Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Το ποιο πιθανό είναι να βαλουν οι άλλες εταιρίες τα δικά τους στον πάτο τους, όπως γίνεται ήδη με πολλές αερίων
Μια χαρά θα πουλήσει η μπενελι, σε βαθμό που δεν θα προλαβαίνουν
Μάλλον έχεις μείνει στο λεφτά υπάρχουν
 
Χωρίς πλάκα σίγουρα οι τεχνικοί της benelli μόνο τυχαίοι δεν είναι και εννοείται ότι το όπλο θα αποδίδει καλά απλά εκμεταλλευόμενοι το ότι benelli=αξιοπιστία και ομορφιά βάζουν και ψηλά τον πήχη απόκτησης,δικαίωμα τους εξάλλου πάντα θα υπάρχει κάποιος που θα αγοράζει .Προσωπικά όπως έχω αναφέρει δεν ξαναδίνω χρήματα για αυτογεμη παραπάνω του 1000αρικου εφόσον ξαναπάρω βέβαια.Εξαλου οποίος την θέλει τόσο πολύ και είναι έξυπνος θα περιμένει αφού σίγουρα θα αγοραστεί από κάποιους δεν θα τους κάνει το κέφι όπως φαντάζονται (μάλλον δεν θα έχουν ικανότητες να την υποστηρίξουν για να δουν διαφορά) και θα πωλείται μεταχειρο πολύ φθηνότερα.Παρα είναι χώνα για τα γούστα μου τα τσοκ της γουστάρω μόνο πολύ λόγο μεγάλου μήκους.Σιγουρα θα έχει μειωμένη ανάκρουση φαντάζομαι και αυτό θα είναι στα +
 
αφού σίγουρα θα αγοραστεί από κάποιους δεν θα τους κάνει το κέφι όπως φαντάζονται (μάλλον δεν θα έχουν ικανότητες να την υποστηρίξουν για να δουν διαφορά) και θα πωλείται μεταχειρο πολύ φθηνότερα.
😂
Ενώ όλοι οι τσοπαναραίοι με τις optima έχουν τις δυνατότητες να τις υποστιρίξουν και τις κρατάνε μην τους φύγουν.
Παρα είναι χώνα για τα γούστα μου τα τσοκ της γουστάρω μόνο πολύ λόγο μεγάλου μήκους.Σιγουρα θα έχει μειωμένη ανάκρουση φαντάζομαι και αυτό θα είναι στα +
Πες μια φορά ότι στα + βρίσκεται και η βλητική "υπεροχή".
Δεν θα πέσει αστροπελέκι να σε κάψει.
 
😂
Ενώ όλοι οι τσοπαναραίοι με τις optima έχουν τις δυνατότητες να τις υποστιρίξουν και τις κρατάνε μην τους φύγουν.

Πες μια φορά ότι στα + βρίσκεται και η βλητική "υπεροχή".
Δεν θα πέσει αστροπελέκι να σε κάψει.
Φίλε για να το πω πρέπει να το δω η να το ακούσω από συγκεκριμένα άτομα που γνωρίζω τι ικανότητες έχουν .την οπτιμά την παίρνεις με ούτε 1000 όχι όσο παίρνεις αυτοκίνητο .
 
Δεν μπορει να ριξει ατσαλινα η auto 5.
Και με τα βυσμουθίου Γιώργο παπάδες κάνουν .
Ορίστε και ένα βίντεο για να δείτε πως ακόμα κυνηγάνε με παλιά μοντέλα. Γενικότερα επικρατεί μια τάση στις Η.Π.Α. να (ξανά)χρησιμοποιούν παλιά όπλα για κυνήγι πτερωτών.
EDIT : Με λίγα λόγια τους έχει πιάσει μια cult-τίλα ορισμένους.
 
Φίλε για να το πω πρέπει να το δω η να το ακούσω από συγκεκριμένα άτομα που γνωρίζω τι ικανότητες έχουν .την οπτιμά την παίρνεις με ούτε 1000 όχι όσο παίρνεις αυτοκίνητο .
Εμ μάπα κάνη πόσο ήθελες να κοστίζει ;
Κάνα νεφρό ;
Άσε που έχουν και άλλα θέματα ...

Μάζεψε λεφτά, θα πέσει η τιμή.
Είμαστε φιλεύσπλαχνοι, αν τις πουλούσαμε από τώρα ένα χιλιάρικο όλοι οι άλλοι θα βαρούσαν μύγες και η Benelli δεν θα μπορούσε να ανταποκριθεί στην ζήτηση. 😜
 
Εμ μάπα κάνη πόσο ήθελες να κοστίζει ;
Κάνα νεφρό ;
Άσε που έχουν και άλλα θέματα ...

Μάζεψε λεφτά, θα πέσει η τιμή.
Είμαστε φιλεύσπλαχνοι, αν τις πουλούσαμε από τώρα ένα χιλιάρικο όλοι οι άλλοι θα βαρούσαν μύγες και η Benelli δεν θα μπορούσε να ανταποκριθεί στην ζήτηση. 😜
Ρε συ, θα κάνουμε καμιά δοκιμή με την Α5? Μου λένε ότι είναι σκορποσκαγιάστρα και με στεναχωρούν. Λες να μη μπορώ να πετύχω τσίχλα στα 100μ? Το όπλο θα φταίει σίγουρα. Εγώ είμαι σκοπευταράς..very funny.
 
Παιδιά καλά όλα αλλά πρέπει να υπάρχει και ένα όριο .Το κάθε όπλο έχει την ομορφιά του .Και το κυνήγι ασχέτως πως έχει καταλήξει είναι μια ιεροτελεστία που μέσα σε αυτή ανήκει και ο καθαρισμός του όπλου επειδή το γουστάρεις ρε αδελφέ και σου αρέσει .Έτσι το βλέπω προσωπικά παλαιότερα ασχολιομουν πολύ με τα όπλα μου .Δυστυχώς για τη πλειοψηφία έχει γίνει βάσανο ο καθαρισμός του όπλου γι'αυτό πήγαν όλοι προς το πιο εύκολο και απλό αδράνεια ,αξιόπιστο μεν δε το συμπάθησα ιδιαίτερα ποτέ δε λόγο ανάκρουσης και πιο ξερής αίσθησης στον ώμο,τέλος πάντων όταν να το πω αλλιώς είσαι μερακλής μπορείς να κυνηγάς και με ελατηρίου ή πλάγιο.Αλλλα το πώς νιώθεις με ότι κρατάς εξαρτάται πάντα από το πόσο ολοκληρωμένα είναι τα βιώματα που έχεις εάν έχεις κυνηγήσει με όλα τα είδη όπλων και με ποιους πρωτοβγηκες για κυνήγι τι είδες και έμαθες.
 
Και με τα βυσμουθίου Γιώργο παπάδες κάνουν .
Ορίστε και ένα βίντεο για να δείτε πως ακόμα κυνηγάνε με παλιά μοντέλα. Γενικότερα επικρατεί μια τάση στις Η.Π.Α. να (ξανά)χρησιμοποιούν παλιά όπλα για κυνήγι πτερωτών.
EDIT : Με λίγα λόγια τους έχει πιάσει μια cult-τίλα ορισμένους.
Στην Αμερικη, στην Ελλαδα ποιος θα τα πληρωσει να παει για τσιχλες, συν οτι πολλες ειναι και φουλ τσοκ.
 
Στην Αμερικη, στην Ελλαδα ποιος θα τα πληρωσει να παει για τσιχλες, συν οτι πολλες ειναι και φουλ τσοκ.
Το θέμα των τσοκ φτιάχνεται , είτε με άνοιγμα, είτε θα βρεις όπλα που φορούσαν το πολυτσόκ, είτε ακόμα και με τα εξωτερικά κ.α. Το θέμα μας είναι τα πυρομαχικά μη τοξικων υλικών που οι τιμές τους είναι στο θεό.
 
Εμ μάπα κάνη πόσο ήθελες να κοστίζει ;
Κάνα νεφρό ;
Άσε που έχουν και άλλα θέματα ...

Μάζεψε λεφτά, θα πέσει η τιμή.
Είμαστε φιλεύσπλαχνοι, αν τις πουλούσαμε από τώρα ένα χιλιάρικο όλοι οι άλλοι θα βαρούσαν μύγες και η Benelli δεν θα μπορούσε να ανταποκριθεί στην ζήτηση. 😜
Να κάνω μία πρόβλεψη τιμής;
Benelli rafaello impact 2700€!!!
Δεν νομίζω να μπει σε πιο οικονομικό μοντέλο...
Από μόνη της η κάννη θα κοστίζει περισσότερο από μία m2!!!
 
Μάλλον έχεις μείνει στο λεφτά υπάρχουν
Κάνε μια βόλτα όταν βγει η impact από κυνηγομαγαζο κι αν την βρεις έλα να μου πεις.
Θυμίσου το ,όσοι πάρουν θα πάρουν και οι επόμενοι θα περιμένουν εισαγωγή.
Μην μπερδεύεις το λεφτά υπάρχουν με την ανακύκλωση οπλοβαστου η την κ@βλα του καθενός
Άσε που ποτε δεν με έπεισαν τέτοιου είδους πολιτικοί στυλ ΓΑΠ, για να ασπαστώ το λεφτά υπάρχουν(με την έννοια που το είπε)
 
Κάνε μια βόλτα όταν βγει η impact από κυνηγομαγαζο κι αν την βρεις έλα να μου πεις.
Θυμίσου το ,όσοι πάρουν θα πάρουν και οι επόμενοι θα περιμένουν εισαγωγή.
Μην μπερδεύεις το λεφτά υπάρχουν με την ανακύκλωση οπλοβαστου η την κ@βλα του καθενός
Άσε που ποτε δεν με έπεισαν τέτοιου είδους πολιτικοί στυλ ΓΑΠ, για να ασπαστώ το λεφτά υπάρχουν(με την έννοια που το είπε)
Δε θα διαφωνήσω για την κυνηγετική μας Κ@βλα αλλά όπως βλέπω την αγορά σε σχέση με πέρσι αν πάει έτσι σε κάνα δίχρονο οι άδειες θα πέσουν κάτω των 100.000 εύκολα και οι κ@βλες θα ελατωθουν ,οι τζίροι όλων των καταστημάτων πάνε για βρουβες και τα χιλιάρικα είναι πολλά πλέον για όπλο . Δυστυχώς βέβαια αλλά έχω αρχίσει και το διακρίνω ήδη και σε πιο κοντινό κύκλο το λίπος φαγώθηκε.
 
Δε θα διαφωνήσω για την κυνηγετική μας Κ@βλα αλλά όπως βλέπω την αγορά σε σχέση με πέρσι αν πάει έτσι σε κάνα δίχρονο οι άδειες θα πέσουν κάτω των 100.000 εύκολα και οι κ@βλες θα ελατωθουν ,οι τζίροι όλων των καταστημάτων πάνε για βρουβες και τα χιλιάρικα είναι πολλά πλέον για όπλο . Δυστυχώς βέβαια αλλά έχω αρχίσει και το διακρίνω ήδη και σε πιο κοντινό κύκλο το λίπος φαγώθηκε.
Πιο καλα γτ πρωτα θα κοπουν οι μακακες να μη τους εχουμε και στα ποδια μας αχαχαχαχ
 
Back
Top