Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κατάλαβα φίλε Κώστα τώρα τελευταία μόνο άσχημα λόγια άκουω για τα φυσσιγια της nsi
Νικο δεν ειναι ακριβως ετσι. Εγω συνεχιζω με sipe ακομη. Επειδη το εψαξα ΠΟΛΥ εχουν αλλαξει το κα ψουλι τιποτα αλλο. Παρε 5 κουτακια και κανε ενα κυνηγι μονο με αυτα. Δεν ξερω τι προσκοπευσεις εκανες πριν. Με αυτα μαζεψου. Ειμαι σιγουρος θα δεις διαφορα.( Αν με διαβασει η NSI θα μου στησει αγαλμα χα χα). Ολα αυτα βεβαια με τα δικα μου stanrard.
 
Ευριπιδη που εισαι!!! Ξερω οτι δεν συμφωνεις μαζι μου γιατι εισουν ο πρωτος που καναμε την ιδια συζητηση. Εμαθα απο εγκυρη πηγη και για την αλλαγη τους. Καψυλι. Λιιιιιγο πιο βραδυκαυστο.
 
Ευριπιδη που εισαι!!! Ξερω οτι δεν συμφωνεις μαζι μου γιατι εισουν ο πρωτος που καναμε την ιδια συζητηση. Εμαθα απο εγκυρη πηγη και για την αλλαγη τους. Καψυλι. Λιιιιιγο πιο βραδυκαυστο.
συναδελφε εδω ειμαι. για να το λες θα συμφωνησω. πλεον ομως το φυσιγγι εχει χαλασει παρα πολυ. εκει που επαιρνα 10αρια και κατεβαιναν τα πουλια απο παντου τωρα ουτε τα 9αρια δεν κοβουνε. ασε που κανουνε πολυυυ κροτο
 
συναδελφε εδω ειμαι. για να το λες θα συμφωνησω. πλεον ομως το φυσιγγι εχει χαλασει παρα πολυ. εκει που επαιρνα 10αρια και κατεβαιναν τα πουλια απο παντου τωρα ουτε τα 9αρια δεν κοβουνε. ασε που κανουνε πολυυυ κροτο
Ευριπιδη εγω παντα ν8 αλλα δεν μπορω να βολευτω αλλο. Ισως ειναι η ψυχολογια μου. Θα δουμε . Αντε καλο βραδυ
 
Λοιπον.Σημερα με αρκετη ζεστη 16 βαθμους και μηδαμινη υγρασια δοκιμασα τα φυσσιγγια:
Labro επετιακο:Παρα πολυ καλο με ζεστη και μακρινες βολες.Αποκορυφομα μια τσιχλα που την περασε ρευμα στα 40 μετρα πραγματικη αποσταση.Απο τις 7 μονο μια τραυματισμενη τουφεκισμενη ψιλα.
DORKAS EXPRESS 32.Αρκετα καλο και αυτο γρηγορο πεφταν ολλες ξερες παρα μονο 1-2 ζωντανες αλλα χωρις να κουνιουντε.Απο τις 6 ολλες ξερες
Εντυπωση καλλη μου εκαναν τα Labro αν και δεν τα πηγαινα.
 
Προσφατα περασα απο κυνηγομάγαζο στο city.Λόγω του οτι δεν υπήρχαν αυτα που ήθελα πήρα 3κουτια nsi Gm3.Οταν λοιπόν χρειάστηκε να ρίξω το πρωτο φυσίγγι κόντεψα να χασω την εναπομείνουσα ακοή μου.Δεν ειχα βάλει και την ωτοασπίδα που να παρει.Ρίχνω και δεύτερο και αισθάνθηκα σαν τον κανονιοβολητή στον Λυκαβητό.
Τα δυό κουτιά λοιπόν που εμειναν σφραγισμένα θα επιστραφούν τάχυστα.
 
Προσφατα περασα απο κυνηγομάγαζο στο city.Λόγω του οτι δεν υπήρχαν αυτα που ήθελα πήρα 3κουτια nsi Gm3.Οταν λοιπόν χρειάστηκε να ρίξω το πρωτο φυσίγγι κόντεψα να χασω την εναπομείνουσα ακοή μου.Δεν ειχα βάλει και την ωτοασπίδα που να παρει.Ρίχνω και δεύτερο και αισθάνθηκα σαν τον κανονιοβολητή στον Λυκαβητό.
Τα δυό κουτιά λοιπόν που εμειναν σφραγισμένα θα επιστραφούν τάχυστα.
Πατριδα οταν λες city?να υποθεσω οχι manchester city!
 
Προσφατα περασα απο κυνηγομάγαζο στο city.Λόγω του οτι δεν υπήρχαν αυτα που ήθελα πήρα 3κουτια nsi Gm3.Οταν λοιπόν χρειάστηκε να ρίξω το πρωτο φυσίγγι κόντεψα να χασω την εναπομείνουσα ακοή μου.Δεν ειχα βάλει και την ωτοασπίδα που να παρει.Ρίχνω και δεύτερο και αισθάνθηκα σαν τον κανονιοβολητή στον Λυκαβητό.
Τα δυό κουτιά λοιπόν που εμειναν σφραγισμένα θα επιστραφούν τάχυστα.
αφου ρε ασπρε το λεμε τοσο καιρο οτι αυτα τα φυσιγγια δεν
 
Ευριπιδη που εισαι!!! Ξερω οτι δεν συμφωνεις μαζι μου γιατι εισουν ο πρωτος που καναμε την ιδια συζητηση. Εμαθα απο εγκυρη πηγη και για την αλλαγη τους. Καψυλι. Λιιιιιγο πιο βραδυκαυστο.
Σφαχτε ενα να σασ πουμε τη καψουλι εχει μεσα λογικα η nsi την σιπε την εχει με 686καψουλι να εβαλε 684.δεν Νομίζω η το παλιο σιπε είχε 688 και τωρα εβαλε 686 και αυτο ειναι πολυ δυσκολο παντοσ να ξέρετε οτι ακομα και η αλλαγή πελματοσ απι 8αρι σε 12αρι αλλάζει πολυ το φυσηγγι
 
Ενα φυσηγγινπου δουλεύει παρααα πολυ εδω ειναι του ρουμελιωτι ενα που εχει με csb1στα 32γρ σε διαφανο καλυκα το εχω δοκιμαση ειναι παρα πολυ καλο στην περιοχη μασ δεν προσλαμβάνει να τα φέρει και εξαφανίζονται τιμη 6,40
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top