Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Να σου στείλουν μια καινούργια σκανδαλοθήκη.
Να μην στείλεις το όπλο ... μόνο την σκανδαλοθήκη.
Εγώ αυτή την συμφωνία θα προσπαθούσα να πετύχω.
Είναι φως φανάρι ότι κάτι συμβαίνει με την σκανδαλοθήκη.
Κάτι μου λέει ότι θα του πούνε να το ξαναστείλει για να το δούνε.....
Θα αποφύγουν να του αλλάξουν την σκανδαλοθηκη , αν και αυτό είναι το σωστό μιας και είναι στην εγγύηση. Γιατί άραγε;
 
Αν έφτασε κι η Μπενελα,που ήταν σημείο αναφοράς για την ποιότητα της,να βγάζει τέτοια όπλα...γα..τα!
Ξέχωρα από αυτό,εδώ βλέπουμε πρόβλημα στην αντιπροσωπεία!
Δεν δόθηκε λύση εργοστασιακού ανταλλακτικού,έγινε "επέμβαση"!
Ποιος ο λόγος για ένα προϊόν που βρίσκεται μέσα στην εγγύηση????
 
Δείχνει διαφορετική αλλά πιστεύω ότι θα έπρεπε να είναι ίσια . Στείλε κάποιες φωτογραφίες στον Κύργια με ερώτηση.Η μ2 μου 13 χρόνων χωρίς καθόλου μποσικα View attachment 78276
Έτσι ΠΡΕΠΕΙ να είναι κι έτσι ΠΡΕΠΕΙ να λειτουργεί.
Διαφορετικά παρεμβαίνουμε στον ΣΧΕΔΙΑΣΜΟ του όπλου!
Μπορεί να ψιλοδουλεψει με το "στραβωμα"και μετά να αρχίσει πάλι τον λόξυγκα!
Ξανά τα ίδια?
Εν τώ μεταξύ ο καιρός περνάει και η εγγύηση τελειώνει....😉
 
Αν μου βρεις σε ξένο φόρουμ η σε κριτικές οπλων κατόχων παράπονα για εμπλοκές σε vinci που εδώ ακούστηκαν τα όσα θα σε παρακαλούσα να το βάλεις εδώ να το δούμε γιατί όσο κι αν έψαξα δε βρηκα
Εάν δεν βρήκες λογικά δεν θα υπήρχαν ή θα λύθηκαν εγκαίρως και χωρίς πολλά παρατράγουδα
Γιατί το να υπάρξουν αστοχίες είναι μέσα στο παιχνίδι, σίδερα είναι, μαζική παραγωγή είναι κάτι μπορεί να πάει στραβά
Εάν πάει όμως τι γίνεται,τι συμπεριφορά έχουν οι αντιπρόσωποι απέναντι στον πελάτη εάν κάτι πάει στραβά,χωρίς να φταίει φυσικά
Γιατί εδώ έχουν ακουστεί διάφορα και με διαφορετικές εταιρείες
Από το να τους παρακαλάς για μιά απάντηση μέχρι και φτιάξιμο-πατέντα σε καινούργια όπλα αντί για αντικατάσταση
Φυσικά υπάρχουν και περιπτώσεις που όταν χρειάστηκε υπήρξε ανταπόκριση και άμεση λύση, δεν τα τσουβαλιάζουμε
 
Και τι εκανες?
Τίποτα τη ρουφηξα. Ήμουν Άργος Ορεστικό τότε. Το έβγαλα τελείως. Έτσι κι αλλιώς δεν το χρησιμοποιούσα. Μετά το ξέχασα τελείως, γιατί το όπλο ήταν άψογο σε όλα. Δε θυμάμαι αν έβαλα κάτι μετά.
 
Κάτι μου λέει ότι θα του πούνε να το ξαναστείλει για να το δούνε.....
Θα αποφύγουν να του αλλάξουν την σκανδαλοθηκη , αν και αυτό είναι το σωστό μιας και είναι στην εγγύηση. Γιατί άραγε;
Την Δευτέρα που θα μιλήσω μαζί τους θα σας ενημερώσω ώστε να ξέρετε και εσείς μελλοντικά…..
 
Αυτό λέω και εγώ, πρίν το στείλω στον Κύργια το όπλο δεν είχε την γλώσσα στραβά! Τι διάλο κάνανε, ένας θεός ξέρει, θα έχουμε συνέχεια από Δευτέρα! Δυόμιση χιλιάδες όπλο…..
Να στειλεις ολο το οπλο επανω οχι μονο την σκανδαλοθηκη
 
Σε θέματα εγγύησης είμαι απόλυτος.
Καινούργια σκανδαλοθήκη.
Βάλε ένα σημάδι να δεις ότι στην άλλαξαν.
Ενημέρωσέ μας Μανώλη.
Θα μιλήσω την Δευτέρα το πρωί μαζί τους και αναλόγως θα πράξω! Σε κάθε περίπτωση Βασίλη θα σας ενημερώσω και εσάς για να γνωρίζεται για το μέλλον!.
 
Back
Top