Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Όλα τα όπλα σκοτώνουν απλά κάποια σκοτώνουν καλύτερα τόσο απλά,οποίος δεν το αντιλαμβάνεται χρήζει άμεσης πρόσβασης σε κυνηγότοπο όλο το χρόνο με όλες τις συνθήκες για να το αντιληφθεί εάν και πάλι δεν, μπορεί να αφήσει αυτό το πολυέξοδο χόμπι και να πάρει ένα καλαμάκι με ένα 50€ να κοιτάζει και το πέλαγος είναι και ψυχοθεραπεία για να φύγει το κολημα ότι όλα είναι ίδια.
Μπα με 50€ δεν καθαρίζει.
 
Όλα τα όπλα σκοτώνουν απλά κάποια σκοτώνουν καλύτερα τόσο απλά,οποίος δεν το αντιλαμβάνεται χρήζει άμεσης πρόσβασης σε κυνηγότοπο όλο το χρόνο με όλες τις συνθήκες για να το αντιληφθεί εάν και πάλι δεν, μπορεί να αφήσει αυτό το πολυέξοδο χόμπι και να πάρει ένα καλαμάκι με ένα 50€ να κοιτάζει και το πέλαγος είναι και ψυχοθεραπεία για να φύγει το κολημα ότι όλα είναι ίδια.
Αυτά που σκοτώνουν καλύτερα πια είναι να πάμε να τα πάρουμε ρε παιδιά? Για πείτε να προλάβουμε!
 
Αυτά που σκοτώνουν καλύτερα πια είναι να πάμε να τα πάρουμε ρε παιδιά? Για πείτε να προλάβουμε!
Εκείνο που γουστάρει ο καθένας μας!
( Εννοείται,το καλύτερο,το δικό μου...)
Σα το κόμμα,την ομάδα κ τ αμάξι ένα πράμα....
 
Αυτά που σκοτώνουν καλύτερα πια είναι να πάμε να τα πάρουμε ρε παιδιά? Για πείτε να προλάβουμε!
Είσαι σε καλό δρόμο με τη bereta κάτσε εκεί που κάθεσαι απλά λίγο κάτω από τη Ρεμ και κάνα δυο σπάνιες άλλες .Δεν υπάρχει λόγος να ψάχνεσαι
 
Το θέμα είναι να σαι συμβαλλόμενος κι όχι συγκαταβαλλόμενος
Αυτό είναι δεδομένο εάν δεν είσαι πολύ συμβαλλόμενος δεν μπορείς να καταλάβεις και αυτό που γράφω ,κανένα ντουφέκι δε σε κάνει σκοπευτή όταν όμως είσαι κάποιο σου δίνει περισσότερες στιγμές ευτυχίας.
 
Γεια σας
Ενδιαφέρομαι για αγορά καινούριας benelli
Είμαι ανάμεσα σε montefeltro comfort και comfort m2 tc
Επίσης είδα ότι υπάρχει και m2 comfort tl
Εκτός από την προέκταση αποθήκης έχει κάποια άλλη διαφορά;
 
Γεια σας
Ενδιαφέρομαι για αγορά καινούριας benelli
Είμαι ανάμεσα σε montefeltro comfort και comfort m2 tc
Επίσης είδα ότι υπάρχει και m2 comfort tl
Εκτός από την προέκταση αποθήκης έχει κάποια άλλη διαφορά;
Αν λες ανάμεσα στα δυο μοντέλα montefeltro - m2 , η δεύτερη έχει υπερυψωμένη ρίγα.
Αν λες για τις δυο εκδόσεις της m2 , μόνο η αποθήκη αλλάζει.
 
Αν λες ανάμεσα στα δυο μοντέλα montefeltro - m2 , η δεύτερη έχει υπερυψωμένη ρίγα.
Αν λες για τις δυο εκδόσεις της m2 , μόνο η αποθήκη αλλάζει.
Για τις m2 λέω
Και εμένα ίδιες μου φαίνονται
Απλά έχουν την ίδια τιμή γι'αυτό ρωτάω
 
Για τις m2 λέω
Και εμένα ίδιες μου φαίνονται
Απλά έχουν την ίδια τιμή γι'αυτό ρωτάω
Μην τη πάρεις με την προέκταση γιατί είναι αχρειαστο επιπλέον βάρος, εκτός και αν θα την χρησιμοποιείς στο σκοπευτήριο για πρακτική σκοποβολή.
 
Μην τη πάρεις με την προέκταση γιατί είναι αχρειαστο επιπλέον βάρος, εκτός και αν θα την χρησιμοποιείς στο σκοπευτήριο για πρακτική σκοποβολή.
Τα προωθούν πολύ αυτά τα όπλα όταν είχα αγοράσει το sx3( το οποίο είχα επιλέξει από πρίν μετά από έρευνα αγοράς καλή) μου έδειξε ένα οπλο ο έμπορος και μου λέει καλό δεκασφαιρο νομίζω τουρκικό ήταν δεν θυμάμαι του λέω τι να το κάνω για κυνήγι θα πάω 3 θα βάζω φυσίγγια όλο το υπόλοιπο μου είναι περιττο φέρε τη Winchester 😁 δεν είπε κάτι και μου την έφερε.
 
Back
Top