Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
View attachment 64002
Η δεξιά έχει περάσει προ πολλού τα 100.000 φυσίγγια...
Φαίνεται πολύ λιωμένη??
Θα ήθελα να δω μετά από 35 χρόνια συνεχούς χρήσης,μερικά από τα σύγχρονα....
Δεν προλαβαινω όμως!😕
Με σωστή χρήση δεν πρόκειται να πάθουν τπτ Γιάννη.
Κ σου το υπογράφω. Με 302 έχω ρίξει αμέτρητα 40-42γρ κ δεν έχουν ζητήσει το παραμικρό.
2 φίλοι τις έχουν από το 80 με αμέτρητα φυσιγγια κάθε είδους. Ο ένας ρίχνει συστηματικά 3ιντσα magnum με 303 70αρα θαλάμη κ χωρίς να την έχει καθαρίσει για 5ετια κ 10ετια κ όμως το οπλο λειτουργεί κανονικά χωρίς την παραμικρή ζημιά.
Μιλάμε για πάρα πολλά φυσιγγια χωρίς την παραμικρή συντήρηση.
302-303 για μένα είναι τα καλύτερα αυτογεμη που έχουν κατασκευαστεί ποτέ κ μάλλον δεν θα υπάρξει κ στο μέλλον κάποιο να τα ξεπεράσει.
 
Με σωστή χρήση δεν πρόκειται να πάθουν τπτ Γιάννη.
Κ σου το υπογράφω. Με 302 έχω ρίξει αμέτρητα 40-42γρ κ δεν έχουν ζητήσει το παραμικρό.
2 φίλοι τις έχουν από το 80 με αμέτρητα φυσιγγια κάθε είδους. Ο ένας ρίχνει συστηματικά 3ιντσα magnum με 303 70αρα θαλάμη κ χωρίς να την έχει καθαρίσει για 5ετια κ 10ετια κ όμως το οπλο λειτουργεί κανονικά χωρίς την παραμικρή ζημιά.
Μιλάμε για πάρα πολλά φυσιγγια χωρίς την παραμικρή συντήρηση.
302-303 για μένα είναι τα καλύτερα αυτογεμη που έχουν κατασκευαστεί ποτέ κ μάλλον δεν θα υπάρξει κ στο μέλλον κάποιο να τα ξεπεράσει.
Όλη η σειρά Στέλιο κορυφή,από Α300,301,302 και 303.
 
Είναι όμως αρκετά υπερτιμημένο νομίζω. Ποιά είναι η γνώμη σου?
Ειναι όμως καινοτόμο,διαφορετικό από τα κλασσικά ποζε..
Η αρέσει η δεν αρέσει...
Ο φίλος το έχει από πέρυσι και είναι πολύ ευχαριστημένος...
 
Ειναι όμως καινοτόμο,διαφορετικό από τα κλασσικά ποζε..
Η αρέσει η δεν αρέσει...
Ο φίλος το έχει από πέρυσι και είναι πολύ ευχαριστημένος...
Συμφωνώ Τάκη. Ξεφεύγει τελείως από το κλασικό στυλ. Δεν κάνει για παραδοσιακούς.
 
Το εχω ξαναγραψει τα ποιο παλια οπλα δεν εχουν ζηλεψουν τιποτα μα τιποτα απολυτως απο τα καινουργια Βλεπω καθημερινα καινουργια οπλα τα οποια ειναι κυριολεκτικα τενεκεδες απο ποιοτητας κατασκευης Τι εχει να ζηλεψει μια win sx2 η μια brow silver .Yπαρχουν οπλα παλαιας κοπης μετ/να απο μερακληδες που ειναι αριστα και πολυ καλυτερα απο πολλα, καινουργια Μου εχουν φερει ενα vega για service to οπλο ειναι αριστο παρα τα χρονια του ,μαλιστα το καλοβλεπω για μενα
 
View attachment 64002
Η δεξιά έχει περάσει προ πολλού τα 100.000 φυσίγγια...
Φαίνεται πολύ λιωμένη??
Θα ήθελα να δω μετά από 35 χρόνια συνεχούς χρήσης,μερικά από τα σύγχρονα....
Δεν προλαβαινω όμως!😕
Μια χαρά θα προλάβουμε να τα δούμε........ Να θυμάστε η Ελληνική ψυχή δε δειλιάζει ποτέ!!!!!!
 
Το εχω ξαναγραψει τα ποιο παλια οπλα δεν εχουν ζηλεψουν τιποτα μα τιποτα απολυτως απο τα καινουργια Βλεπω καθημερινα καινουργια οπλα τα οποια ειναι κυριολεκτικα τενεκεδες απο ποιοτητας κατασκευης Τι εχει να ζηλεψει μια win sx2 η μια brow silver .Yπαρχουν οπλα παλαιας κοπης μετ/να απο μερακληδες που ειναι αριστα και πολυ καλυτερα απο πολλα, καινουργια Μου εχουν φερει ενα vega για service to οπλο ειναι αριστο παρα τα χρονια του ,μαλιστα το καλοβλεπω για μενα
Ποιο οπλο είναι το Vega Βαγγέλη;
Το Breda Vega Lusso;
 
Μέχρι στιγμής, γιατί αυτά αλλάζουν:
Fausti progress new
Τουρκικό huglu veyron new
Beretta 390/1 used. Εδώ θέλει ψαξιμο
390 έχω συγγενή που την δίνει 500€ και δεν έχει ρίξει ούτε 100 φυσίγγια το έχω ξαναγράψει παλαιότερα με 71 εκ κανη και εσωτ τσοκ.Οταν την είχε πάρει εγώ του την έλυσα και την καθάρισα έκανε δύο κυνήγια και σταμάτησε μετά λόγο γήρατος και υγείας τώρα είναι 80+
 
390 έχω συγγενή που την δίνει 500€ και δεν έχει ρίξει ούτε 100 φυσίγγια το έχω ξαναγράψει παλαιότερα με 71 εκ κανη και εσωτ τσοκ.Οταν την είχε πάρει εγώ του την έλυσα και την καθάρισα έκανε δύο κυνήγια και σταμάτησε μετά λόγο γήρατος και υγείας τώρα είναι 80+
Γιάννη ευχαριστώ πολύ φίλε. Αν κατασταλάξω τι θέλω θα σου πώ. Εύχομαι πάντως να το πουλήσει σύντομα. Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία και πολλά όπλα.
 
Γιάννη ευχαριστώ πολύ φίλε. Αν κατασταλάξω τι θέλω θα σου πώ. Εύχομαι πάντως να το πουλήσει σύντομα. Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία και πολλά όπλα.
Καλή χρονιά Κώστα. Να χαίρεσαι την οικογένεια σου. Και πολλά όπλα στον οπλοβαστό σου.
 
Το εχω ξαναγραψει τα ποιο παλια οπλα δεν εχουν ζηλεψουν τιποτα μα τιποτα απολυτως απο τα καινουργια Βλεπω καθημερινα καινουργια οπλα τα οποια ειναι κυριολεκτικα τενεκεδες απο ποιοτητας κατασκευης Τι εχει να ζηλεψει μια win sx2 η μια brow silver .Yπαρχουν οπλα παλαιας κοπης μετ/να απο μερακληδες που ειναι αριστα και πολυ καλυτερα απο πολλα, καινουργια Μου εχουν φερει ενα vega για service to οπλο ειναι αριστο παρα τα χρονια του ,μαλιστα το καλοβλεπω για μενα
IMG_20221231_224152.jpg
 
Γιάννη ευχαριστώ πολύ φίλε. Αν κατασταλάξω τι θέλω θα σου πώ. Εύχομαι πάντως να το πουλήσει σύντομα. Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία και πολλά όπλα.
Δύσκολο γιατί μόνο εγώ το ξέρω ότι την πουλάει και το χω αναφέρει και δεν είναι άνθρωπος για αγγελίες και σούτρα φέρτα.
 
Back
Top