του Καραμανίδη τα super kill και είμαι πολύ ευχαριστημένος και του χρόνου πρώτα ο θεός έχω σκοπό να γεμισώ μερικά...
 
Last edited:
O Κένταυρος έχει την κούτα τα 28αρια στα 90€ δηλαδή 4.50€ το κουτί. Δίνει μόνο κούτες και τα 500 φυσίγγια είναι χύμα μέσα στην κούτα. Μπορείς όμως αν θέλεις να πάρει και 50 κουτιά άδεια με 8€ οπότε σκέψου ότι τελικά το κουτί θα σου πάει στα 4.70€ περίπου. Δεν τα έχω δοκιμάσει γιατί φέτος έριξα του Καραμανίδη τα super kill και είμαι πολύ ευχαριστημένος και του χρόνου πρώτα ο θεός έχω σκοπό να γεμισώ μερικά...
500 Βασίλη!
 
Last edited by a moderator:
Καλησπερα φιλοι και χρονια πολλα,θελω να μου προτεινετε οικονομικο τσιχλοφυσιγγο με καλα αποτελεσματα στην υγρασια,φετος εδω στο νησι εχει πολυ τσιχλα και θελω να παρω κουτα φυσιγγια.
 
Καλησπερα φιλοι και χρονια πολλα,θελω να μου προτεινετε οικονομικο τσιχλοφυσιγγο με καλα αποτελεσματα στην υγρασια,φετος εδω στο νησι εχει πολυ τσιχλα και θελω να παρω κουτα φυσιγγια.

Θα έλεγα κάτι σε 28γρ. αλλά δεν ξέρω εσύ εκεί τι μπορείς να βρεις. Π.χ. lambro sporting, καραμανίδης super kill. Επίσης, στην υγρασία δουλεύουν πολύ καλά s4 και sipe αλλά δεν ξέρω κάποιο φυσίγγι πολύ οικονομικό να σου πω. Εγώ βέβαια δεν είμαι κοντά στην αγορά καθότι γεμίζω. Σε τιμή 5-5,50 ευρώ να φανταστώ;
 
Καλησπέρα σας , θέλω τη γνώμη σας για το GM3 Fast tordo NSI τελευταία ενώ το ρίχνω χρόνια τα πουλιά πέφτουν ζωντανά και πνιγμένα στο αίμα ...
 
Καλησπέρα σας , θέλω τη γνώμη σας για το GM3 Fast tordo NSI τελευταία ενώ το ρίχνω χρόνια τα πουλιά πέφτουν ζωντανά και πνιγμένα στο αίμα ...
ακριβως αυτο. μακρια κι αγαπημενοι να ειστε. καμμια σχεση με το παλιο tordo. πολυ καλυτερο το οκ
 
Αν το νέο tordo ειναι μέτριο....το NSI gm3 είναι αισχρό.... 2 κουτια εριξα αναγκαστικά την τέταρτη και ήταν για πέταμα αίμα και τραυματισμενα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top