Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Σίγουρα το βίντεο είναι άστοχο κ ανούσιο.
Επειδή γνωρίζω τον συγκεκριμένο κ έχω κυνηγήσει μαζί του, είναι ΑΡΙΣΤΟΣ γνώστης κ χειριστής των όπλων και άριστος σκοπευτικά.
Κυνηγάει αυτόν τον καιρό με sx3 αλλά μεταξύ άλλων έχει κ μια 123..
Σίγουρα τονίζω ξανά ότι το βίντεο είναι ανούσιο.
 
Εγώ δεν μίλησα για το θέμα ασφάλειας που είναι πολύ σοβαρό, το έκανε με γεμάτο όπλο στην αποθήκη και της θαλάμης πιασμένο με το κλείστρο .Αλλά με την κίνηση να πάρει ένα ξένο όπλο και να σπρώχνει τα ξύλα στη φωτιά για να γελάσει , χωρίς να τον νοιάζει αν θα γίνει η παραμικρή γρατζουνιά . Αυτό δείχνει ότι τον φίλο του τον έχει γραμμένο στα παπάρια του.
 
Σίγουρα το βίντεο είναι άστοχο κ ανούσιο.
Επειδή γνωρίζω τον συγκεκριμένο κ έχω κυνηγήσει μαζί του, είναι ΑΡΙΣΤΟΣ γνώστης κ χειριστής των όπλων και άριστος σκοπευτικά.
Κυνηγάει αυτόν τον καιρό με sx3 αλλά μεταξύ άλλων έχει κ μια 123..
Σίγουρα τονίζω ξανά ότι το βίντεο είναι ανούσιο.
είναι ύβρη προς τον "φίλο" του. εγώ θα έπαιρνα το όπλο και θα έφευγα, αν ήταν κανα οξύθυμο "κοπέλι" θα του έβαζε την κάννη στον κώλο.
 
Εγώ δεν μίλησα για το θέμα ασφάλειας που είναι πολύ σοβαρό, το έκανε με γεμάτο όπλο στην αποθήκη και της θαλάμης πιασμένο με το κλείστρο .Αλλά με την κίνηση να πάρει ένα ξένο όπλο και να σπρώχνει τα ξύλα στη φωτιά για να γελάσει , χωρίς να τον νοιάζει αν θα γίνει η παραμικρή γρατζουνιά . Αυτό δείχνει ότι τον φίλο του τον έχει γραμμένο στα παπάρια του.
είναι ύβρη προς τον "φίλο" του. εγώ θα έπαιρνα το όπλο και θα έφευγα, αν ήταν κανα οξύθυμο "κοπέλι" θα του έβαζε την κάννη στον κώλο.
Συμφωνώ και με τους δυό σας.
 
Συμφωνώ και με τους δυό σας.
Θα ρωτησω κατι χωρις ιχνος παρεξηγησης επειδη γνωριζεις τα παιδια στο βιντεο.Ποιος απο τους δυο φιλους ειναι γνωστης και αριστος χειριστης, ο γητευτης της φωτιας η ο κατοχος του οπλου?
 
Θα ρωτησω κατι χωρις ιχνος παρεξηγησης επειδη γνωριζεις τα παιδια στο βιντεο.Ποιος απο τους δυο φιλους ειναι γνωστης και αριστος χειριστης, ο γητευτης της φωτιας η ο κατοχος του οπλου?
Σίγουρα ο γητευτής της φωτιάς, αφού είναι αυτός που χλευάζει την κυνηγετική-σκοπευτική απόδοση του φίλου του?-όπλου του?
 
Εγώ δεν μίλησα για το θέμα ασφάλειας που είναι πολύ σοβαρό, το έκανε με γεμάτο όπλο στην αποθήκη και της θαλάμης πιασμένο με το κλείστρο .Αλλά με την κίνηση να πάρει ένα ξένο όπλο και να σπρώχνει τα ξύλα στη φωτιά για να γελάσει , χωρίς να τον νοιάζει αν θα γίνει η παραμικρή γρατζουνιά . Αυτό δείχνει ότι τον φίλο του τον έχει γραμμένο στα παπάρια του.
Ένα κλαδί, μια πέτρα στο στόμιο της κάννης, θα ήταν αρκετό για σοβαρό ατύχημα
 
Θα ρωτησω κατι χωρις ιχνος παρεξηγησης επειδη γνωριζεις τα παιδια στο βιντεο.Ποιος απο τους δυο φιλους ειναι γνωστης και αριστος χειριστης, ο γητευτης της φωτιας η ο κατοχος του οπλου?
Ο γητευτής.
Αριστος χειριστης κ άριστος σκοπευτης με ότι όπλο πάρει στα χέρια του.

Την θέση μου την ξεκαθάρισα απο την αρχή.
Δεν επικροτώ ουτε στο ελάχιστο αυτό που βλέπουμε στο βιντεο.
 
Με πιάνει αηδία με κάτι τέτοιους τενεκεδες, χιουμορ κ φρασεολογια καταυλισμου. Αν ήταν λίγο νευρικούλης ή κάνας καρατεκας ο άλλος θα ήθελα να δω αν θα του έκανε τέτοιες πλακιτσες.
Γενικώς από αναρτήσεις σε ytube & fb και σχόλια απο κατω καταλαβαίνεις πόσο γυφτολαος έχουμε καταντήσει
 
Last edited:
Εντάξει αν και οπως πολύ σωστά όλοι γράψατε με τα οπλα πλάκες δε γίνονται προφανώς και είναι φίλοι μεταξύ τους και σήκωνε τετοια πλάκα
Εμένα πάντως με ενόχλησε που συμπεριφέρθηκε έτσι στο όπλο. Δεν ξέρεις το μόχθο του άλλου για να το αποκτήσει και δεν μπορείς να παίζεις με αυτό. Πόσο μάλλον όταν αυτό είναι όπλο...
 
Σίγουρα το βίντεο είναι άστοχο κ ανούσιο.
Επειδή γνωρίζω τον συγκεκριμένο κ έχω κυνηγήσει μαζί του, είναι ΑΡΙΣΤΟΣ γνώστης κ χειριστής των όπλων και άριστος σκοπευτικά.
Κυνηγάει αυτόν τον καιρό με sx3 αλλά μεταξύ άλλων έχει κ μια 123..
Σίγουρα τονίζω ξανά ότι το βίντεο είναι ανούσιο.
Δεν το θεωρώ ούτε άστοχο ούτε και ανούσιο για τον λόγο που προείπα. Δεν ξέρεις πόσο κόπιασε για να το αποκτήσει, τι χούγια έχει (εγώ πχ δεν θέλω να συμπεριφέρονται έτσι στα πράγματα μου) και πόσο μάλλον να παίζεις με ντεμί οπλισμένο όπλο. Δεν είναι παιχνίδι είναι όπλο, όσο καλός γνώστης και χειριστής να είναι κάποιος δεν το αποδεικνύει με αυτόν τον τρόπο.
 
Δεν το θεωρώ ούτε άστοχο ούτε και ανούσιο για τον λόγο που προείπα. Δεν ξέρεις πόσο κόπιασε για να το αποκτήσει, τι χούγια έχει (εγώ πχ δεν θέλω να συμπεριφέρονται έτσι στα πράγματα μου) και πόσο μάλλον να παίζεις με ντεμί οπλισμένο όπλο. Δεν είναι παιχνίδι είναι όπλο, όσο καλός γνώστης και χειριστής να είναι κάποιος δεν το αποδεικνύει με αυτόν τον τρόπο
Δεν θέλω να μου ακουμπάνε το όπλο χώρις να με ρωτάνε και ποτέ δεν ακουμπάω πριν ρωτήσω τον κάτοχο και του ζητήσω πρώτα αυτός να ελέγξει το όπλο του,να το αδειάσει και αφού δω τι έκανε ύστερα θα το πάρω και θα κάνω και εγώ έλεγχο..
Ακόμα και σε μαγαζί με όπλα αυτό κάνω.
 
Δεν το θεωρώ ούτε άστοχο ούτε και ανούσιο για τον λόγο που προείπα. Δεν ξέρεις πόσο κόπιασε για να το αποκτήσει, τι χούγια έχει (εγώ πχ δεν θέλω να συμπεριφέρονται έτσι στα πράγματα μου) και πόσο μάλλον να παίζεις με ντεμί οπλισμένο όπλο. Δεν είναι παιχνίδι είναι όπλο, όσο καλός γνώστης και χειριστής να είναι κάποιος δεν το αποδεικνύει με αυτόν τον τρόπο.
Ok. Προφανώς δεν καταλαβες την τοποθετησή μου.
Δεν εννοούσα ότι ήταν αστοχο που ανέβασες το βίντεο.(καλά έκανες).
Εννοώ ότι είναι αστοχο κ ανούσιο το περιεχόμενο του κ ότι δεν το επικροτώ .
 
Back
Top