Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σήμερα έριξα τα τελευταία φυσίγγια γεμισμένα με hiskor 700x...τέλος η αγαπημένη μου πυρίτιδα :( Για τη ιστορία με 20 φυσίγγια έκανα 6 πουλιά με ωραία σκοτώματα. Στη συνέχεια το γύρισα σε SIPE εμπορίου με τα οποία πήρα άλλα δύο πουλάκια.
 
Βροχερές καλησπέρες!
Την άποψή σας παρακαλώ για τα παρακάτω φυσίγγια. Συγνώμη αν έχει απαντηθεί το θέμα αλλά 137 σελίδες είναι πολλές για να τις ψάξω μια-μια.





Δυστυχώς με τις συχνές αλλαγές στα ελληνικά φυσίγγια αρχίζω φέτος να ψάχνω για νέο. Τα B&P τα έχω ρίξει σε φάσσα αλλά τα F2. Τα saga τα έχει τοπικό κατάστημα σε καλή τιμή. Για τα MB classic που είπε ο έμπορος πως είναι λίγο αργό αλλά κεντάει.
 
To MB
Βροχερές καλησπέρες!
Την άποψή σας παρακαλώ για τα παρακάτω φυσίγγια. Συγνώμη αν έχει απαντηθεί το θέμα αλλά 137 σελίδες είναι πολλές για να τις ψάξω μια-μια.





Δυστυχώς με τις συχνές αλλαγές στα ελληνικά φυσίγγια αρχίζω φέτος να ψάχνω για νέο. Τα B&P τα έχω ρίξει σε φάσσα αλλά τα F2. Τα saga τα έχει τοπικό κατάστημα σε καλή τιμή. Για τα MB classic που είπε ο έμπορος πως είναι λίγο αργό αλλά κεντάει.

To MB classic είναι φυσίγγι θρύλος. Δεν είναι τόσο αργό όσο σου είπαν και καταπληκτικό σε όλους τους καιρούς από 15 βαθμούς και κάτω.
 
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Τα MB είναι όντως τσιμπιμένα σε τιμή και δεν είναι για μεγάλη κατανάλωση. Στα 6,50€ δεν μπορείς να ρίξεις κούτες είναι η αλήθεια. Θα το χρησιμοποιήσω μόλις χαμηλώσουν λίγο τα πουλιά και αν μείνω ευχαριστημένος όπως λέτε θα το παίρνω μια στο τόσο. Επίσης φέτος αγόρασα και τα ΒΩΣΣΟΣ κόκκινα στα 33gr να τα δοκιμάσω αλλά ήταν πιο ακριβά απο τα ΜΒ....fff.
 
Βροχερές καλησπέρες!
Την άποψή σας παρακαλώ για τα παρακάτω φυσίγγια. Συγνώμη αν έχει απαντηθεί το θέμα αλλά 137 σελίδες είναι πολλές για να τις ψάξω μια-μια.





Δυστυχώς με τις συχνές αλλαγές στα ελληνικά φυσίγγια αρχίζω φέτος να ψάχνω για νέο. Τα B&P τα έχω ρίξει σε φάσσα αλλά τα F2. Τα saga τα έχει τοπικό κατάστημα σε καλή τιμή. Για τα MB classic που είπε ο έμπορος πως είναι λίγο αργό αλλά κεντάει.
Αν εχεις καταμπινα mp32 αν εχεθς δικανο 30αρια και εισαι μπαμ
 
Επίσης φέτος αγόρασα και τα ΒΩΣΣΟΣ κόκκινα στα 33gr να τα δοκιμάσω αλλά ήταν πιο ακριβά απο τα ΜΒ....fff.
Απο παντα τα Ελληνικά είναι ακριβότερα από τα Ιταλικα.buy buy.
Τελικά ο Βωσσος έκλεισε η όχι??.xm.
Για ρώτησε στο μαγαζί όταν πας..
 
Απο παντα τα Ελληνικά είναι ακριβότερα από τα Ιταλικα.buy buy.
Τελικά ο Βωσσος έκλεισε η όχι??.xm.
Για ρώτησε στο μαγαζί όταν πας..
Ξεκινησε να γεμιζει παλι...απ οτι εμαθα..χρονια ηταν το αγαπημενο μου μεχρι που τα χαλασε λιγο πριν κλεισει....εχω 3-4 κουτια απο τα παλια μιλαμε για χρονολογια 2007-2008
 
γνωμη μου.δωστε μια ευκαιρια στο τορντο λαμπρο το πορτοκαλι.εγω δεν τα συμπαθουσα ο τασος ξερει. ε φετος με τη γρια με εχουν αφησει αφωνο.σκοτωματα ακαριαια σε οριακες αποστασεις με 9 νουμερο.και μαλακο στην ανακρουση και η καννη μου καθαρη
 
γνωμη μου.δωστε μια ευκαιρια στο τορντο λαμπρο το πορτοκαλι.εγω δεν τα συμπαθουσα ο τασος ξερει. ε φετος με τη γρια με εχουν αφησει αφωνο.σκοτωματα ακαριαια σε οριακες αποστασεις με 9 νουμερο.και μαλακο στην ανακρουση και η καννη μου καθαρη
Δεν αλλαζω τα σκοπευτικα τα λαμπρο σπορτινκ με τιποτα ακομα κ με -2 περσι στην κονιτσα δεν με κρεμασαν..φετος δοκιμασα καραμανιδη 28 γρ κ αυτα καλα...κ οσκαρ 28 οπου πηρα με τα 2 πρωτα φυσιγγια που εριξα μια τσιχλα ψηλωμενη κ μια δενδροτσιχλα που ερχοταν χαμηλα...οπλο που τα δουλευω berreta 390 3 αρι τσοκ
 
Ευριπίδη πόσο είπες βγαίνει το κουτί; Εδώ νομίζω 6.10€.. Στα 32γραμμάρια βρήκα τα alfa game τα κοκκινα με 5.80.Τα είχα δοκιμάσει παλιότερα και δεν μ άρεσαν..τα ξαναπήρα κ στις τελευταίες 3 εξόδους που τα χρησιμοποίησα έμεινα πολύ ικανοποιημένος.Ισως λιγη ανάκρουση παραπάνω αλλά η κάννη τζάμι απο μέσα,καμιά σχεση με euromix κτλ.Ξέρουμε πυρίτιδα;
 
Ευριπίδη πόσο είπες βγαίνει το κουτί; Εδώ νομίζω 6.10€.. Στα 32γραμμάρια βρήκα τα alfa game τα κοκκινα με 5.80.Τα είχα δοκιμάσει παλιότερα και δεν μ άρεσαν..τα ξαναπήρα κ στις τελευταίες 3 εξόδους που τα χρησιμοποίησα έμεινα πολύ ικανοποιημένος.Ισως λιγη ανάκρουση παραπάνω αλλά η κάννη τζάμι απο μέσα,καμιά σχεση με euromix κτλ.Ξέρουμε πυρίτιδα;
Kαπου ειχα διαβασει,αλλα δεν θυμαμαι που, οτι εχει πυριτιδα aquila.:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top