Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Το έχουν ζητήσει στο μουσείο στο urbino να το βάλουν στην είσοδο της εταιρείες με 24ωρη φύλαξη να το βγάζουν φωτογραφίες οι επισκέπτες γιατί δεν ξαναβγήκε άλλο παρόμοιο:cool: :p
Θέλεις ένα διάγραμμα και εσυ να έρθεις στα ίσια σου🤣
 
Θέλεις ένα διάγραμμα και εσυ να έρθεις στα ίσια σου🤣
Ηλία αν σου πέσει κάνα benelli στα χέρια ζήτα από τον Νίκο συνταγές.
Βλέπω δυσκολεύεστε εσείς οι επτανήσιοι να βγάλετε σφιχτό φυσίγγι στα πενέλια.
 
Ηλία αν σου πέσει κάνα benelli στα χέρια ζήτα από τον Νίκο συνταγές.
Βλέπω δυσκολεύεστε εσείς οι επτανήσιοι να βγάλετε σφιχτό φυσίγγι στα πενέλια.
Δεν θα ήθελες να μάθεις τι κανουν μπενελια εδώ….πρωπαντος στον νότο του νησιού…. όσο για της συνταγές έχουμε μπουρλοτιερηδες που ε τον ξεπέραση τα όρια πρειν πολλά χρόνια … δυστηχως όμως έχουν μπαναρηστι και δεν γράφουν πλέον εδώ…. Και πολλά παιδιά από εδώ μέσα τους ξέρουν ονόματα δεν βάζω γιατί μπορι να μην θέλουν να πουν
 
Το έχουν ζητήσει στο μουσείο στο urbino να το βάλουν στην είσοδο της εταιρείες με 24ωρη φύλαξη να το βγάζουν φωτογραφίες οι επισκέπτες γιατί δεν ξαναβγήκε άλλο παρόμοιο:cool: :p
Μπρρρ…Ανατριχιάσαμε…..tired.
 
Το ελατήριο επανατασης βρίσκεται γύρω από την αποθήκη.Ειναι πολύ στιβαρή κατασκευή .Από ότι είδα θα την πάω και στο Βάγγο βέβαια αλλά όταν βρεθεί χρόνος πάντως μετά από τόσα όπλα πρώτη φορά βιδωσα ξεβιδωσα τσοκ σε όπλο και το ένιωσα έτσι αλοιφή σαν να έχει τέλεια εφαρμογή καλό σφίξιμο και καθόλου ζόρι βούτυρο, τσοκ Seminole φοράει πάνω έχοντας 3 από μαμά 1* ,3*, και skeet..Σκέφτηκα το θέμα ανταλλακτικά αλλά νικάει το πάθος ότι την θέλω .
Βάλε καμιά φωτογραφία από τον μηχανισμό, είναι σχετικά σπάνιο όπλο.
 
Αποστολε τη V3 γιατί την εδωσες; Αν θέλεις λες.
Εν τάχει,
Τρομερή τουφέκια, ακαριαιες καταβολές, μεγάλες συγκεντρώσεις , ρίξιμο αεροβόλο , καπνες στο θήραμα , αλλά όλο και κάτι έσπαγε πχ επικρουστηρας .
Ξενέρωσα και το έδωσα αφού ενημέρωσα τον επόμενο .
Καμιά φορά μου λείπει η τουφεκιά της και το ωραίο στήσιμο του τουφεκιού (poi)
 
Εν τάχει,
Τρομερή τουφέκια, ακαριαιες καταβολές, μεγάλες συγκεντρώσεις , ρίξιμο αεροβόλο , καπνες στο θήραμα , αλλά όλο και κάτι έσπαγε πχ επικρουστηρας .
Ξενέρωσα και το έδωσα αφού ενημέρωσα τον επόμενο .
Καμιά φορά μου λείπει η τουφεκιά της και το ωραίο στήσιμο του τουφεκιού (poi)
Το στισιμο 50/50 να υποθεσω???
 
Όχι εγώ, έχω το ίδιο όπλο.
Φίλος ενδιαφέρεται.
Πες μια τιμή και αν είναι χτυπημένο με φθαρμένα pad κτλ.
Βάλε μια αγγελία εδώ με φωτό να το δούμε.
Καινούργιο είναι , ελάχιστα κυνηγημένο πέρυσι.
Φέτος έχει κυνηγήσει 9-10 φορές.
Δε ξέρω αν θα το δώσω σίγουρα ακόμη.
950€ δηλαδή -150€ από ότι καινούργιο.
 
Εν τάχει,
Τρομερή τουφέκια, ακαριαιες καταβολές, μεγάλες συγκεντρώσεις , ρίξιμο αεροβόλο , καπνες στο θήραμα , αλλά όλο και κάτι έσπαγε πχ επικρουστηρας .
Ξενέρωσα και το έδωσα αφού ενημέρωσα τον επόμενο .
Καμιά φορά μου λείπει η τουφεκιά της και το ωραίο στήσιμο του τουφεκιού (poi)
Μία απ'τα ίδια ακριβώς!
 
Δεν θα ήθελες να μάθεις τι κανουν μπενελια εδώ….πρωπαντος στον νότο του νησιού…. όσο για της συνταγές έχουμε μπουρλοτιερηδες που ε τον ξεπέραση τα όρια πρειν πολλά χρόνια … δυστηχως όμως έχουν μπαναρηστι και δεν γράφουν πλέον εδώ…. Και πολλά παιδιά από εδώ μέσα τους ξέρουν ονόματα δεν βάζω γιατί μπορι να μην θέλουν να πουν
Τους ξέρω, αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι που την βρίσκετε την σκορποσκαγιά και την αδυναμία διάτρησης, ειδικά εσείς οι ιδιογομωτές.

Να κλαφτεί κάποιος άσχετος που ρίχνει εμπορικά, άντε να το καταλάβω, "έμπειροι" ιδιογομωτές όμως να παραπονιούνται το βρίσκω τραβηγμένο.
Μην το πάρεις προσωπικά, γενικά μιλάω.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top