Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αυτό πως το βλέπετε ;
Το πόρτινγκ μούφα μου φαίνεται.

View attachment 51441

View attachment 51442

View attachment 51443

View attachment 51444

View attachment 51445
Ωραίος τρόπος να κάνεις πόρτινγκ !!! Εύκολος και οικονομικός ... Με τον τροχό, τρώγοντας και στις δυο κάννες ταυτόχρονα, μέχρι να τρυπήσουν !!! Κι όπου πέσουν οι τρύπες !!!!! .hair..hair..yelling..sarcastic.
Ε, βέβαια, υπάρχει ένα θεματάκι ... Ειδικά όταν ρίχνει η πάνω κάννη, η αναπήδηση αντί να μειώνεται θα αυξάνεται, αφού τα αέρια θα εκτονώνονται λοξά προς τα κάτω ... αλλά, εντάξει μωρέ ... δεν τρέχει και τίποτα !!! .sarcastic..very funny.
 
Η ψαθα δεν φαινεται για δουλεια επαγγελματια, δεν ξερω αν ειναι κι'αυτο εργο δικο του.
Όλη δική του η δουλειά ...
Κοντάκι, πέλμα, ελάφρωμα, τρύπινγκ αχαχαχα (πόρτινγκ), μεγάλωμα αυλού νομίζω δεν υπάρχει καθόλου τσοκ σε καμιά κάνη, κόψιμο ρίγας, αφαίρεση πλαϊνών ριγών, ξέβαμα βάσης (νομίζω ήταν μαύρη) ... αυτά βλέπω.
Ο κάτοχος είναι ευχαριστημένος πάντως αλλά δεν το χρησιμοποιεί.
 
Ωραίος τρόπος να κάνεις πόρτινγκ !!! Εύκολος και οικονομικός ... Με τον τροχό, τρώγοντας και στις δυο κάννες ταυτόχρονα, μέχρι να τρυπήσουν !!! Κι όπου πέσουν οι τρύπες !!!!! .hair..hair..yelling..sarcastic.
Ε, βέβαια, υπάρχει ένα θεματάκι ... Ειδικά όταν ρίχνει η πάνω κάννη, η αναπήδηση αντί να μειώνεται θα αυξάνεται, αφού τα αέρια θα εκτονώνονται λοξά προς τα κάτω ... αλλά, εντάξει μωρέ ... δεν τρέχει και τίποτα !!! .sarcastic..very funny.
Το ίδιο ακριβώς σκέφτηκα και εγώ όταν το είδα.
 
Όλη δική του η δουλειά ...
Κοντάκι, πέλμα, ελάφρωμα, τρύπινγκ αχαχαχα (πόρτινγκ), μεγάλωμα αυλού νομίζω δεν υπάρχει καθόλου τσοκ σε καμιά κάνη, κόψιμο ρίγας, αφαίρεση πλαϊνών ριγών, ξέβαμα βάσης (νομίζω ήταν μαύρη) ... αυτά βλέπω.
Ο κάτοχος είναι ευχαριστημένος πάντως αλλά δεν το χρησιμοποιεί.
Τον πληρωσε κι'απο πανω ή ηταν τζαμπα η ολη ''εργασια΄΄(καταστροφη)?
 
Τον πληρωσε κι'απο πανω ή ηταν τζαμπα η ολη ''εργασια΄΄(καταστροφη)?
Δεν βλέπεις ... Τώρα παίζει ΚΙΝΟ για να ξεχρεώσει :)
Ναι τον πλήρωσε κανονικά, απ όσο ξέρω.
Δεν ξέρω πόσα έδωσε.
Πάνε πολλά χρόνια.

Έχει αρκετά όπλα αλλά με μια montefeltro κυνηγάει.
Μόνο ένα beretta 682 αλληλεπίθετο μου αρέσει από αυτά που έχει.
 
Όλη δική του η δουλειά ...
Κοντάκι, πέλμα, ελάφρωμα, τρύπινγκ αχαχαχα (πόρτινγκ), μεγάλωμα αυλού νομίζω δεν υπάρχει καθόλου τσοκ σε καμιά κάνη, κόψιμο ρίγας, αφαίρεση πλαϊνών ριγών, ξέβαμα βάσης (νομίζω ήταν μαύρη) ... αυτά βλέπω.
Ο κάτοχος είναι ευχαριστημένος πάντως αλλά δεν το χρησιμοποιεί.
Κοντάκι, πέλμα,κόψιμο ρίγας, ξέβαμα βάσης μπορεί να τα κάνει κι ένας ΨΑΓΜΕΝΟΣ ερασιτέχνης
τα άλλα ΜΟΝΟΝ ΙΚΑΝΟΣ ΟΠΛΟΥΡΓΟΣ
 
Κοντάκι, πέλμα,κόψιμο ρίγας, ξέβαμα βάσης μπορεί να τα κάνει κι ένας ΨΑΓΜΕΝΟΣ ερασιτέχνης
τα άλλα ΜΟΝΟΝ ΙΚΑΝΟΣ ΟΠΛΟΥΡΓΟΣ
Οταν αφερεις- κοβεις ριγες, οι κανες ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΒΑΦΤΟΥΝ.
Το βαψιμο, ειναι υποθεση.
 
πως οπλιζω?
Δεν γίνεται κ δεν είναι σωστό να σου πουμε μέσα από το "ιντερνετ" πως να οπλίσεις κ πως να πυροδοτησεις με ένα όπλο...
Πρέπει πρώτα από όλα να μάθεις τους κανόνες ασφαλείας κ της σωστής χρήσης με την βοήθεια κάποιου έμπειρου κ αξιόπιστου ατόμου....
Αυτά στα λέω γιατί κατάλαβα(εκτός κ κάνω λάθος)ότι δεν έχεις ασχοληθεί ξανά κ αυτες οι ενέργειες θέλουν μεγάλη προσοχη.....
 
Last edited:
Αν το όπλο είναι νόμιμα στα χέρια σου θα γνώριζες και την χρήση του και τους κανόνες ασφάλειας.
Καλά...Εδώ που τα λεμε ρε Κώστα... Αυτό δεν έχει να κάνει..... Στην Ελλάδα τουλάχιστον που και εκεί παμε...ανάποδα.....
 
Καλά...Εδώ που τα λεμε ρε Κώστα... Αυτό δεν έχει να κάνει..... Στην Ελλάδα τουλάχιστον που και εκεί παμε...ανάποδα.....
Δεν μπορούμε να γνωρίζουμε την πραγματική ηλικία του ατόμου που έφτιαξε ένα προφίλ για να ρωτήσει " πώς οπλίζει το όπλο" . Ούτε την ψυχική υγεία του την γνωρίζουμε. Το ότι μας χτύπησε καμπανάκι ο τρόπος που τέθηκε η ερώτηση δεν είναι τυχαίο. Αν η ερώτηση ήταν " κληρονόμησα ένα όπλο από τον πατέρα μου, τι ενέργειες πρέπει να κάνω " δεν θα ήταν κάτι παράξενο, συμβαίνει. Θέλω να πω και από εδώ στον φίλο μας ότι ένα όπλο δεν είναι αντικείμενο που μπορεί να το περιεργαστεί ο καθένας. Μπορεί να είναι γεμάτο ήδη. Προσοχή μεγάλη.
 
εχω μια Bairal
πως οπλιζω?
η φωτογραφια ειναι απο το ιντερνετ
προφανώς είσαι γυναίκα (από το νικ )
παίρνεις το όπλο σου (με όλα τα έγγραφά του) και πας σε ένα σκοπευτήριο .... θα σε εξυπηρετήσουν μόλις τους πεις
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top