Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Εγώ πάντως Κώστα αν έπαιρνα μεταχειρισμένη καραμπίνα αερίων θα κοίταγα μόνο σε beretta 302 η 303. Ισως και browning 2000. Tίποτε άλλο.
Πολύ καλά είναι, έχεις δίκιο. Αν βρεθει κάτι αξιόλογο είμαι θετικός. Εξάλλου Γιώργο είμαι οπλολατρης. Δεν είμαι πιστός σε μια μάρκα.
 
Πολύ καλά είναι, έχεις δίκιο. Αν βρεθει κάτι αξιόλογο είμαι θετικός. Εξάλλου Γιώργο είμαι οπλολατρης. Δεν είμαι πιστός σε μια μάρκα.
Υπάρχουν πολλά αξιόλογα Κώστα σε αυτές τις μάρκες. Αρκεί να έχεις τα χρήματα. Και εγώ είμαι οπλολάτρης Κώστα και ας έχω μείνει με ένα όπλο τώρα. Που είναι το εφάπαξ οεοοοοοοοοοοοοοο!!!!!
 
Ε

Εχει μια Α 303 76 πόντους φουλ τσοκ μαγκνουμ οΧατζιωτης κούκλα
Το έχω δει Χάρη. Απλά είναι δεσμευτικό το μήκος της κάννης και το φουλ. Υπάρχουν όμως πολλές και στο car. Αρκεί να το ψάξεις και να βρείς την ευκαιρία.
 
Το έχω δει Χάρη. Απλά είναι δεσμευτικό το μήκος της κάννης και το φουλ. Υπάρχουν όμως πολλές και στο car. Αρκεί να το ψάξεις και να βρείς την ευκαιρία.
Έχω βάλει πλώρη για τη δεύτερη μπενελα
Απλός με έβαλε σε σκέψη το φιλαράκι μου
Έχει ένα γκουερινη τεμπιο λαιτ και το σκέφτομαι
Έχω ένα γκουερινη να παρω και άλλο
Θα δούμε
 
Έχω βάλει πλώρη για τη δεύτερη μπενελα
Απλός με έβαλε σε σκέψη το φιλαράκι μου
Έχει ένα γκουερινη τεμπιο λαιτ και το σκέφτομαι
Έχω ένα γκουερινη να παρω και άλλο
Θα δούμε
benelli σουπερποζέ?
 
Το έχω δει Χάρη. Απλά είναι δεσμευτικό το μήκος της κάννης και το φουλ. Υπάρχουν όμως πολλές και στο car. Αρκεί να το ψάξεις και να βρείς την ευκαιρία.
Που ήσασταν ρε παιδιά εσείς πριν λίγο καιρό πούλησα 303 σε άριστη κατάσταση 2* 71 εκ 450 €. Την είχα βάλει εδω πρώτα για να την πάρει κάποιος απο δώ γιατί ήταν καλό το τουφέκι, αλλά τότε δεν έτυχε κανείς απο δω να το θέλει. Την είδε ενας ξάδερφος της γυναίκας μου και μου λέει εγω θα την πάρω κατευθείαν.
 
Θα την αύξησω τόσο όσο χρειάζεται για να βλέπω τα λιγότερα κενά.
Να είναι ένα 10%?
Μου κάνει!🙂
10% μόνο ;
Γιατί ;
Βάλε ένα 25% να σκοτώνεις ακόμα πιο μακρυά και να μην έχεις κενά στον κύκλο.
Γιατί επέλεξες το 10% ;

Τα κενά δεν είναι κρίσιμο μέγεθος.
Κάνε ένα πείραμα.
Φτιάξε έναν κύκλο και βάλε πάνω του 40 κουκίδες όπου θες εσύ, τυχαία.
Σχεδίασε έναν λαγό σε ένα χαρτί και βάλτον πάνω στον κύκλο σε διάφορες θέσεις.
Μέτρα σκάγια που παίρνει.

Κάνε το ίδιο με μια τσίχλα και βάζε κουκίδες στον κυκλο μέχρι να είσαι ικανοποιημένος από την πυκνότητα.
Πες μου πόσες κουκίδες έβαλες ...
Πιστεύω ότι εκεί που διαφωνούμε είναι η περίπτωση να βληθεί ένα θηραμα,από την περίπτωση να καταβληθεί ΑΜΕΣΑ.
Δηλαδή τώρα μου λες ότι όλοι αυτοί που βγάζουν 10% λιγότερο από τους άλλους τραυματίζουν και οι άλλοι σκοτώνουν ;
Δεν είναι έτσι, στο υπογράφω !!!
Είναι απλά ψυχολογικό το πλεονέκτημα.

Αν ήταν έτσι να πάμε με φυσίγγια του 95% για τσίχλες.
Να χτυπάμε και λίιιιιγο πιο μακρυά.

Το 10% που λες είναι χοντρικά 3m πλεονέκτημα.
Το θεωρείς σημαντικό ;
 
Πολύ καλά είναι, έχεις δίκιο. Αν βρεθει κάτι αξιόλογο είμαι θετικός. Εξάλλου Γιώργο είμαι οπλολατρης. Δεν είμαι πιστός σε μια μάρκα.
Η χαρά του έμπορα είσαι . Άντε πες μας και ποιο θα είναι το μεθεπόμενο.
 
Άντε πες τα εσύ μην τους αρχίσω εγώ.
Λιωμένα όπλα με ελλείψεις σε ανταλλακτικά ...
Ποια ανταλλακτικά είναι σε έλλειψη; δεν έχω ακούσει κάτι.
Το αντίθετο για σύγχρονα Rem και Brow...
Το λιωμένα έχει σχέση με το αφεντικό, την χρήση και την περιποίηση που του έδινε.
 
Το guerini ασυζητητί. Μην το σκέφτεσαι. Είμαι δικανάκιας τι να κάνω...?
Και εγώ δικανακιας είμαι αλλά άμα ήταν σε πλάγιο με χίλια θα το έπαιρνα έχω δυο ποζε και μια μπενελα
Θα δούμε Γιώργο πως θα μας μπει ο καινούριος χρόνος
 
Back
Top