Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Επειδη ειναι ντυμενο με δερμα, το κανει ιδιαιτερο και δικαιλογει τα χρηματα που κοστιζει? και 12αρι να ηταν παλι δεν τα αξιζει εκτος και απευθυνεται σε γυναικες κυνηγους που θελουν να αγγιζουν δερμα......
Είναι το χρώμα του το διαμέτρημα το δέρμα.

Είναι η διαφορετικότητα του.
 
Είναι το χρώμα του το διαμέτρημα το δέρμα.

Είναι η διαφορετικότητα του.
Μαλλον ειναι για τις συζυγους των λορδων που θελουν να ειναι διπλα τους παντα, ακομα και στο κυνηγι....
Μαρκετιστικες μαλακιες ειναι Στελιο.
 
Ένα πολύ διαφορετικό από τα συνηθισμένα όπλα το οποίο δεν έχει κυκλοφορήσει όσο θα έπρεπε.

Ακόμη και η βαλίτσα του είναι τέλεια.

Άραγε το έχει κάποιος από δω;

Η έστω το έχει δει να το κυνηγάει κάποιος άλλος;

Αυτή είναι που είναι από ψολοδερμα,άσε από το να τους δώσω τόσα ντύνω τη guerini που είναι και ωραιότατη με δέρμα από δερμάτινη καπαρτινα μέχρι τον αστράγαλο παραγγελία που έχω και δε μου στοιχίζει τίποτα την έχω ήδη πληρώσει.
 
Αυτή είναι που είναι από ψολοδερμα,άσε από το να τους δώσω τόσα ντύνω τη guerini που είναι και ωραιότατη με δέρμα από δερμάτινη καπαρτινα μέχρι τον αστράγαλο παραγγελία που έχω και δε μου στοιχίζει τίποτα την έχω ήδη πληρώσει.
Αλκανταρα κοκκινη
 
Αλκανταρα κοκκινη
Βαγγέλη εκεί που δεν έφερνε τα φυσίγγια πίσω μετά την αλλαγή σκανδαλοθηκης έρχονται σφαίρα με το άγγιγμα και του κουμπιού κατά λάθος παραεγινε ευαίσθητη η κυρία μου (seazer guerini kaliston ).
 
Και η vinci τώρα.

Η Vinci είναι άλλου τύπου όπλο. Δεν συγκρίνεται με κανένα η βάση του. Αν θυμάσαι όλα τα αμερικανικα που είχαν μασίφ βάση από ατσάλι έβγαιναν με βάρος 3800γρ. Και αυτό ήταν και το βασικό τους ελάττωμα για πολλούς. Η breda έφτιαξε τέτοιου τύπου βάση αλλά να βγαίνει ελαφρύ το όπλο.
 
Δεν έδειξε ότι η advanced τρύπησε 10 χαρτόνια ενώ το στεννό 9,αλλά ότι καινά έδειξε η μπακαλιστικη δοκιμή παρόλο ότι είναι Ιταλός και όχι Έλληνας.Η advance την καθαρίζει άνετα.Εδω απλά είδαμε άλλη μια δοκιμή στο γόνατο που λέμε.
Η moss 835 και οι optima κατάντησαν ημιβελτιωμένες 🤭
Αν έχουν @@ ας φτιάξουν μεγαλύτερο αυλό. 😂🤣
 
Εμμμ τόσα χρόνια μερικοί μας τα ζάλιζαν για διαφορές αυλών 1-2-3 δέκατα ...
Πάρτε τώρα 1-1,5 ολόκληρο χιλιοστό και περάστε από το ταμείο της Benelli bank ...
.sarcastic.
Θα είναι η πρώτη αποτυχημένη νεροσωληνα πίστεψε με..Οποία θυμάται τη διαφήμιση με το κρύψινο που έδειχνε το τέρας του Λοχ Νες η bereta και τελικά εμφάνισε την α400 που τελικά η 391 οπτιμά είναι καλύτερη κάτι τέτοιο θα συμβεί και τώρα με τη benelli μου φένεται γι'αυτό τη πάει λαού λαού για να δει αν θα πουλήσει .
 
Back
Top