Baikal Team

Πολύ ωραίος σκεφτόμουν και εγώ κάποια στιγμή να κάνω το ίδιο αλλά δεν ήμουν σίγουρος ότι γίνεται. Τώρα που το επιβεβαίωσα το σκέφτομαι πολύ πιο σοβαρα. Όσο για το κοντάκι η εμπειρία μου λέει ότι η πρώτη σκανδάλη θα πρέπει να είναι πιο μπροστά ώστε ίσα που να την φτάνεις διαφορετικά όταν ρίχνεις την δεύτερη θα σε χτυπάει η πρώτη στο δάχτυλο.
Κι εγώ αυτό πιστεύω και ότι δεν θα έχω πρόβλημα με το μήκος
 
Πολύ ωραίος σκεφτόμουν και εγώ κάποια στιγμή να κάνω το ίδιο αλλά δεν ήμουν σίγουρος ότι γίνεται. Τώρα που το επιβεβαίωσα το σκέφτομαι πολύ πιο σοβαρα. Όσο για το κοντάκι η εμπειρία μου λέει ότι η πρώτη σκανδάλη θα πρέπει να είναι πιο μπροστά ώστε ίσα που να την φτάνεις διαφορετικά όταν ρίχνεις την δεύτερη θα σε χτυπάει η πρώτη στο δάχτυλο.
Κατέληξα σε μεταχειρισμένο για ανταλλακτικά γιατί δεν υπάρχει τίποτα,στη Κύπρο που βρήκα μου είπαν ότι δεν με συμφέρει ,θα πήγαινε κάνα 200 συν μεταφορικά.Μεχρι να τελειώσει ο πόλεμος αλλά να αρθεί και το εμπάργκο ίσως περάσει καιρός ,εγώ πολύ φοβάμαι κάποια στιγμή ότι και τα Baikal θα πωλούνται σε υψηλότερες τιμες.
 
Κατέληξα σε μεταχειρισμένο για ανταλλακτικά γιατί δεν υπάρχει τίποτα,στη Κύπρο που βρήκα μου είπαν ότι δεν με συμφέρει ,θα πήγαινε κάνα 200 συν μεταφορικά.Μεχρι να τελειώσει ο πόλεμος αλλά να αρθεί και το εμπάργκο ίσως περάσει καιρός ,εγώ πολύ φοβάμαι κάποια στιγμή ότι και τα Baikal θα πωλούνται σε υψηλότερες τιμες.
Παναγιώτη όλα πωλούνται σε υψηλοτερες τιμές. Μέχρι και όσα προιόντα ήταν στοκ πριν τον πόλεμο. Έχεις δίκιο. Έτσι θα γίνει.
Όλα πάνε προς το χειρότερο.
 
Σήμερα χάζευα το σοβιετικό Ij27 και άρχισα να σκέφτομαι τι θα του αλλάξω
τα ξύλα συγουρα βαψιμο σιγουρα φινίρισμα λείανση εσωτερικου μηχανισμού,κατάργηση αυτοματης ασφαλειας.
Είναι με το 18,2 άυλο
 
Ποσό παλιό είναι ;
Ξανά κοίταξα δεν γραφή ούτε άυλους ούτε τσοκ
Στα πλαϊνά της βάσεις εχει από την μια μπεκάτσα και από την άλλη πέρδικα
Αρχίζει να εχει πολύ ενδιαφέρων το κανονι
Αυτά τα οπλα ξερό ότι έχουν απλούς εξολκεις…. Τα τσοκ πρέπει να είναι 1/3 και πολύ σπάνια 4/2
 
Και αυτά ξέρω, αλλά μου κάνει εντύπωση που δεν γράφει άυλο και τσοκ. Όπως το έχω κόψει φουλ- ντεμι ειναι
Όλα τα Baikal γράφουν, περίεργο που στο δικό σου δεν γράφει.Επεσες πραγματικά στην περίπτωση..
 

Attachments

  • IMG_20220128_132333.jpg
    IMG_20220128_132333.jpg
    237,2 KB · Προβολές: 22
Back
Top