Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλο θα ειναι να γραψετε και με τι οπλο τα ριχνει ο καθενασ για να βγενουν ασφαλή συμπέρασματα. Παντοσ σημερα με 8 βαφμουσ τα super kill32.δυο παιδια που ειμασταν μαζι απλοσ δεν για να μειν πο παραπάνω.με οπλα μαξουσ και fabarm titan
 
υπάρχουν κι αυτοί που τα ανεβάζουν πριν ξεστοκάρουν .kkk.
Καθολου αδικο δεν εχεις Μακη,
Πας πχ σε ενα μαγαζι κ σου εχει φυσιγγια 4-5 χρονων πανω στα ραφια κ γεματα σκονη και προσπαθει να στα πουλησει στην ιδια τιμη που εχουν τα σημερινα λες κ τα αγορασε τωρα..
 
10% πάνω ο Γκορίλα τα φυσίγγια του. Να τα χαίρεται, ήταν που ήταν ακριβό, το κανε παπιοφύσιγγο. Πήρα χθες 8 κουτάκια σπόρτινγκ με την F2 του Μητσάκου. Αξιοπρεπέστατο με φουλ βροχή σήμερα και αέρα. Και αυτός αν δεν κάνω λάθος τα τσίμπησε λίγο, στα 6Ε το κουτί
 
Saga sporting τα εχει ριξει κανεις; λενε τιποτα σε δύσκολους καιρούς;
εδω ρωτα. ογι για δυσκολους καιρους.μεχρι μαλακο κρυο χωρις υγρασια ομως. απιστευτα γρηγορα. πρεπει να ειναι απ τα πιο γρηγορα 28αρια που εχω ριξει
 
εδω ρωτα. ογι για δυσκολους καιρους.μεχρι μαλακο κρυο χωρις υγρασια ομως. απιστευτα γρηγορα. πρεπει να ειναι απ τα πιο γρηγορα 28αρια που εχω ριξει
Γεια σου ρε κοπελι! Ευχαριστώ! Θα δοκιμαστουν οταν τελειωσουν τα λαμπριατικα...
 
Συνάδελφοι για περπατητό τσιχλοκότσιφα τι φυσίγγι μου προτείνετε? και

αποστολη να σου πω οτι η μπαικαλα τα παει
Ριχνει η 155 τα 28αρια; Δεν τα κανει εμπλοκή;

Για τα λαμπρο σπορτινγκ λες?
Τελικα δεν?
Τάσο εξακολουθουν να ειναι καλά. Σε καμια περίπτωση οπως οι παλαιότερες παρτιδες. Μου δινουν πουλια με λίγο αίμα, κατι που τα παλια δεν εκαναν ποτέ (μονο με τραυματα σε μασχαλη). Τα παλια τολμώ να πω οτι ηταν τα φονικοτερα φυσιγγια που εριξα ποτέ σε πουλια .
 
Last edited by a moderator:
Ρε παιδια με αυτα κ μ αυτα στα 6 ευρω το κουτι τι αξιολογο μπορουμε να παρουμε;; ειχα παρει τα ριο 20 στη τιμη αυτη γτ πηραωποσοτητα.παλι κτ αναλογι θελω να κανω εχετε κατι κατα νου;;
 
Ρε παιδια με αυτα κ μ αυτα στα 6 ευρω το κουτι τι αξιολογο μπορουμε να παρουμε;; ειχα παρει τα ριο 20 στη τιμη αυτη γτ πηραωποσοτητα.παλι κτ αναλογι θελω να κανω εχετε κατι κατα νου;;
Δουβρης flash 32 στα 5.6 κάπου βγαίνει με psb1 πως την λένε....έχω ριξει πολλά ...για τα λεφτά του πάρα πολύ καλό.
 
Νικο που το βρισκω το φυσιγγι αυτο;;;
Εγώ το πήρα από το δουβρη απευθείας μέσο τηλ. Μιλα μαζί του και θα σου πει αν έχει κάποιος κοντά σου αν δεν έχει θα σου στείλει αυτός. Σημειωτέον πήρα 2 κιβώτια με διάφορα μέσα για όλη την παρέα οπότε δεν ξέρω ακριβώς πόσο το δίνει ανά κουτί.
 
Ρε παιδια με αυτα κ μ αυτα στα 6 ευρω το κουτι τι αξιολογο μπορουμε να παρουμε;; ειχα παρει τα ριο 20 στη τιμη αυτη γτ πηραωποσοτητα.παλι κτ αναλογι θελω να κανω εχετε κατι κατα νου;;
Εγω τιχνω και με την 302 και με το skb σε ολους τους καιρους το kill 32 και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος στα 6€
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top