Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Πάμε δυνατά καβλ@κια
☠️

View attachment 62893
Φίλε μου καλημέρα και χρόνια πολλα. Εχω το LF με τις οπές. Αλλά έχω και το LM το ίδιο. Εχω δει απίστευτα πραγματα από το LM. Το όπλο είναι bececcia 66cm δεν έχει βγει σχεδόν ποτε από πανω. Να το χαρεις και να σου κανει τα κέφια.
 
Πέρα από μητρουμανιουμ
Γιατί δεν σκοτώνουν αυτά ?

Κανένα όπλο-τσοκ που να βγάζει 80-85% με φθηνοφύσιγγα και 95+% με μήτρους θα μου πεις να αγοράσω ;
Το τριάρι όμως το θέλω στο ~60%.
Αν δεν υπάρχει, πες το να σταματήσω να ψάχνω. Σοβαρά μιλάω τώρα ...

Για χαρτινο και τενεκεδενιο...🤪
Ναι μόνο αυτά ποστάρω, τα τριχωτά τα σέβομαι.
.my man.
 
Παιδια σήμερα πούλησα την Benelli m1 super 90 και ετοιμάζομαι για αγορά πλαγιοκαννου. Μου έμεινε όμως ένα after market τσοκ gemini crio plus porting LM. Aν κάποιος συνάδελφος ενδιαφέρεται ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα. Το τσοκ είναι ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ.
 
Παιδια σήμερα πούλησα την Benelli m1 super 90 και ετοιμάζομαι για αγορά πλαγιοκαννου. Μου έμεινε όμως ένα after market τσοκ gemini crio plus porting LM. Aν κάποιος συνάδελφος ενδιαφέρεται ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα. Το τσοκ είναι ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ.
Τσοκαρα...
 
Ε όχι και τσόκαρα! Αστειεύομαι βεβαιως
Πραγματικά στα κυνηγια μου και για το όπλο μου ένα από τα καλητερα. Και σαν Σύσφιξη. Ίσος για κάποιον άλλο με άλλο όπλο ναν μην του κάνει. Αλλά νομίζω είναι από τα καλητερα τσοκ για benelli.
 
Back
Top