Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Είμαι σε άδεια, χαλαρώνω, μην διαβάσω καμιά πατάτα 🤣
Από την μεθεπόμενη εβδομάδα μπορείτε να ξεκινήσετε ξανά 🤣
Σταματαω απο σημερα να γραφω η αδεια πλεον ειναι χρονος ιερος και ανακουφιζει κσθε σωματικό και ψυχικο βσρος.Οταν επιστρέφεις ειδοποιησε με ξερεις.Τους φίλους μου τους προσέχω και πιες και κανενα ποτακι και για μας .
 
Μετά τη Vinci έπιασα τη Vitoria.......μόνο τα κλάματα δεν έβαλα......
Δεν ξέρω αν είναι και αυτή ( Vinci super sport ) σαν τις άλλες, benelli, που δε σκοτώνουν ( 🥹🥹🥹🥹) αλλά εδώ οι Ιταλοί πήραν άριστα σε εργονομία, ζύγισμα και πρωτοπορία......από αξιοπηστια, και αν σκοτώνει δεν ξέρω αλλά θα..... μάθω 😉
Καταρχήν μόλις την είδα στον οπλοβαστο νόμιζα πως η κανη είναι 20αρα, έβαζα στοίχημα ότι είναι το πολλή 3 κιλά.....όταν μου είπαν ότι είναι 3300 δεν το πίστευα...... έκρυψαν ωραία το βάρος οι Ιταλοί......
 
Μετά τη Vinci έπιασα τη Vitoria.......μόνο τα κλάματα δεν έβαλα......
Δεν ξέρω αν είναι και αυτή ( Vinci super sport ) σαν τις άλλες, benelli, που δε σκοτώνουν ( 🥹🥹🥹🥹) αλλά εδώ οι Ιταλοί πήραν άριστα σε εργονομία, ζύγισμα και πρωτοπορία......από αξιοπηστια, και αν σκοτώνει δεν ξέρω αλλά θα..... μάθω 😉
Καταρχήν μόλις την είδα στον οπλοβαστο νόμιζα πως η κανη είναι 20αρα, έβαζα στοίχημα ότι είναι το πολλή 3 κιλά.....όταν μου είπαν ότι είναι 3300 δεν το πίστευα...... έκρυψαν ωραία το βάρος οι Ιταλοί......
Στη αμερικη εχει τραβιξει πολυ
 
έβαζα στοίχημα ότι είναι το πολλή 3 κιλά.....όταν μου είπαν ότι είναι 3300 δεν το πίστευα...... έκρυψαν ωραία το βάρος οι Ιταλοί......
Από τα πιο καλοζυγισμενα αυτογεμη για μένα. Εγώ έχω την super vinci με 71 πόντους κάννη και το βάρος της ζυγισμένο είναι 3170 γρ. Δεν ξέρω αν η super sport vinci είναι πιο βαριά η αν έχουν κάνει λάθος στο site της Benelli. Συνήθως όμως τα sport μοντέλα είναι πιο βαριά.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top