Baikal Team

Εάν μετρήσουμε πόσα baikal έχουν πουληθεί στην Ελλάδα σοβιετικά και ρώσικα παίζει να έρχεται πρώτη εταιρεία σε αριθμούς
Πήγα στο τμήμα για ανανέωση και είχε γεμίσει με κατασχεμένα και η συντριπτική πλειοψηφία ήταν baikal
Πόσες δεκάδες χιλιάδες να πουλήθηκαν μονόκαννα,αλληλεπίθετα και πλάγια;
 
Εάν μετρήσουμε πόσα baikal έχουν πουληθεί στην Ελλάδα σοβιετικά και ρώσικα παίζει να έρχεται πρώτη εταιρεία σε αριθμούς
Πήγα στο τμήμα για ανανέωση και είχε γεμίσει με κατασχεμένα και η συντριπτική πλειοψηφία ήταν baikal
Πόσες δεκάδες χιλιάδες να πουλήθηκαν μονόκαννα,αλληλεπίθετα και πλάγια;
Πρώτη και με διαφωρα σιγουρα
 
Εάν μετρήσουμε πόσα baikal έχουν πουληθεί στην Ελλάδα σοβιετικά και ρώσικα παίζει να έρχεται πρώτη εταιρεία σε αριθμούς
Πήγα στο τμήμα για ανανέωση και είχε γεμίσει με κατασχεμένα και η συντριπτική πλειοψηφία ήταν baikal
Πόσες δεκάδες χιλιάδες να πουλήθηκαν μονόκαννα,αλληλεπίθετα και πλάγια;
Ωπ ,πηγή για ανταλλακτικά.
 
Ωπ ,πηγή για ανταλλακτικά.
Αυτά δεν ξέρω μετά από πόσο διάστημα, φύγουν από τα αστυνομικά τμήματα τα πάνε σε αποθήκες του στρατού
Εκεί ότι παιχτεί,είτε για ανταλλακτικά είτε για πώληση γιατί πολλά ήταν στην πένα αδούλευτα
Λογικά τίποτα έμποροι θα μπορούν να παίξουν μπάλα σε τέτοια περίπτωση
 
Αυτό οφείλεται πρώτα στην τιμή και δεύτερον στην τιμιότητα των όπλων αυτών. Αν είχαν λιγότερο βάρος θα ήταν εκτός συναγωνισμού.
Έχουν περάσει από τα χέρια μου όλα τα όπλα της Baikal πλην του 155.
Μονόκαννο, δίκαννα πλάγια και ποζέ, δισκάνδαλα και μονοσκάνδαλο. Βλητικά το ένα καλύτερο του άλλου. Η αντοχή πασίγνωστη. Σημείο αναφοράς.
Μειονεκτήματα : Βάρος, ζύγισμα, φινίρισμα (πολύ καλύτερο μετά το 2010).
Θεωρώ ότι και 10 όπλα να έχει κάποιος, ένα Baikal δεν πρέπει να λείπει από τη συλλογή του.
 
Έχουν περάσει από τα χέρια μου όλα τα όπλα της Baikal πλην του 155.
Μονόκαννο, δίκαννα πλάγια και ποζέ, δισκάνδαλα και μονοσκάνδαλο. Βλητικά το ένα καλύτερο του άλλου. Η αντοχή πασίγνωστη. Σημείο αναφοράς.
Μειονεκτήματα : Βάρος, ζύγισμα, φινίρισμα (πολύ καλύτερο μετά το 2010).
Θεωρώ ότι και 10 όπλα να έχει κάποιος, ένα Baikal δεν πρέπει να λείπει από τη συλλογή του.
Ποτέ δεν είναι αργά κ. Γιάννη να πάρετε και το 155. Ετσι θα έχετε πλήρη άποψη.
 
Ποτέ δεν είναι αργά κ. Γιάννη να πάρετε και το 155. Ετσι θα έχετε πλήρη άποψη.
Αχ φίλε μου, τώρα είμαστε στο τέλος της "θητείας" μας. Ότι πήραμε, πήραμε.
Ωστόσο πέρυσι το 155 το έψαξα πάρα πολύ, αλλά τελικά δεν το αποφάσισα.
 
Δεν το έχω κάνει. Έχω ακούσει όμως ότι δεν είναι ακριβό πολύ και ότι πετυχαίνει. Βέβαια παίζει μεγάλο ρόλο και η ικανότητα του οπλουργου. Έχω ακούσει και περιπτώσεις που ο άλλος κόβει την κάννη μέχρι να φτάσει η σύσφιξη εκεί που θελει, που για μένα είναι κομπογιαννιτικο.
Χαχα το εχω κάνει εγώ κόβοντας, μετροντας κ στον στόχο, σε τοζ 34 κ πετυχαίνει στα σίγουρα!
 
Back
Top