Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Είμαι στο Ντέμι να τα πάρω να μην τα πάρω αλλά είναι ολοκαίνουργια δεν έχουν ρίξει ποτέ..δεν ξέρω για το δίκανο τι αξία έχει για να φύγει μετά
Α ρε αλάνια μπράβο απάντηση άμεση όλοι
Βρες μου ατουφεκιστη Benelli Legacy με 700€ και σου δίνω και 300€ προμήθεια....
Μωρέ θα πάρω την Μπένελι με 750€ και το άλλο βλέπουμε
 
Α ρε αλάνια μπράβο απάντηση άμεση όλοι

Μωρέ θα πάρω την Μπένελι με 750€ και το άλλο βλέπουμε
Εγώ θα αγόραζα αυτό που με βολεύει στο κυνήγι μου.Σαν λαγάς το δίκαννο αν μου ταίριαζε στα μέτρα μου δεν θα έλεγα όχι.Υποθέτω ότι η Legacy είναι με τσοκάκια.
 
Εγώ θα αγόραζα αυτό που με βολεύει στο κυνήγι μου.Σαν λαγάς το δίκαννο αν μου ταίριαζε στα μέτρα μου δεν θα έλεγα όχι.Υποθέτω ότι η Legacy είναι με τσοκάκια.
Με τσοκακια είναι στην βαλίτσα.ειχα σκοπο να τα πάρω και τα δύο
Απλά είπα να κάνω μια ερώτηση να δω αν αξίζουν γιατί και εγώ δεν ξέρω και πάρα πολλά γιατί ειμαι παλιοκαιρισιος κυνηγάω με 1100 μάγκνουμ 76 εκατοστά και στην τουφέκια στο γουρούνι είναι δηλητήριο αλλά όλα τα άλλα μέσα τα εντόσθια θέλουν πολύ νταγιαντεμα.και λέω θα τα πάρω και τα δύο και θα τα δώσω και μετά θα συμπληρώσω να πάρω κάτι σε στυλ a350 xtrema η breda 3.5.
Φοβαμαι μην κολλήσω με την benelli γιατί έχουμε πάθει σχολιωση με το νεροσωληνα.
 
Με τσοκακια είναι στην βαλίτσα.ειχα σκοπο να τα πάρω και τα δύο
Απλά είπα να κάνω μια ερώτηση να δω αν αξίζουν γιατί και εγώ δεν ξέρω και πάρα πολλά γιατί ειμαι παλιοκαιρισιος κυνηγάω με 1100 μάγκνουμ 76 εκατοστά και στην τουφέκια στο γουρούνι είναι δηλητήριο αλλά όλα τα άλλα μέσα τα εντόσθια θέλουν πολύ νταγιαντεμα.και λέω θα τα πάρω και τα δύο και θα τα δώσω και μετά θα συμπληρώσω να πάρω κάτι σε στυλ a350 xtrema η breda 3.5.
Φοβαμαι μην κολλήσω με την benelli γιατί έχουμε πάθει σχολιωση με το νεροσωληνα.
Γνώμη μου ότι η Legacy είναι πιο εμπορεύσιμη.Το BSS πολύ καλό και γερό αλλά πιο δύσκολο εμπορικά.Η Legacy είναι 3” magnum.Αν τα βρεις μαζί της το αδρανείας 3.5 δεν το χρειάζεσαι νομίζω.Είναι φυσικά προσωπική επιλογή και προτίμηση.
 
Α ρε αλάνια μπράβο απάντηση άμεση όλοι

Μωρέ θα πάρω την Μπένελι με 750€ και το άλλο βλέπουμε
Παρτα και τα δυο και μετα βλεπεις τα δινει κοψοχρονια σου λεω και το Bss τα σπαει αν το βαλεις στο καρ εφυγε χτες
 
Παρτα και τα δυο και μετα βλεπεις τα δινει κοψοχρονια σου λεω και το Bss τα σπαει αν το βαλεις στο καρ εφυγε χτες
Εεεε ρε έχουμε χάσει τον ύπνο μας..χαχαχχα την καραμπίνα τέρμα την έκλεισα αρχές του χρόνου θα είναι στα χέρια μου...το δίκανο είναι δύσκολο γιατί με στενεύουν τα παπούτσια για παραπάνω και δεν ξέρω αν θα φύγει η θα μου μείνει αμανατι...τα δίνει 750€ το κάθε ένα...θα πάω να το δω και αυτό και όπως μου κάτσει...πάντως είναι φθηνά η αλήθεια είναι αυτήν σπάνια σου κάθονται τετοιες κεντες
 
Εεεε ρε έχουμε χάσει τον ύπνο μας..χαχαχχα την καραμπίνα τέρμα την έκλεισα αρχές του χρόνου θα είναι στα χέρια μου...το δίκανο είναι δύσκολο γιατί με στενεύουν τα παπούτσια για παραπάνω και δεν ξέρω αν θα φύγει η θα μου μείνει αμανατι...τα δίνει 750€ το κάθε ένα...θα πάω να το δω και αυτό και όπως μου κάτσει...πάντως είναι φθηνά η αλήθεια είναι αυτήν σπάνια σου κάθονται τετοιες κεντες
Αν πάρεις ένα, πάρε το δίκαννο ή δανείσου και πάρε και τα δυο.
 
Οποίο και να πάρει από την στιγμή που είναι και καινούρια κερδισμένος είναι το θέμα είναι να πάρει ότι του αρέσει όχι απλά να πάρεις κάτι για να το πάρεις επειδή είναι φθηνότερο γιατί έτσι δεσμεύσεις τα χρήματα που ίσως να μην έχεις και δεύτερον τρέχα μετά να κάνεις τον πωλητή για να κερδίσεις ίσως κάτι .Αυτά είναι ευκαιρία εάν είναι του γούστου σου και μόνο γιατί δεν είναι και μοναδικά .Αυτής της απόψεις είμαι και εγώ παίρνω το 20αρακι γιατί είναι ευκαιρία και εξτασιαζομαι όταν το πιάνω στα χέρια μου ,αν ήταν 36 η 28 αρι και δώρο να μου το δίναν δε θα εμπαινα στη διαδικασία . Ευκαιρίες υιαρχουν και θα υπάρξουν γιατί οι καταστάσεις (οικονομικές) θα σφίξουν και άλλο μελλοντικά η πραγματική ευκαιρία είναι όταν αυτό που βρίσκεις είναι και αυτό που ψάχνεις και γουστάρεις.
 
Back
Top