Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Πήρε ο άνθρωπος που ψωνίζουμε φυσίγγια στον Κύργια και του είπε ότι δεν θα πουλάνε ξεχωριστά τη κάνει μακάρι πάντως να δώσουν
Στην αρχή θα θέλει να πουλάει νέα όπλα όχι να κάνει AI τα παλιά με ένα χιλιαρικακι.
 
Αστον λιγο να κελαιδισει....να δουμε μετα τι θα σκεφτει να μας λεει οταν θα θελει να την πουλησει....
ο Ευρις και ο Κολιας ειναι απο τα ατομα που δεν πουλανε ενα οπλο επειδη δεν τους αρεσει η επειδη εβγαλε θεματα

Ειναι αναλογα πως θα τους καυλως……. Το πρωι

Γερνει δεξια ;την κρατα
Γερνει αριστερα ;την δινει
Ισα πανω ; Φωναζουν την γυναικα
.sarcastic. .sarcastic.
 
ο Ευρις και ο Κολιας ειναι απο τα ατομα που δεν πουλανε ενα οπλο επειδη δεν τους αρεσει η επειδη εβγαλε θεματα

Ειναι αναλογα πως θα τους καυλως……. Το πρωι

Γερνει δεξια ;την κρατα
Γερνει αριστερα ;την δινει
Ισα πανω ; Φωναζουν την γυναικα
.sarcastic. .sarcastic.
Αποφεύγω να περάσω έξω από το τμήμα μη μου ρθει και μπώ να βγάλω άδεια. Άσε φίλε, έχει καταντήσει αηδία. Δεν ξέρω πια τι θέλω.
 
Αποφεύγω να περάσω έξω από το τμήμα μη μου ρθει και μπώ να βγάλω άδεια. Άσε φίλε, έχει καταντήσει αηδία. Δεν ξέρω πια τι θέλω.
Κάνε καμιά βόλτα από τον Καλκατζακο και θα σου περάσει. ( να αποφεύγεις το τμήμα).yel.
 
Αποφεύγω να περάσω έξω από το τμήμα μη μου ρθει και μπώ να βγάλω άδεια. Άσε φίλε, έχει καταντήσει αηδία. Δεν ξέρω πια τι θέλω.
Μη μπεις μέσα!!
Θα σε κρατήσουν και θα πάρουν τηλέφωνο να έρθουν τα παιδιά με το σακάκι με τα ραμμένα μανίκια!
 
Αποφεύγω να περάσω έξω από το τμήμα μη μου ρθει και μπώ να βγάλω άδεια. Άσε φίλε, έχει καταντήσει αηδία. Δεν ξέρω πια τι θέλω.
Γνωριζεστε με το μικρό όνομα φαντάζομαι...... παίρνεις τηλέφωνο και σου λένε περάστε σε 10 λεπτά να πάρετε την άδεια αγοράς.............🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
Πήρε ο άνθρωπος που ψωνίζουμε φυσίγγια στον Κύργια και του είπε ότι δεν θα πουλάνε ξεχωριστά τη κάνει μακάρι πάντως να δώσουν
Είναι λογικό να μην πουλάνε μόνο κανη .Θα πρέπει να περάσει πολύς καιρός για να γίνει αν γίνει αυτό.Εξαλου το καλό,της benelli είναι λόγο του ότι οι κανες ταιριάζουν σχεδόν σε όλα τα μοντέλα ,αν την πάρει κάποιος φίλος θα μπορείς να τη δοκιμάσεις με τα φυσίγγια που κυνηγάς και να δεις αν αξίζει για σένα .Γιατί βγήκε μια κανη τη παιρνεις δίνοντας ένα κάρο λεφτά ,και αν? Θα τρέχεις μετα να την πουλήσεις και ξέρεις μια τέτοια κάνη δε θα πουλιέται και εύκολα γιατί όλοι θα σκέφτονται μαλακία θα είναι.
 
ο Ευρις και ο Κολιας ειναι απο τα ατομα που δεν πουλανε ενα οπλο επειδη δεν τους αρεσει η επειδη εβγαλε θεματα

Ειναι αναλογα πως θα τους καυλως……. Το πρωι

Γερνει δεξια ;την κρατα
Γερνει αριστερα ;την δινει
Ισα πανω ; Φωναζουν την γυναικα
.sarcastic. .sarcastic.
Έτσι ακριβώς.σιγα μη κάθομαι να σκαω
 
Μη μπεις μέσα!!
Θα σε κρατήσουν και θα πάρουν τηλέφωνο να έρθουν τα παιδιά με το σακάκι με τα ραμμένα μανίκια!
Αφού πριν κλείσει το τμήμα εδώ στη περιοχή μου δε κρατήσανε εμένα δε θα κρατήσουνε ποτέ κανένα φιλος
 
Είναι λογικό να μην πουλάνε μόνο κανη .Θα πρέπει να περάσει πολύς καιρός για να γίνει αν γίνει αυτό.Εξαλου το καλό,της benelli είναι λόγο του ότι οι κανες ταιριάζουν σχεδόν σε όλα τα μοντέλα ,αν την πάρει κάποιος φίλος θα μπορείς να τη δοκιμάσεις με τα φυσίγγια που κυνηγάς και να δεις αν αξίζει για σένα .Γιατί βγήκε μια κανη τη παιρνεις δίνοντας ένα κάρο λεφτά ,και αν? Θα τρέχεις μετα να την πουλήσεις και ξέρεις μια τέτοια κάνη δε θα πουλιέται και εύκολα γιατί όλοι θα σκέφτονται μαλακία θα είναι.
Το ερωτημα ειναι το εξης.........
Θα δουλευουν τα παλια οπλα με την καινουρια κανη η οχι?????
Μηπως εχει διαφορα στα ελατηρια αυτο που ειναι μεσα σφο κλειστρο και το ελατηριο επαναταξης??????
Μηπως ειναι αυτος ο λογος που δε δινουν σκετη κανη????
 
Ακομα δεν τον ειδαμε Γιαννη τον εβγαλαμε.Ασε να ερθει το οπλο να δουμε τι ξεχωριστα προσφερει και βλεπουμε.Προσωπικα η benelli δεν εβγαλε ενα νεο μοντελο για να πουλαει μονο κανες.Αν θυμαστε και τοτε που παρουσιαστηκε η 930 τρεξανε να παρουν κανη για τα benellia και στη πορεια ξεφουσκωσε το καρπουζι.
 
Ακομα δεν τον ειδαμε Γιαννη τον εβγαλαμε.Ασε να ερθει το οπλο να δουμε τι ξεχωριστα προσφερει και βλεπουμε.Προσωπικα η benelli δεν εβγαλε ενα νεο μοντελο για να πουλαει μονο κανες.Αν θυμαστε και τοτε που παρουσιαστηκε η 930 τρεξανε να παρουν κανη για τα benellia και στη πορεια ξεφουσκωσε το καρπουζι.
Γιατί ξεφούσκωσε?
 
Δεν εδινε η αντιπροσωπεια εδω σκετες κανες και εαν υπηρχε μια διαφορα δεν αξιζε τον κοπο και τα λεφτα.Δυο ατομα απο το περιβαλλον μου δηλωσαν ενδιαφερον για crio confort και φερνω δεν φερνω η αντιπροσωπεια εγκατελειψαν.Ουτε ξανασχοληθηκαν.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top