Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Εμμμ τόσα χρόνια μερικοί μας τα ζάλιζαν για διαφορές αυλών 1-2-3 δέκατα ...
Πάρτε τώρα 1-1,5 ολόκληρο χιλιοστό και περάστε από το ταμείο της Benelli bank ...
.sarcastic.

Με τόσο μεγάλο αυλό δεν θα έχει απώλεια πιέσεων και άρα μειωμένη διάτρηση ? .yelling.
 
Θα πω το έξεις,ο marsh fox έγραφε στο ned,ότι η Φαμπαρμ έριχνε 55 πόδια το δευτερόλεπτο στην Μοσσυ 835 εφ όσον βάλεις ένα φυσσιγγι με 24γρ. Ατσάλινα στα 1600 μπαρ.Εχει περγαμηνές η κωνικη κάννη βλητικα.Αλλα η Φαμπαρμ το έχασε το τρένο,να φτιάξει πρώτη την Υπερδιευρημενο κωνική στα όπλα της,προσπαθοντας να δουλέψει την μάλλινη τάπα επισεις .
 
Αυτό το βλέπω πιθανό για οποιαδήποτε στενή κάννη απέναντι σε μία με διευρυμένο αυλό. Με μολυβδινα όμως το αντίθετο.
και εγώ δεν το γνωρίζω,ούτε εγώ είδα στα μολύβδινα διαφορά,άσε που έκατσε στα 42γρ.

,δυστυχώς δεν μπορέσαμε να ρίξουμε 50γρ. Γιατί είχε 70αρα θαλαμη η φαμπαρμ.
 
Με 66cm η δικιά μου στα 3.090 κιλά με ωραίο ζύγισμα...

Μου είχε κάνει εντύπωση τότε που είχε βγει πως τα κατάφεραν οι Ιταλοί και δεν μπορούσαν οι Αμερικάνοι. Μετά από κάποια χρόνια έτυχε και να κυνηγήσω με μια ενός φίλου.
 
Θα είναι η πρώτη αποτυχημένη νεροσωληνα πίστεψε με..Οποία θυμάται τη διαφήμιση με το κρύψινο που έδειχνε το τέρας του Λοχ Νες η bereta και τελικά εμφάνισε την α400 που τελικά η 391 οπτιμά είναι καλύτερη κάτι τέτοιο θα συμβεί και τώρα με τη benelli μου φένεται γι'αυτό τη πάει λαού λαού για να δει αν θα πουλήσει .
Ποιος το λέει ότι η οπτιμα είναι καλύτερη?

Τα όπλα ρίχνουν ίδιο 99.9 από δεκαπέντε φυσίγγια δοκίμασα ίδιο μήκος κάνης δεν καταλάβαινες διαφορά
 
Θα είναι η πρώτη αποτυχημένη νεροσωληνα πίστεψε με.
Αλίμονο ...
18.5 και αχρωμιωτη για πάντα δε γράφω κώνους για να μη στεναχωρήσω το Βασίλη
Για δες καιρό που διάλεξε
Την Kalliston να πάρει
Τώρα που η Benelli έβγαλε
την άπαιχτη την κάνη.

Γιάννη δεν παίρνει άλλες βελτιώσεις η δική σου ... πέτα την στο ρέμα και πάρε ένα σωστό όπλο.

ps
Μην παίρνεις παράδειγμα εμένα που τουφεκάω βαριά μέχρι τα 25m. 😂 🤪
 
Αλίμονο ...

Για δες καιρό που διάλεξε
Την Kalliston να πάρει
Τώρα που η Benelli έβγαλε
την άπαιχτη την κάνη.

Γιάννη δεν παίρνει άλλες βελτιώσεις η δική σου ... πέτα την στο ρέμα και πάρε ένα σωστό όπλο.

ps
Μην παίρνεις παράδειγμα εμένα που τουφεκάω βαριά μέχρι τα 25m. 😂 🤪
Κανένα διάγραμμα δεν έχει ;Μας αποφεύγεις ακόμα;
 
Αλίμονο ...

Για δες καιρό που διάλεξε
Την Kalliston να πάρει
Τώρα που η Benelli έβγαλε
την άπαιχτη την κάνη.

Γιάννη δεν παίρνει άλλες βελτιώσεις η δική σου ... πέτα την στο ρέμα και πάρε ένα σωστό όπλο.

ps
Μην παίρνεις παράδειγμα εμένα που τουφεκάω βαριά μέχρι τα 25m. 😂 🤪
Δε χρειάζεται καμία βελτίωση ήδη μου φαίνεται πολύ δυνατή για ορτύκια και τσίχλες τα παίρνουν μαζί οι ντουφέκιες και τα στέλνουν πιο πέρα πρέπει να της φτιάξω λάιτ φυσίγγια για να μη χαλάω τα θηράματα 20/30/50 όπου ρίξω ζωντανό θήραμα δε πέφτει την βούτηξαν στο δηλητήριο τη κανη αλλά δε σου γράφω τη χημική του σύσταση .
 
Δε χρειάζεται καμία βελτίωση ήδη μου φαίνεται πολύ δυνατή για ορτύκια και τσίχλες τα παίρνουν μαζί οι ντουφέκιες και τα στέλνουν πιο πέρα πρέπει να της φτιάξω λάιτ φυσίγγια για να μη χαλάω τα θηράματα 20/30/50 όπου ρίξω ζωντανό θήραμα δε πέφτει την βούτηξαν στο δηλητήριο τη κανη αλλά δε σου γράφω τη χημική του σύσταση .
Φοράς γάντια; 🤔
Προσοχή μην δηλητηριαστείς από την επαφή με την κάννη. 😁
 
Δε χρειάζεται καμία βελτίωση ήδη μου φαίνεται πολύ δυνατή για ορτύκια και τσίχλες τα παίρνουν μαζί οι ντουφέκιες και τα στέλνουν πιο πέρα πρέπει να της φτιάξω λάιτ φυσίγγια για να μη χαλάω τα θηράματα 20/30/50 όπου ρίξω ζωντανό θήραμα δε πέφτει την βούτηξαν στο δηλητήριο τη κανη αλλά δε σου γράφω τη χημική του σύσταση .
Είναι η μυστική συνταγή του Πανοραμιξ ,όπου έπεσε μέσα ο Οβελίξ
 
Δε χρειάζεται καμία βελτίωση ήδη μου φαίνεται πολύ δυνατή για ορτύκια και τσίχλες τα παίρνουν μαζί οι ντουφέκιες και τα στέλνουν πιο πέρα πρέπει να της φτιάξω λάιτ φυσίγγια για να μη χαλάω τα θηράματα 20/30/50 όπου ρίξω ζωντανό θήραμα δε πέφτει την βούτηξαν στο δηλητήριο τη κανη αλλά δε σου γράφω τη χημική του σύσταση .
Γιάννη θα διωχθείς για υπέρμετρη βία.
 
Back
Top