Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Δεν εδινε η αντιπροσωπεια εδω σκετες κανες και εαν υπηρχε μια διαφορα δεν αξιζε τον κοπο και τα λεφτα.Δυο ατομα απο το περιβαλλον μου δηλωσαν ενδιαφερον για crio confort και φερνω δεν φερνω η αντιπροσωπεια εγκατελειψαν.Ουτε ξανασχοληθηκαν.
3 κάννες από 930 έχουν πάρει μεμονωμένα γνωστοί μου.
Δεν θυμάμαι τιμή.
Θα ρωτήσω.
 
Στην εγκυκλοπαιδια πήγε 10 σκαγια 😂
Το εδωσες το όπλο ειδ το πουλαγες;
οχι δεν θα το δώσω το μετάνιωσα τώρα ειδικά που μου εχει αρχίσει να μου κανει και τα κέφια. θα παρω μια κανη A.I. οταν έρθουν με το καλο
 
Το ερωτημα ειναι το εξης.........
Θα δουλευουν τα παλια οπλα με την καινουρια κανη η οχι?????
Μηπως εχει διαφορα στα ελατηρια αυτο που ειναι μεσα σφο κλειστρο και το ελατηριο επαναταξης??????
Μηπως ειναι αυτος ο λογος που δε δινουν σκετη κανη????
μια χαρα δίνουν απλα μέχρι να φτάσει σε ικανοποιητικούς αριθμούς θα είναι λιγότερες και θα προτιμάει να της βαζει επάνω σε οπλα
 
Με το κώνο τι ειδες;
Μέχρι τώρα είμαι ευχαριστημένος έχω την εντύπωση ότι έχω λίγο λιγότερη ανάκρουση από πριν εκτός και αν τα sipe που έριχνα πέρσι ήταν ποιο δραστήρια τώρα τα βλέπω ποιο μαλακά χωρίς να έχει αλλάξει κάτι στην καταβολή του θηράματος. Σε αγριοπεροστερα που έριξα και πήρα δύο με το pattenmaster που άρεσε η καταβολή έσκασαν τα πουλιά στον αέρα και έσβησαν πριν δεν το έβλεπα αυτό. Τώρα αν δεν ξεκινήσουν οι φάσσες και τα παπιά καλά δεν θα μπορώ να πω και με 100% σιγουριά το τι διαφορά έχει και που.
 
παναγιωτη ο ανδρεας εχει πουλησει τρια οπλα με καννες ΑΙ. Ξεχωριστες καννες δεν εχει πουλησει
Εμένα μου είπε ότι παραγγέλθηκαν 3 όπλα και παραγγείλαν μαζί και 3 κάνες οι ίδιοι και έχουν έρθει τα όπλα και περιμένουν της κάνες ήταν να έρθουν τέλος Σεπτεμβρίου μου είπε. Τώρα αν μου είπε μπαρούφα μπαρούφα λέω και εγώ. Δεν ήταν βέβαια ο ίδιος ήταν ένας νεαρός που έχεις το μαγαζί μέσα αυτός έλλειπε.
 
Μέχρι τώρα είμαι ευχαριστημένος έχω την εντύπωση ότι έχω λίγο λιγότερη ανάκρουση από πριν εκτός και αν τα sipe που έριχνα πέρσι ήταν ποιο δραστήρια τώρα τα βλέπω ποιο μαλακά χωρίς να έχει αλλάξει κάτι στην καταβολή του θηράματος. Σε αγριοπεροστερα που έριξα και πήρα δύο με το pattenmaster που άρεσε η καταβολή έσκασαν τα πουλιά στον αέρα και έσβησαν πριν δεν το έβλεπα αυτό. Τώρα αν δεν ξεκινήσουν οι φάσσες και τα παπιά καλά δεν θα μπορώ να πω και με 100% σιγουριά το τι διαφορά έχει και που.
Σωστή εντύπωση έχεις, σωστά είδες, και όσο θα το κυνηγάς, που θα το δεις και παραπέρα θα σου αρέσει ποιο πολύ. ;)
 
Την Vinci έτυχε να την πετύχω στον πάγκο οπλοπωλειου και με την άδεια του μαγαζατορα την έπιασα κι έκανα κάμποσες επωμισεις...
Μου άρεσε παααραπολυ στα χέρια και στο πώς "έστριβε"!
Μάλλον έτυχε να φορουσε κλίσεις που μου ταίριαζαν και θεωρώ ότι ήταν πολύ κοντά αν όχι ακριβώς στα μέτρα που βολευομαι.
Μου έκανε εντύπωση ότι δεν με ξένισε η υπερυψωμένη,δεν μου φάνηκε παράταιρη.
Αυτές είναι εντυπώσεις μιας πρώτης επαφής με τις συνθήκες που περιγράφω...
Δεν έχω κυνηγήσει με το όπλο,δεν το έχω ρίξει,δεν έχω κάνει επαλήθευση των αρχικων εντυπώσεων μου.
Δεν μου αρέσει οπτικά,παραειναι μοντέρνο το σχήμα της για τα γούστα μου,δεν θέλω ούτε να βλέπω τα πλαστικά σε όπλο.
Εν ολίγοις,δεν θα την αγόραζα.

Ότι έχω ακούσει για την βλητική της απόδοση,είναι θετικό!
Όπως κι έχω ακούσει για τις πρώτες που κυκλοφόρησαν ότι "δάγκωναν"εμπλοκές.
Σίγουρα είναι ένα ιδιαίτερο όπλο με κάμποσες καινοτομίες.
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους !Θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος φίλος η αν έχει μετρήσει αυλό κάννης pwerbore κ τι μήκος κώνου έχει.Αν όντως αξίζει την χρηματική κατηγορία στην οποία ανήκει! Ευχαριστώ πολυ
 
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους !Θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος φίλος η αν έχει μετρήσει αυλό κάννης pwerbore κ τι μήκος κώνου έχει.Αν όντως αξίζει την χρηματική κατηγορία στην οποία ανήκει! Ευχαριστώ πολυ
Η μέτρηση του αυλού και του κώνου κατατάσσει τα όπλα σε αντίστοιχη χρηματική κατηγορία;;;
Άμα ήταν έτσι θα αγοράζαμε Holland&Holland σε τιμή Baikal...
 
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους !Θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος φίλος η αν έχει μετρήσει αυλό κάννης pwerbore κ τι μήκος κώνου έχει.Αν όντως αξίζει την χρηματική κατηγορία στην οποία ανήκει! Ευχαριστώ πολυ
Φίλος, είναι τελείως άκυρο αυτό που ρωτάς. Χωρίς παρεξήγηση.
 
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους !Θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος φίλος η αν έχει μετρήσει αυλό κάννης pwerbore κ τι μήκος κώνου έχει.Αν όντως αξίζει την χρηματική κατηγορία στην οποία ανήκει! Ευχαριστώ πολυ
Κανονικό αυλό 18 τριαντακάτι και κανονικό κώνο 2-3 εκατοστών, αλλά είναι μία πραγματικά καλή κάννη.
 
Φίλος, είναι τελείως άκυρο αυτό που ρωτάς. Χωρίς παρεξήγηση.
Σε ευχαριστώ.Ας είναι άκυρη η ερώτηση μου ,όπως λες απλά η κάννη αυτή με το όπλο κομπλέ στοιχίζει στα 2000 ευρώ.Αυτο εννοούσα χρηματική κατηγορία.καλο σας βράδυ
 
Σε ευχαριστώ.Ας είναι άκυρη η ερώτηση μου ,όπως λες απλά η κάννη αυτή με το όπλο κομπλέ στοιχίζει στα 2000 ευρώ.Αυτο εννοούσα χρηματική κατηγορία.καλο σας βράδυ
Μπενελλι είναι αυτή, δεν τη χουφτωνεις τζάμπα, είναι ακριβή γκόμενα.
 
Μπενελλι είναι αυτή, δεν τη χουφτωνεις τζάμπα, είναι ακριβή γκόμενα.
Το κακό είναι ότι αντέχει πολλά γαμη- -α και την κατέχουν πολλοί, αυτόματα αυτό την περνάει στη μετριότητα γιατί συγχέεται η αντοχή με την απόλαυση δύο τελείως διαφορετικά πράγματα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top