Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Οκ πες προς στιγμή ότι συμφωνώ μαζί σου, με τι αρχική τιμή και πόσο θα αυξήσεις την συγκέντρωση ώστε να αποφύγεις τα παραπάνω ; 3% 5% 10% 20% ή όσο περισσότερο μπορείς ;
Ρε συ,συμφώνησε και δυο στιγμές!
Δεν σε μαλώνω!😁
Θα την αύξησω τόσο όσο χρειάζεται για να βλέπω τα λιγότερα κενά.
Να είναι ένα 10%?
Μου κάνει!🙂

Όχι, στατιστικά αυτό που μετράει είναι μόνο ο αριθμός σκαγιών στον κύκλο.
Για τις ουρές τα έχουμε πει.
Να μου επιτρέψεις να επιμείνω ότι αυτό που μετράει είναι ο απαραίτητος αριθμός σκαγιων πάνω στο θήραμα.
Τις ουρές τις συμπαθώ!
Μάλλον με βολεύουν στον τρόπο που ρίχνω...
Ούτε κενά ούτε ισοκατανομές ούτε τίποτα.
Τα κενά μπορεί να εμφανιστούν και να εξαφανιστούν στην επόμενη τουφεκιά.
Θεμιτό να είναι λίγα με επαρκή στατιστικά πληθυσμό, αλλά όχι απαραίτητο.
Ισχύει,για την συχνότητα εμφάνισης των κενων!
Τα περισσότερα σκαγια θα μειώσουν την πιθανότητα εμφάνισης των.
Η ισοκατανομή είναι θεμιτή και αυτή αλλά δεν παίζει ρόλο στις πιθανότητες να πάρει το θήραμα Χ σκάγια (πάντα όταν βρεθεί στον κύκλο)
Μπορώ να διαφωνήσω?😔
Μόνο ο συνολικός αριθμός σκαγιών στον κύκλο, το μέγεθος του θηράματος, η απόκλιση από το κέντρο (πχ στραβή κάνη) και το πόσο σφιχτά στέλνεις τις τουφεκιές σου γύρω από το πουλί παίζουν ρόλο.
Αν στραβοβαραει η κάνη,μιλάμε για μετατόπιση του κέντρου της τουφεκιας!
Ισχύουν τα ίδια,σε διαφορετικό σημείο.
Ακόμα και τα μισά σκάγια να βάλεις από αυτά που προτείνουν οι πίνακες έχεις πάλι σοβαρά ποσοστά επιτυχίας.
Μπορεί ναι,μπορεί όχι!
Ποντάρεις στο καίριο χτύπημα(ρίσκο)κι όχι στο τραυματικό σοκ των πολλαπλών τραυμάτων(πιο σιγουρακι).
Αν είσαι κέντρο δεν το συζητώ
Ούτε κι εγώ!
Τα κέντρα σκοτώνουν!

Ακόμη κι από λιγότερο φαρμακερές κανες!😎😆


Πιστεύω ότι εκεί που διαφωνούμε είναι η περίπτωση να βληθεί ένα θηραμα,από την περίπτωση να καταβληθεί ΑΜΕΣΑ.
 
Και εμένα στην δικιά μου παίζει να έφτασε τριψήφιο σε λαγούς μέχρι να την παρκάρω. Το περίεργο είναι άλλο όμως. 30 χρόνια δεν είχες την απορία να δοκιμάσεις κάτι άλλο? Τι στο καλό μόνο εμένα και του φίλου Κόλλια μπαίνουν αυτές οι φωνουλες στο μυαλό που σου λένε (αγόρασε το κι αυτό, αγόρασε το κι αυτό) και τα κάνουμε στάχτη 💸💶💲
Ετοιμάζομαι πάλι Σταμάτη . Θελω μια καραμπίνα αερίων. 500€ μόνο όμως θα έχω σε κανά μήνα. Κάτι θα βρω όμως. Έχω πίστη στον εαυτο μου.
 
Ετοιμάζομαι πάλι Σταμάτη . Θελω μια καραμπίνα αερίων. 500€ μόνο όμως θα έχω σε κανά μήνα. Κάτι θα βρω όμως. Έχω πίστη στον εαυτο μου.

Όπως σε έχω ψυχολογησει φίλε μου θες κάτι που να μοιάζει σε sx4
 
Όπως σε έχω ψυχολογησει φίλε μου θες κάτι που να μοιάζει σε sx4
Όχι να μοιαζει, την ίδια θέλω. Δε με παίρνει όμως. Και εννοείται δε περιμένω μέχρι να με πάρει. Έχω σοβαρή λοίμωξη, το παραδέχομαι.
 
ομαδα που κερδιζει δεν αλλαζει Βαγγελη...ολοι εχουμε ματια και βλεπουμε...καλως η κακως το πιο ολοκηρωμενο αυτογεμες που παιρνει πολυ υψηλη βαθμολογια σε ολους τους τομεις ειναι οι benelles....απλοτητα, αξιοπιστια, ποιοτητα, εργονομια, σχεδιασμο, βλητικη αποδοση ειναι ή πολυ μπροστα απο τους ανταγωνιστες ή δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο αυτους.....αυτη ειναι η δικη μου αποψη
Δεκτή η άποψη σου......
 
Back
Top