Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Σήμερα στον ύπνο μου είδα ότι ήμουν στον καλκα και είχα στα χέρια μου την καινουρια κάνη της Benelli και την έβγαζα φωτογραφίες για να σας την ανεβάσω και περίμενα να μου πει τιμή για να την αγοράσω ο πωλητής. Αλλά τελικά χτύπησε τηλέφωνο ξύπνησα και δεν έμαθα ποτέ ποσό κάνει και αν την αγόρασα .yel. .yel..yelling.αλλά μάλλον δεν την αγόρασα γιατί ψάχνω στο σπιτι και δεν είναι πουθενα.
 
Last edited:
Σήμερα στον ύπνο μου είδα ότι ήμουν στον καλκα και είχα στα χέρια μου την καινουρια κάνη της Benelli και την έβγαζα φωτογραφίες για να σας την ανεβάσω και περίμενα να μου πει τιμή για να την αγοράσω ο πωλητής. Αλλά τελικά χτύπησε τηλέφωνο ξύπνησα και δεν έμαθα ποτέ ποσό κάνει και αν την αγόρασα .yel. .yel..yelling.Αλλά μάλλον δεν την αγόρασα γιατί ψάχνω στο σπιτι και δεν είναι πουθενα.
Για κοίτα κ στην περίφραξη, μπορεί να είναι δεμένη εκεί με κανένα σύρμα... :p
 
Όλα τα όπλα σκοτώνουν απλά κάποια σκοτώνουν καλύτερα ......
...... και η Advanced Impact σκοτώνει καλύτερα από όλα. 🤑🤑🤑
Θα σας "πεθάνω" στο δούλεμα τώρα ... 🤣.yel.
Αν δεν τα "σκάσετε" όλοι οι οπλολάγνοι στην Benelli bank αυτά θα ακούτε ... .my man.
 
...... και η Advanced Impact σκοτώνει καλύτερα από όλα. 🤑🤑🤑
Θα σας "πεθάνω" στο δούλεμα τώρα ... 🤣.yel.
Αν δεν τα "σκάσετε" όλοι οι οπλολάγνοι στην Benelli bank αυτά θα ακούτε ... .my man.
Θα πάρουμε, θα πάρουμε. Μετά τη remi όμως. Υπάρχουν προτεραιότητες.
 
...... και η Advanced Impact σκοτώνει καλύτερα από όλα. 🤑🤑🤑
Θα σας "πεθάνω" στο δούλεμα τώρα ... 🤣.yel.
Αν δεν τα "σκάσετε" όλοι οι οπλολάγνοι στην Benelli bank αυτά θα ακούτε ... .my man.
Παπάρια θα σκοτώνει καλύτερα με μολύβδινα ιδίως με λίγα γρ ας μας το αποδείξει πρώτα και βλέπουμε έπειτα ,πάντως εγώ εάν αποδειχθεί που όταν κυκλοφορήσει θα την δοκιμάσουν σίγουρα ένα δύο δικοί μου φίλοι που τους έχω εμπιστοσύνη γιατί ξέρουν τι βλέπουν και πως να ρίχνουν. Θα το παραδεχτώ,αλλά όπως έχω πει χρήματα για αυτογεμη παραπάνω του 1000αρικου δε ξαναγίνω εάν πάρω άλλο που το σκέφτομαι.Προς το παρόν θα αρχίσω μετά τις γιορτές αφού βγουν τα χαρτιά να δοκιμάσω το 20 αρακι με ρελιαστα φυσίγγια που θα γεμίσω μόνος μου και βλέπουμε .Πάντως αδελφέ και η καλύτερη να είναι που δεν το ξέρουμε προτιμώ perazzi μεταχειρισμένο παρά benelli με τέτοια λεφτά.
 
...... και η Advanced Impact σκοτώνει καλύτερα από όλα. 🤑🤑🤑
Θα σας "πεθάνω" στο δούλεμα τώρα ... 🤣.yel.
Αν δεν τα "σκάσετε" όλοι οι οπλολάγνοι στην Benelli bank αυτά θα ακούτε ... .my man.
Έχει να πέσει κλάμα από τους βελτιωμένους σουλήνες και τα τουμποράματα !!! 🤣

Θα γεμίσει ο τόπος αγγελίες ☺️
 
Παπάρια θα σκοτώνει καλύτερα με μολύβδινα ιδίως με λίγα γρ ας μας το αποδείξει πρώτα και βλέπουμε έπειτα ,πάντως εγώ εάν αποδειχθεί που όταν κυκλοφορήσει θα την δοκιμάσουν σίγουρα ένα δύο δικοί μου φίλοι που τους έχω εμπιστοσύνη γιατί ξέρουν τι βλέπουν και πως να ρίχνουν. Θα το παραδεχτώ,αλλά όπως έχω πει χρήματα για αυτογεμη παραπάνω του 1000αρικου δε ξαναγίνω εάν πάρω άλλο που το σκέφτομαι.Προς το παρόν θα αρχίσω μετά τις γιορτές αφού βγουν τα χαρτιά να δοκιμάσω το 20 αρακι με ρελιαστα φυσίγγια που θα γεμίσω μόνος μου και βλέπουμε .Πάντως αδελφέ και η καλύτερη να είναι που δεν το ξέρουμε προτιμώ perazzi μεταχειρισμένο παρά benelli με τέτοια λεφτά.
Καλά σε αυτό το όπλο που την έχει τώρα και τόσο που κοστίζει συνολικά και εγώ δεν θα το πλήρωνα! Καλύτερα ένα καλό ποιοτικό SP έστω και μεταχειρισμένο
 
Καλά σε αυτό το όπλο που την έχει τώρα και τόσο που κοστίζει συνολικά και εγώ δεν θα το πλήρωνα! Καλύτερα ένα καλό ποιοτικό SP έστω και μεταχειρισμένο
Έτσι λέμε όλοι στα φανερά και στην ζούλα μόλις κοιμηθούν όλοι στο σπίτι αρχίζει το μέτρημα στα μπικικίνια για να μαζευτούν για την παραγγελία.... 💰💰💰

Ένα ποιοτικό σούπερ-ποζέ μου λείπει αλλά θα κάνω υπομονή μέχρι να βγούν στο σφυρί οι οπλάρες που θα πουληθούν κοψοχρονιά για να βρεθούν τα money για την αγορά του "απαγορευμένου καρπού"... 💎
 
Παπάρια θα σκοτώνει καλύτερα με μολύβδινα ιδίως με λίγα γρ
Αλλάξαμε τροπάριο τώρα ?
Προτιμάμε κοντό κώνο και στενό αυλό ?
Θα σας λιώσω .sarcastic.

ps
την έχουν δοκιμάσει Γιάννη ... γ@μεί και δέρνει το εργαλείο με οποιαδήποτε γόμωση 😜 😁
Θα μείνουν χωρίς δουλειά πολλοί "βελτιωτές" κανών και οι "βελτιωμένες" κάνες θα πουληθούν κοψοχρονιά.
 
Last edited:
Αλλάξαμε τροπάριο τώρα ?
Προτιμάμε κοντό κώνο και στενό αυλό ?
Θα σας λιώσω .sarcastic.

ps
την έχουν δοκιμάσει Γιάννη ... γ@μεί και δέρνει το εργαλείο με οποιαδήποτε γόμωση 😜 😁
Θα μείνουν χωρίς δουλειά πολλοί "βελτιωτές" κανών και οι βελτιωμένες κάνες θα πουληθούν κοψοχρονιά.
Γιατί τώρα τις αγοράζουν τις βελτιωμένες κάννες;
 
Αλλάξαμε τροπάριο τώρα ?
Προτιμάμε κοντό κώνο και στενό αυλό ?
Θα σας λιώσω .sarcastic.

ps
την έχουν δοκιμάσει Γιάννη ... γ@μεί και δέρνει το εργαλείο με οποιαδήποτε γόμωση 😜 😁
Θα μείνουν χωρίς δουλειά πολλοί "βελτιωτές" κανών και οι "βελτιωμένες" κάνες θα πουληθούν κοψοχρονιά.
Εάν όντως είναι τόσο καλή γιαυτούς που διατίθενται να πληρώσουν τόσα φράγκα για καραμπίνα και έχουν την ικανότητα να την υποστηρίξουν σκοπευτικά για να πάρουν ότι δίνει θα αποτελέσει μονόδρομο γιατί από θέμα αξιοπιστίας και μόνο ήταν μονόδρομος ούτως η άλλως.
 
Last edited:
Αλλάξαμε τροπάριο τώρα ?
Προτιμάμε κοντό κώνο και στενό αυλό ?
Θα σας λιώσω .sarcastic.

ps
την έχουν δοκιμάσει Γιάννη ... γ@μεί και δέρνει το εργαλείο με οποιαδήποτε γόμωση 😜 😁
Θα μείνουν χωρίς δουλειά πολλοί "βελτιωτές" κανών και οι "βελτιωμένες" κάνες θα πουληθούν κοψοχρονιά.
Οι νέες κάνες Benelli advanced impact με 19,7 έχουν λίγο μεγαλύτερη εξωτερική διάμετρο από τις απλές,λόγω μεγαλύτερης εσωτερικής διάστασης.Τα δε τοιχώματα δεν είναι λεπτότερα.Έχουν περίπου 50 γραμμάρια περισσότερο βάρος για αυτό το λόγο.Θα μπουν και στο super poze.
 
Αλλάξαμε τροπάριο τώρα ?
Προτιμάμε κοντό κώνο και στενό αυλό ?
Θα σας λιώσω .sarcastic.

ps
την έχουν δοκιμάσει Γιάννη ... γ@μεί και δέρνει το εργαλείο με οποιαδήποτε γόμωση 😜 😁
Θα μείνουν χωρίς δουλειά πολλοί "βελτιωτές" κανών και οι "βελτιωμένες" κάνες θα πουληθούν κοψοχρονιά.
Πολύ επιμένεις μήπως την αγόρασες εσύ
 
Back
Top