Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Και γιατί δεν του το έφτιαξαν εξαρχής τοτε και το επέστρεψαν σαν στραβοχυμένο λουκουμά;
Για να τον εξυπηρετήσουν γρήγορα!🙂
Μπορεί να μην είχαν σκανδαλοθηκη η άλλο πλαϊνό λαμάκι...
Άντε τώρα να περιμένεις ανταλλακτικό από Ιταλία...😇
 
Μας εχουν ολους για μαλάκες παίδες. Δώστου το έτσι λένε, ισως να μην το πάρει χαμπάρι ή να βαρεθεί να ασχοληθεί.
Τωρα βεβαια θα το φτιάξουν, ειδικα αν καποιος από αυτούς διαβάζει εδω.
Θα του το φτιάξουν ...
 
Μακάρι το όπλο σου να γίνει φίλε

Αφού στοκαρει ανταλλακτικά ποιος ο λόγος να γίνει παρέμβαση από οπλουργος σε κάτι που βγήκε αστοχια,ναι μπορεί να συμβεί

Μιλάμε για εταιρία που περισσεύουν εκατομμύρια βάσεις όπλων και ανταλλακτικών συνθετικών μερών πχ και βγάζει όλο και περισσότερα νέα μοντέλα.

Έχει και τα θετικά του,οκ.οταν όμως αγοράζεις βίντσι 2000 και την άλλη μέρα βγαίνει προσφορά στα 900-800...???
 
Εχεις εσωτερική πληροφόρηση?
Όχι Γιώργο αλλά πόσο χειρότερο μπορούν να του το κάνουν ?
Απλή λογική.

Πάντως εγώ θα έβγαζα την σκανδαλοθήκη και θα την έκανα βίδες να δω τι φταίει.
Αν είναι κάποιο έλασμα στραβό όλα καλά ... αν έχει θέμα η βάση της σκανδαλοθήκης θέλει αλλαγή.
 
Αυτο είπα κι εγω ρε Βασίλη. Γιατί να μην το φτιάξουν εξαρχής όμως;
Γιατί μπορεί να μην είχαν στοκ ή γιατί ο οπλουργός έκανε μαλακία ή γιατί μπορεί να χρησιμοποίησε στραβό εξάρτημα ... χίλια πράγματα.
@manfles Μανώλη βγάλε την σκανδαλοθήκη και τράβα την 2 φωτό και από τις 2 μεριές πλάγια και 1 από πάνω.
Εγώ πιστεύω ότι απλά είναι στραβή η γλώσσα και απλά δεν το πρόσεξαν ... κακώς βέβαια.
 
Όχι Γιώργο αλλά πόσο χειρότερο μπορούν να του το κάνουν ?
Απλή λογική.

Πάντως εγώ θα έβγαζα την σκανδαλοθήκη και θα την έκανα βίδες να δω τι φταίει.
Αν είναι κάποιο έλασμα στραβό όλα καλά ... αν έχει θέμα η βάση της σκανδαλοθήκης θέλει αλλαγή.
Καλό θα ήταν όμως όσο υπάρχει σε ισχύ εγγύηση να μη πειράζεται ούτε κατά φαντασία. Τέτοιες ευκαιρίες ψάχνουν για να σου πουν πλήρωνε.
 
Καλό θα ήταν όμως όσο υπάρχει σε ισχύ εγγύηση να μη πειράζεται ούτε κατά φαντασία. Τέτοιες ευκαιρίες ψάχνουν για να σου πουν πλήρωνε.
Γι αυτό Νίκο είπα "ΕΓΩ".
Καλό είναι αν δεν το κατέχεις να μην το επιχειρείς, ειδικά την σκανδαλοθήκη.
 
Εγώ πιστεύω ότι απλά είναι στραβή η γλώσσα και απλά δεν το πρόσεξαν ... κακώς βέβαια.
Βασίλη σίγουρα το είδαν. Όταν το όπλο είναι γυρισμένο ανάποδα βγάζει μάτι, ότι είναι στραβή η γλώσσα. Η επισκευή έγινε στην γλώσσα, άρα αποκλείεται να μην το είδε ο οπλουργός. Απλά, πήγε να το περάσει στο ντούκου. Η γνώμη μου είναι επιστροφή και παρατήρηση σε έντονο ύφος.
 
Υπάρχει περίπτωση να ήταν στραβή η βάση της γλώσσας και να σφηνωνε και στη προσπάθεια να την ισιωσιυν έφτιαξαν ένα κομμάτι αλλά αφού είναι μονοκόμματη στραβωσαν άλλο από λάθος κόντρα .Όπως και να έχει μικροελατωματακι είναι αλλά έπρεπε να λυθεί χθες .
 
Back
Top