Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
. Ο οπλουργος οταν τις δοκιμασε επαθε και με ρωτησε καλα πως ριχνεις με τετοιες σκανδαλες? Παντως μου ειπε οτι θα το φτιαξει και θα το κανει αγνωριστο. ............

σε ποιον οπλουργό αναφέρεσαι??
 
Δεν καταφερα να τις αναβασω πριν απο το κινητο και μολις τις ανεβασα απο το σπιτι. Θα του παω βεβαια και το ij26 που πραγματικα ο ανθρωπος μου μιλαγε με θαυμασμο γαι αυτο το οπλο.Οταν με το καλο αγορασω και το B425 θα το παω και αυτο να μου φερει το κοντακι απο δεξια στα αριστερα μου ειπε να μην ανησυχω καθολου θα το κανει πολυ ευκολα. Επισης του πηγα και τη benelli να κοντυνει το κοντακι 1,5 ποντο.
 
Πέτρο όποτε μπορέσεις βγάλε φωτο κ απο το 26αρι..:)
θα το κανω συντομα και πριν το παω για να δειτε ολοι τη δουλεια που θα κανει. Παντως προκειται για εναν κυριο με Κ κεφαλαιο με τρομερη αντιμετωπιση στους πελατες του και με πολυ λογικες τιμες..........
 
Οταν με το καλο αγορασω και το B425
Browning b425 ακουω Πετρο ... !!!!
αντε με το καλό! μετα το baikal και εγω σε browning πήγα ..τέλεια μετάβαση , ίσως γιατί μου ήταν πιο οικείο το βαθύ προφίλ του και το σχήμα του
 
Last edited:
Browning b425 ακουω Πετρο ... !!!!
αντε με το καλό! μετα το baikal και εγω σε browning πήγα ..τέλεια μετάβαση , ίσως γιατί μου ήταν πιο οικείο το βαθύ προφίλ του και το σχήμα του
Μακαρι χρηστο περιμενω το οκ απο τον ιδιο για να το παρω, ειναι φοβερη περιπτωση. Δεν ειχα σκοπο για αλλα αγορα οπλου αλλα οτον το ειδα επαθα ετσι οπως το εχει και οταν το επωμισα πραγματι αλλο οπλο...
 
ΦΩΤΟ απο το ij 26 που δυστυχως ο πατερας μου δεν το προσεχε αναλογα

gif upload

windows 7 print screen

pic hosting

free photo upload

image hosting 15mb
Πέτρο τι τσοκάρισμα και τι αυλούς έχει το ij 26 ?? το έχω σκεφτεί αν τύχει κάποια Μεταχειρησμένη περίπτωση για ανακατασκευή (με προσωπική δουλειά όσο μπορώ και με οπλουργό στα δύσκολα ) .. μιας που δεν είναι πολύ συνηθισμένο και μου αρέσει περισσότερο απο pm43.
το ιδανικό θα ήταν το 54 .. αλλα δύσκολο να βρεθεί και σίγουρα ποιο ακριβό .
 
Πέτρο τι τσοκάρισμα και τι αυλούς έχει το ij 26 ?? το έχω σκεφτεί αν τύχει κάποια Μεταχειρησμένη περίπτωση για ανακατασκευή (με προσωπική δουλειά όσο μπορώ και με οπλουργό στα δύσκολα ) .. μιας που δεν είναι πολύ συνηθισμένο και μου αρέσει περισσότερο απο pm43.
το ιδανικό θα ήταν το 54 .. αλλα δύσκολο να βρεθεί και σίγουρα ποιο ακριβό .
Το τσοκαρισμα ειναι 1/3 αλλα για αυλους δεν ξερω ουτε το εχω μετρησει. Μια και λες για το 54 εχει ενα στη βιτρινα ο Αλεξιου το ειδα το πηρα και στα χερια μου σε αριστη κατασταση πραγματικα και οταν τον ρωτησα ποσο το πουλας μου απαντησε 1000+....
 
Τελικά μετα απο πολύ σκέψη και συζήτηση με τον βικτωρα αποφάσισα μια και πάω συχνα στο σκοπευτήριο και είμαι πιο πολύ καρτεριτζης να βάλω πλώρη για Baikal sporting μιας και μέχρι εκεί φτανει το χερι μου
 
Δλδ Ευριπίδη άκυρο το πλάγιόκαννο;
Μιας και το ανέφερες έπεσα πάνω του τυχαία όταν χάζευα αγγελίες
http://www.car.gr/parts/view/7712194/
Πάντως το έχει ένας φίλος μου και το έχω κυνηγήσει μια φορά, μου άρεσε αρκετά απλά για κάποιο λόγο δεν το βολεύτηκα(όσο μπορούσα μέσα σε 1 ώρα.
 
Δλδ Ευριπίδη άκυρο το πλάγιόκαννο;
Μιας και το ανέφερες έπεσα πάνω του τυχαία όταν χάζευα αγγελίες
http://www.car.gr/parts/view/7712194/
Πάντως το έχει ένας φίλος μου και το έχω κυνηγήσει μια φορά, μου άρεσε αρκετά απλά για κάποιο λόγο δεν το βολεύτηκα(όσο μπορούσα μέσα σε 1 ώρα.
ναι ρε φιλε ακυρο γιατι σκεφτηκα να εχω ενα οπλο κι ενα φυσιγγι για σκοπευτηριο και κυνηγι.για φυσιγγι αν και ειναι ασχετο με το συγκεκριμενο topic κατεληξα σε lambro sporting σε νουμερα 7 1/2 και 8 και σε nsi due σε νουμερο 8 1/2 εναλλακτικα.και για το παρα πολυ κρυο το sipe που δεν μου σφαλει.ας ειναι καλα κατι παιδια απο εδω μεσα απ το φορουμ που μου ανοιξαν τα ματια.ξερουν αυτοι ποιο ειναι δεν χρειαζεται να τους αναφερω και τους ευχαριστω πολυ
 
Μόλις τώρα έμαθα τιμή.περιπου 900 με 950 αυτά.τι λέτε μπαικαλαδες και μη?
Ευριπίδη, γνώμη μου ... καλλιά να γυρεύεις τη δουλειά σου! Μα έχεις s/p Baikal και είδες πόσο καλά τα πας μαζί του! Τι παραπάνω θα σου δώσει μωρέ το sporting??? Μήπως και θα αρχίσουμε να παίρνουμε μέρος σε πρωταθλήματα και ... Grand Prix ???
.yelling. .yell at. .sarcastic.
Ειδικά μάλιστα αν έχεις σκοπό να ... "σκοτώσεις" τη Remington για να το πάρεις, μην το κάμεις ... .smashfrak. .vah.
Το πολύ-πολύ πάρε κι ένα πλαγιοκαννάκι, έτσι για την κ@υλα ... και είσαι άρχοντας!!!
 
Ενα μόνο με φοβίζει στα μονοσκανδαλα μπαικαλ,και αυτό εχει να κάνει με την αξιοπιστία τους.
Επειδή στο σκοπευτηριο θα ρίχνεις μαζεμένες τις τουφεκιες μην έχεις τίποτα ιστορίες..(Διπλοτουφεκιες η πρόβλημα με εξωλκεις).
Μην ξεχνάμε ότι δεν έχουμε να κάνουμε με έναν δοκιμασμένο μηχανισμο μονοσκανδαλου(browning,beretta κλπ).
 
Ευριπίδη, γνώμη μου ... καλλιά να γυρεύεις τη δουλειά σου! Μα έχεις s/p Baikal και είδες πόσο καλά τα πας μαζί του! Τι παραπάνω θα σου δώσει μωρέ το sporting??? Μήπως και θα αρχίσουμε να παίρνουμε μέρος σε πρωταθλήματα και ... Grand Prix ???
.yelling. .yell at. .sarcastic.
Ειδικά μάλιστα αν έχεις σκοπό να ... "σκοτώσεις" τη Remington για να το πάρεις, μην το κάμεις ... .smashfrak. .vah.
Το πολύ-πολύ πάρε κι ένα πλαγιοκαννάκι, έτσι για την κ@υλα ... και είσαι άρχοντας!!!
στελιο εχω και τη 1100 του πατερα μου οποτε δεν με χαλαει που θα δωσω την 11-87.αν ειναι ρε φιλε καμμια φορα να παω στο δελτα για παπια σημαινει οτι θα εχω πιασει το τζοκερ και θα παρω 10 rem.που λεει ο λογος.εχω και την 302 οποτε καταλαβαινεις οτι η αλλη θα καθοτανε.εκτος των αλλων αμα σου μπει ο διαολος ξερει πως ειναι η τρελα
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top